Ehh... to byli czasy... ta świnia to pierwsze chinskie gówno, które kupiłem. Urocza była.
#feels #nostalgia #historia

Ehh... to byli czasy... ta świnia to pierwsze chinskie gówno, które kupiłem. Urocza była.
#feels #nostalgia #historia

Zaloguj się aby komentować