Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Half_NEET_Half_Amazing Dziędoprywjeczur! https://www.youtube.com/watch?v=Bq9P6ZY97wM
Zaloguj się aby komentować
Dziędoprywjeczur!
#dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień 2 na Hawajach rozpoczął się wcześnie, bardzo wcześnie, bo po 3 nad ranem. Ciemno jeszcze będzie przez 3 godziny więc wrzucam fotki z dnia poprzedniego.
Widoki są przepiękne. Wszędzie mnóstwo zieleni i ptactwa różnego rodzaju. Plaże najlepsze na jakich kiedykolwiek byłem. W nocy komfortowe 20 stopni Celsjusza i można sobie pochilować na zewnątrz na leżaczku.
#podroze #dziendobry #hawaje





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy plażing na Hawajach. Godzina 11, 28 stopni Celsjusza. Plaza 8/10 jakieś 3 minuty z buta od naszego noclegu. Piasek bardzo fajny, ale jest sporo dużych kamieni. Woda przyjemnie ciepława. Bardzo mało ludzi, więc można faktycznie odpocząć w ciszy wiatru i fal.
#podroze #dziendobry #hawaje





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciekawą rzeczą na Hawajach (a przynajmniej na Maui) jest fakt, że zamiast gołębi są tutaj kury i koguty, które chodzą sobie na luzie czy to w dziczy, czy to na parkingu w centrum handlowym.
#podroze #ciekawostki #dziendobry #hawaje



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Miałem rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady... Ale wylądowałem na Hawajach. Pozdro z drugiej strony globu.
#podroze #chwalesie #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#dziendobry na horyzoncie Babia Gora #wschodslonca
Tak, patrzę na swiat zza krat #pdw

Zaloguj się aby komentować
Ostatnio to sobie włączam co rano i wpierdalam się pod zimny prysznic.
https://youtu.be/g3vVT35FAIU?si=RpdmGw9d3lk_Rnrk
#dziendobry #muzykaelektroniczna
@Gepard_z_Libii - wolę oryginał: https://youtu.be/Ej0WpJ9XR6w
Zaloguj się aby komentować
Buongiorno! Dzien zaczynam od powtorki wloskiego
#dziendobry #dzieci #rodzicielstwo

Zaloguj się aby komentować
#dziendobry #witamsie #ktoranowstajetenidziepobulki
Rześko.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jedziemy dzisiaj do dużego miasta, żona zrobiła kanapki, nałożyłem nowe skarpety.
#dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować