Zaloguj się aby komentować
Weekendzik start
500 kcal, wraz z deserkiem w postaci jeżyn :)
#jedzzhejto #jedzenie #dieta

Zaloguj się aby komentować
Kolacyjka, wyjadanie resztek
715 kcal
#jedzenie #jedzzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować
Trochę xD
Czyżby chcieli szkłem d⁎⁎ę podetrzeć na składnikach?
#jedzenie #jedzzhejto #dieta

Tylko taka mala dygresja bo mi sie przypomnialo : Zanim sie wyprowadziłem do uk przez chwilę robiłem w małej firmie produkującej soki, jako technolog. Dostaliśmy reklamacje ze klient w markecie znalazł kawałek szkła. Jechałem 400 km do sklepu pod w-wa ubramy k⁎⁎wa w garniak po to, żeby mi otworzyli drzwi i w drzwiach dali talerzyk z tym kawałeczkiem szkła. Wlascicielka firmy zażyczyła sobie zebym tak sie ubrał. Czułem sie jak debil -_-. Szkło bylo wynikiem tego, ze na linii w tym januszexie nie bylo detektorów ani metalu, ani szkła, ani k⁎⁎wa niczego. Jedno z najgorszych miejsc w jakich robiłem. Właścicielka byla ostro pie⁎⁎⁎⁎⁎ieta i traktowała pracowników na linii jak podludzi.
Pewnie im padły detektory albo cos w tym rodzaju
Zaloguj się aby komentować
Dieta horera, zielsko cza wpierniczać.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj z zalotnym korzuszkiem dla @InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz .
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #jedzzhejto
Yo dawg, I heard you like truskawki...

Zaloguj się aby komentować
No to będzie ostro, kimchi-jjigae.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
Ale bym sobie wjebał hamburgerka. Ale nie takiego jak teraz robią co musisz paszczę na 180 stopni otworzyć żeby ugryźć bułę. Takiego co go ze dwadzieścia lat temu w każdym barze w kraju robili, zanim kebsy się zadomowiły na dobre. Sałata, pomidor, ogórek, surówka z białej kapuchy, mięcho niewiadomego pochodzenia (i człowiek chyba nie chciał wiedzieć z czego to). Z ketchupem i majonezem. I oczywiście odgrzewany w mikrofali.
#gownowpis #jedzzhejto #jedzenie #zdjeciezajebane


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Smacznego. Troszkę zazdraszczam, ale i troszkę nie, jestem osobą która miała to szczęście i jadła prawdziwy Paprykarz Szczeciński. I próbowałem już różnych nawet sam próbowałem robić Paprykarz. To wszystko marne podróby. Największy błąd to użycie zbył dobrej jakości ryb. Ten oryginalny czasami zerkał no Ciebie rybimi oczami. Ale nie przeszkadzało to w konsumpcji.
Pozdrawiam Serdecznie
Zaloguj się aby komentować
Porządna kolacyjka
Było długie bieganko z rana i niezły trening siłowy przed chwilą. Trzeba się podładować.
Kolorowo i pysznie 😁
#jedzzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
#szynkowar #wedlinydomowe #jedzenie #jedzzhejto
Wędlina z mięsa z uda kurczaka z dużą ilością ziół prowansalskich.


@Fly_agaric też najbardziej lubię wędliny z uda.
Z ziołami jest bardzo spoko, następnym razem też wezmę zioła prowansalskie ale dam też czostek i zobaczymy co będzie. Pewnie pyszka ☺️
Żelatynę daje niemal zawsze ale do udek nie - kleją się wystarczająco, choć żelatyna raczej nie zaszkodzi a zawsze to dodatkowy kolagen dla stawów.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
c.d. Kofty wyszły zacne, proszę się częstować.
Marchewka i kurkuma zrobiły robotę, było słodko i rzułto.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
Wjeżdża kofta kebap, bydzie gril.
Trochę eksperymentalny z marchewką i kurkumą.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sezon na truskawki start!
Makaron z truskawkami, jogurtem greckim i erytrolem
Na talerzu ok 800 kcal pyszności
#jedzenie #gotujzhejto #gotowanie #jedzzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować
Ziemniaczki i chłodnik z ogórkami
#jedzzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować