Szkoda, że Gumtree zniknęło z rynku polskiego...
#nostalgia #internet


Szkoda, że Gumtree zniknęło z rynku polskiego...
#nostalgia #internet


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tara Reid z American Pie. XD
#nostalgia #wieszaknaskarpety #filmy #americanpie

Zaloguj się aby komentować
You Look Lonely
I Can Fix That
#pixelart #nostalgia


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A dzisiaj się fajne wylosowało. 300z i Supra to były wtedy nowości :)
No i jeszcze ten Hummer i Bradley!
#niecodziennymatchbox #nostalgia #resoraki #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ło ciul! Co jest u mnie w Żabce… (° ͜ʖ °)
#nostalgia #ciekawostki #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Kody - kto ich nie używał od dzieciństwa... https://forum.aterdracon.net/t/felieton-kody-kody-dla-ochlody-sens-uzywania-kodow-na-przestrzeni-lat/131 Co sądzicie o kodach, trainerach czy innych formach oszukiwania gier?
Czy to, co zostało zawarte w poniższym felietonie jest prawdą?
A skoro o dzieciństwie mowa... czy korzystaliście w swojej młodości z forów internetowych? Niestety, upadły one nieco przez grupki na FB, które nie dość, że mają koślawe algorytmy, to jeszcze nie zapewniają anonimowości, mieląc te same treści na okrągło...
#pcmasterrace #staregry #gry #pytanie #nostalgia
@Maqyso
A co do forów: tak, korzystałem, były super
Sam prowadziłem kilka forów oraz byłem wspołtwórcą treści (moje klany w strzelankach, czy valheru mudy RPG w internecie gdzie odpowiadałem za tworzenie fabuły). Lubiłem tę formę, nic nie ginęło, proste w administracji.
FB zniszczyło tę część internetu. Nie tylko jeśli chodzi o algorytmy, ale samą jakość treści, która przekazywana jest w tych postach...
@Arxr nie ma moderacji i społeczności to poziom leci. A łeb na szyję. Sam byłem moderatorem na dwóch forach, takim bardziej community managerem w sumie, bo się jakimiś symbolicznymi sprawami zajmowałem ale to była spoko sprawa.
Raz w na emigracji w ogóle spotkałem kolesia który lurkował forum na którym byłem tym niby moderatorem, fajnie było posłuchać co myślał o forum z zewnętrznej perspektywy.
I to jest kolejna rzecz, było więcej lurkerów w stosunku do piszących, bo standardy były dosyć wysokie także jak ktoś nie miał nic istotnego do pisania do tego nie robił. Lekko brutalne ale w sumie wiecej osób zadowolonych, bo dobre treści były dostępne.
Tak swoją drogą to ja uważam, że moderatorzy z Elektrody upominajacy o używanie sprawnej wyszukiwarki to powinien być złoty standard, najpierw szukaj czy ktoś się pytał a dopiero później zadaj pytanie żeby wątków nie dublować i żeby był porządek gdzie żadna wiedzą nieprzepadnie.
W sumie koniunktura na fora chyba powoli wraca ale to nie może wyglądać jak dawniej, trzeba oddać sporo ludu, opłata 10 złotych za założenia konta by mocno mogła filtrować ruch. Tylko problem jest z tym, żeby siebie wypromować... To jest kolejna rzecz, dawniej wyszukiwarki internetowe były świetnymi narzędziami, teraz te najpopularniejsze są zwyczajnie fatalne i nigdy nie będą promować for, bo one nie są czysto komercyjnie nastawione.
@DiscoKhan dla lurkerów były sekcje offtopowe, gdzie się zapoznawali ze społecznością i oswajali, by pisać gdzie indziej.
A co do moderatorów z Elektrody - wyszukiwarka i upomnienie owszem, natomiast chamstwo w stosunku do użytkownika, który złego zachowania nie przejawiał (tylko niewiedzę) to już przesada. Moderacja to temat złożony i niełatwy - na forach zawsze było wiadomo, kto moderuje, z kolei social media mają to anonimowe i potem są memy o maciusiach z wykopu, ale wkurzonym userom trudniej dojeżdżać konkretną osobę. Tutaj masz np. konkretne ataki jakie są na obecnych modków lub na Placka, na którego na wykopie wciąż latają memy.
Zaloguj się aby komentować
Jakiś czas temu chwaliłem się kupnem bazy Spyrius. Set jest super i jaram się, ale stwierdziłem, że go trochę ulepszę. Dodałem wnętrze kopuły, delikatne ściany i poprawiłem trochę skały. Chciałem zachować klimat oryginału. Podoba mi się jak wyszło :)
#lego #nostalgia #hejto30plus




Zaloguj się aby komentować
Starszy ode mnie, wyprodukowany w lutym 88'. Wciąż sieka palce na plasterki. Cudowny wentylator biurkowy służy mi po dziś dzień.
#kiedystobylo #nostalgia #technologia


Zaloguj się aby komentować
Policja, działania, czy śnieżycy, Jim Bravura, wszelkie niezbędne środki, Valkiria stanowi zagrożenie
#nostalgia #gry #pdk

Zaloguj się aby komentować