Zaloguj się aby komentować
Pojadłem sobie, leżę jak księciunio, zawiązuję sadełko a tutaj czas najwyższy napisać to i owo na tagu #zyciejestdobre
Ponadto chciałem ogłosić, że wpisy będą teraz umieszczane w odpowiedniej społeczności.
Co dziś się wydarzyło, co przekonuje mnie, że życie jest dobre? Let's find out!
A co wydarzyło się u Was, co sprawiło, że uznaliście, że życie jest dobre?


Zaloguj się aby komentować
W takie dni jak dziś cieszę się że zamontowałem klimatyzację w biurze. A że pracuję z domu, to cieszę się podwójnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gownowpis #pracbaza #latonapierdalaj #programowanie #homeoffice #pracazdalna

Zaloguj się aby komentować
No to lecimy z #zyciejestdobre
Na wstępie dziękuję wszystkim komentującym i wszystkim czterem obserwującym tag
Co dziś dobrego Was spotkało, co wydarzyło się dobrego, co przywróciło wiarę w ludzkość i sens życia? Piszcie swoje trzy punkty a oto moje:
mieliśmy dziś spotkanie z kierownikiem i dowiedziałem się ile będę zarabiał na nowym stanowisku - jakiś miesiąc temu chwaliłem się awansem. Jak na razie jestem tylko oddelegowany na nowe stanowisko na 3 miesiące, bo taka jest polityka firmy i moja docelowa pensja może nieco się różnić ale już teraz wiem na co mniej-więcej mogę liczyć. Jestem zadowolony i kwota bardzo mnie cieszy. Jest w pytkę! (nie pytajcie o kwotę ani o stanowisko, bo wolę to zostawić dla siebie) #pracbaza
utrzymuje się fajna pogoda - jest dużo słońca i nie ma skwaru co bardzo mnie cieszy. Spacerki wchodzą jak złoto i jest przyjemnie. #latonapierdalaj
dostałem kuponik w Lidlu na twaróg -50% a twaróg to żyćko! #słowotwaroże
Wasza kolej!


@Lubiepatrzec
1. Mam tendencję do mylenia dat, godzin i miejsc. Dziś ruletka wskazała, że czas popierdolić lokalizację i: myślałam, że mam wizytę umówioną w miejscu A, mój mózg umawiając miał na myśli B, a faktycznie byłam umówiona w C. Ale coś mnie tknęło, żeby przed wyjazdem sprawdzić (dzięki, mózgu, a nie mogłeś po prostu mnie umówić dobrze?), i nawet zdążyłam, mimo że miałam sporo dalej.
2. W pracy poganiałam batogiem copilota i coś razem wysmażyliśmy.
3. Małżon przyniósł lody.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Najlepsza letnia nuta ever i nawet nie handlujcie X iks de D
https://www.youtube.com/watch?v=_sNeAuuPBGY
#muzyka #latonapierdalaj #heheszki

Zaloguj się aby komentować
trzeci tydzień z rzędu napierdala u mnie deszczem i burzami
przecież to jest po⁎⁎⁎⁎ne
normalnie jesienna pogoda w lipcu
#pogoda #latonapierdalaj

Zaloguj się aby komentować
No i czas na urlop. Zobaczymy czy Ryanair nie przyczepi się do za dużego o centymetr plecaka xd
Oczywiście pogoda w #Praga szykuje się w kratkę.
Ale przynajmniej będę mógł z czystym sumieniem napić się piwa do śniadania xd
#wakacje #latonapierdalaj

Zaloguj się aby komentować
Ale super pogoda, jaki parasol wariaty dziś nad głową
#pogoda #jesienwypierdalaj #latonapierdalaj

Zaloguj się aby komentować
Jestem właśnie nad polskim morzem i myślę że obecnie to jest game changer na lato. Po fali upałów w zeszłym tygodniu pizgawica jaką oferuje polskie morze jest błogosławieństwem. Dzisiaj jest pierwszy dzień w którym założyłem krótkie spodnie. Co prawda nie popływałem w Bałtyku bo jest zimny jak górski strumyk, ale fale przyjemnie szumią i uzyskałem radość z morza.
I piszę to jako osoba, która jeśli by miała do wyboru wieczne lato albo wieczną zimę, to zdecydowanie wybieram wieczne lato.
I tutaj zastanawiam się, po co jechać w ciepłe kraje? xD żeby narzekać że w Hiszpanii to dopiero gorąco?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pod Krakowem dzis szaro, deszczowo - taka pogodę to ja szanuje!
#latonapierdalaj

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
A propos paraliżu decyzyjnego:
Urlop w październiku - dokąd jechać? Pod uwagę biorę temperaturę, atrakcje turystyczne do zwiedzania oraz do wypoczynku, a na samym końcu ceny. Dokąd jechać?
#latonapierdalaj #pytanie #ankieta
@RogerThat byłem na Korfu raz i wróciłem już 5 razy. Ta wyspa to mój mały raj na ziemi, ludzie fajni i wyluzowani, żarcie przednie, przyroda boska, trasy do chodzenia naprawdę ciekawe, architektura i muzea na wysokim poziomie, klimat stolicy jest nie do podrobienia. Wyspa jest naprawdę kozacka i zróżnicowana, polecam.
Zaloguj się aby komentować
Uważajcie na siebie, to już dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pamiętajcie o wodzie #@Wrzoo
#latonapierdalaj


Zaloguj się aby komentować
18+
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#latonapierdalaj #pogoda te kilka dni w roku przypominam sobie że mam klimatyzację. Fajny wynalazek

Zaloguj się aby komentować
36 C w cieniu
auuuu
#pogoda #latonapierdalaj
Zaloguj się aby komentować
#samochody #latonapierdalaj może będzie ciepło, wymienię te opony już

Zaloguj się aby komentować
Wreszcie lato
#ogrodnictwo #latonapierdalaj


Zaloguj się aby komentować