Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Żona zamówiła u hindusa "coś" bo miała ochotę na chałwę.
Gajar ka halva
0/10 nie polecam. Całe szczęście "tylko" 12zł, ale wyszliśmy na zero, bo zapomnieli mango lassi i dostaliśmy jeszcze jedno w gratisie xD
#jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Na sobotnie śniadanie tradycyjne onigiri. W środku tuńczyk z majonezem. Ależ to jest proste i dobre! Pod warunkiem, że dobrze ugotuje się ryż. Ja gotuję jak na sushi, tylko po ugotowaniu nie dodaję zaprawy a sporo soli. Mniejsze dla dzieci, większe dla ojca.
#jedzzhejto #jedzenie #japonia #gotowanie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#jedzenie
#jedzzhejto
#gorale
Oscypkomatu w Zakopanem jeszcze nie było. Do dziś

Zaloguj się aby komentować
Były draże, czas na waflarze
#draze #korsarze #jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Późne śniadanie (ale nie że przed chwilą) - tortilla, sałata lodowa, ogórek, pomidor, ser i szybka w kostkę, kurczak. Sos majonezowo, keczupowo, musztardowo śmietanowy z wkrojoną ostrą zieloną papryczką (konserwową). Całkiem spoko, ale na drugi raz pominę szynkę i dam więcej kury.
#jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować


Zaloguj się aby komentować
Upiekłam ciasteczka z masłem orzechowym i kawałkami czekolady 🍪
#gotowanie #jedzenie #jedzzhejto

[...] 2/3 łyżeczki sody oczyszczonej
2/3 łyżeczki proszku do pieczenia
mała szczypta soli morskiej
Soda i proszek nie mają tego samego działania? Sądziłem, że służą do tego samego, mają za zadanie spulchniać oraz powodować rośnięcie wypieków.
Ta mała szczypta dzięki temu, że będzie akurat solą morską jest kluczowy dla smaku...
To nie zmienia faktu, że wyglądają dobrze i pewnie smakują, co jest tutaj przecież najważniejsze.
Zaloguj się aby komentować
Redukcja idzie dobrze, waga chłopa 73,2kg. Spadek o +-1,5kg w 2 tygodnie.
Na śniadanie wpadają podsmażane chlebki tostowe maczane w białku jaj, posypane erytrytolem i cynamonen. Dodatki jak widać.
Śniadanko na 1000kcal, z czego 64,6g B; 20,4 T; 136,7T
#jedzenie #jedzzhejto #dieta #odchudzanie

Zaloguj się aby komentować
Ok 530 kcal śniadanko
Ogórki małosolne pojawiają się w sklepach 🫶🏼
#jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Najlepiej jak robisz jedzenie i chcesz przy okazji coś obejrzeć w tv, jakiś teleturniej na ten przykład (bo ciężko coś ciekawszego znaleźć) no i oczywiście przygotowujesz posiłek zerkając w telewizor, ale finalnie, kiedy jedzonko jest już gotowe i przystępujesz do konsumpcji, od razu włączają się reklamy.
Zaloguj się aby komentować
Dziś na luziku, pulpety ze świeżymi grzybami (mrożonymi).
Jeszcze nie wiem, czy z kaszą, czy z kopytkami.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
Potreningowa szama moja i @scorp
Na moim talerzu ok 800 kcal :)
#jedzenie #jedzzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #jedzzhejto #polska
Co w tym kraju poszło nie tak że żarcie z budy na kółkach jest droższe od tego w zwykłej knajpie? To że z foodtrucka dodaje jakoś smaku? Prestiżu? Czy jak?
W Berlinie niedaleko terminalu parkuję budę irakijczyk. Typowo arabskie żarcie, naprawdę świetne. Ceny? 5-8 euro za porcję którą mało kto jest w stanie pochłonąć. Kawa do tego? Proszę bardzo, wszystkie rodzaje po 1,5 euro. Podwójne expresso po arabsku od razu powoduje palpitację serca tak na marginesie.
Wczoraj byliśmy w Rostocku, buda z burgerami. 5-6 euro za bułę na bogato.
Tydzień temu w Szczecinie Różowa skusiła się na takiego samego. Pomijając że było to 1/2 wielkości w/w, smak pozostawial wiele do życzenia to 45zł za burgera z frytkami? Kawa za 18zł?
Coś co miało być tanim, szybkim żarciem urosło do sztuki?

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować