Dziś na śniadanie klasycznie owsianka. Jako dodatki: skyr, mango, truskawki i orzechy włoskie (podobno jedne z najzdrowszych orzechów). Poza tym odpoczynek od treningu, chociaż spacer już zaliczony
#jedzenie #jedzzhejto

Dziś na śniadanie klasycznie owsianka. Jako dodatki: skyr, mango, truskawki i orzechy włoskie (podobno jedne z najzdrowszych orzechów). Poza tym odpoczynek od treningu, chociaż spacer już zaliczony
#jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Dżem dobry,
Podano ok 550 kcal
#jedzenie #jedzzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować
Pobiegała to teraz może normalne jedzenie zjeść
850kcal
#jedzenie #jedzzhejto #dieta #kanapki

Zaloguj się aby komentować
Dzień doberek
Dziś wpadły tosty z serem a na deser banan z borówkami. Łącznie ok 909kcal
Dzisiejsze śniadanie w takiej postaci, gdyż za 1,5h ruszam na grupowy trening biegowy leśny, gdzie zrobimy ok 27km. Więc trzeba się podładować :) Dużo węglowodanów i trochę fatu, co by głód za szybko nie złapał.
Pozostałe witaminy i błonnik uzupełnię po powrocie do domu ;)
#jedzenie #jedzzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować
Bardzo ważna #ankieta Drugiej tury nie będzie, więc proszę o rozważne głosowanie. Pamiętaj: nie głosujesz - nie liczysz się!
#jedzzhejto #gotowanie #jedzenie #wybory
PS. Tak, to jest oryginalny, niemal 30-letni arcoroc. Za kolejne 30 lat @MoralneSalto zapłaci mi za niego fortunę.
#ankieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Taka zupa dzisiaj na #obiad #jedzenie #jedzzhejto
Dorzucilem jescze lisci szpinaku do niej, bo zostalo i pasuje.

Zaloguj się aby komentować
#jedzzhejto śniadanie moje jak żona w delegacji

Zaloguj się aby komentować
Okupilem sie w Buczku i czekam xD
Zacznę sobie czytać ta książkę Jak usunąć wujka z podłogi? Bo widziałem, ze popularna na hejto, postanowiłem sprawdzić.
Miłego piątku!
#jedzzhejto #sniadanie #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Pitcałke zrobiłem i będę ją jadł
#jedzzhejto #pizza

Zaloguj się aby komentować
A to mój obiadek, żonka dzisiaj zaszalała. Rozpieszcza mnie
#guwnowpis #jedzzhejto #jedzenie #chwalesie


Zaloguj się aby komentować
Kanapeczki z serkiem wiejskim, ok 850 kcal
#jedzenie #jedzzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować
Złapałem ochotę na rybkę taką w panierce co polecacie abym kupił?
#jedzenie #jedzzhejto
Zaloguj się aby komentować
Kolacyjka na słodko, białkowy potwór
Twaróg chudy wymieszany z skyrem waniliowym. Dla podbicia tłuszczu pasek gorzkiej czekolady
445 kcal, w tym 59g białka
Fota oczywiście po zwróceniu
#jedzenie #jedzzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj we 3 na sterowni siedzimy. Ale ich zagazuje!
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Kanapeczki everyday
640 kcal 🤝🏼
#jedzenie #kanapki #jedzzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować
Złapałam za awokado i wyczułam że jest to jego idealne okno na zjedzenie. No to wpadły wypasione kanapeczki
#jedzenie #jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kebab drwala z @scorp
Uzupełniliśmy wszystkie kalorie xD jest wart grzechu
#jedzenie #jedzzhejto #kebab


Zaloguj się aby komentować