#dziendobry #witamsie #ktoranowstajetenidziepobulki
Elo

#dziendobry #witamsie #ktoranowstajetenidziepobulki
Elo

Zaloguj się aby komentować
#dziendobry z wieksza iloscia wody wedle zyczenia
#barteknamorzu #statki #marynarz

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
"Nie chodzi o to kto jest przyjacielem a kto wrogiem, chodzi o to abyśmy poszli do przodu razem"
— Abraham Lincoln
Życzę wszystkim dobrego dnia i smacznej kawy!
#polityka #dziendobry #historia #wojna

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ksh...Ksh...Ksh...Ksh...Ksh...
............
Ksh...Ksh...Ksh...Ksh...Ksh...Ksh...Ksh...Ksh...Ksh...Ksh...Ksh...Ksh...Ksh..
.......
"Psiiik!!!"
.....
Ksh...Ksh...Ksh...KKSSSHH....KKSSSHH....KKSSSHH....KKSSSHH....KKSSSHH....
"meow ;3 ;3"
<smród demonicznego gówna z kwasem, wypalający spojówki oczu>
Tak wyglądała dziś moja pobódka.
Dzień dobry.
#dziendobry #srajzhejto #koty
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
#humorobrazkowy #heheszki #dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, dziś mamy czwartek! Miłego:)
A tutaj jak wyglądają wozy strażackie w NL https://streamable.com/gq9lf2
#dziendobry #strazpozarna #holandia
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
#humorobrazkowy #heheszki #dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Nie jest lekko. Siadło mi na banie, z 4,5h snu spałem może z godzinę. Kawa się wypiła, czekam na podmianę, jadę do domu, na 95% młody nie będzie już spał i będę go pilnował żeby żona trochę odespała.
#dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
#humorobrazkowy #heheszki #dziendobry #hejto30plus


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#dziendobry #witamsie #ktoranowstajetenidziepobulki
Uszanowanie Usery.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry wszystkim, w ten śliczny wiosenny poranek.
#bry #dziendobry #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Plaże na Maui (Hawaje) to to, do czego będę wracał pamięcią przez długi czas. Dzisiaj, dnia 4, odwiedziłem dwie z nich. Oczywiście czysty piasek jak mąka i temperatura 29 stopni Celsjusza. Woda - rewelacja, ciepła i przejrzysta.
Nie wiem jak to jest w innych miesiącach, ale teraz w listopadzie na plażach jest bardzo mało osób i można na prawdę odpocząć przy szumie fal. Nawet jak słońce schowa się za chmurką i zacznie wiać wiatr, to i tak jest bardzo ciepło.
#podroze #hawaje #dziendobry




Zaloguj się aby komentować
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Niepodległości
https://youtu.be/WNsAE1tjC8E?si=olXDr3uerC4UNdXQ
#dziendobry #muzyka
Chuje wolne macie
Zaloguj się aby komentować