Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#dziendobry #spanie
Nie wiem gdzie jest w lewo....

Zaloguj się aby komentować
Chłop się przebudził o 4 rano i zamiast wrócić do spanka poszedł na siłownie
#gownowpis #dziendobry #piatekpiateczekpiatunio

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ech znowu robić na szefa złodzieja :( #smacznejkawusi #dziendobry #korposwiat

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry wszystkim, smacznej kawusi życzę. Nie ma to jak wolne w środku tygodnia. Gra stara i kawusia z rana to dobry start
#staregry #kawa #dziendobry #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
tak wyjebion, że zapomniałem wzucić rzaby na #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy wschód słońca na Hawajach spędziliśmy na plaży. Spóźniliśmy się na niego (a jakże by inaczej) i przyjechaliśmy lekko po 7. Było chłodno, bo tylko 24 stopnie, chwilowo się zachmurzyło i wiał niemały wiatr. A jak wiadomo nawet jak jest ciepło i wieje wiatr, to jest zimno, ale jak jest zimno i nie ma wiatru, to jest ciepło. Byliśmy tam 3 godziny i pojechaliśmy na inną plażę. W sumie kąpaliśmy się w 4 miejscach. Było super.
#podroze #dziendobry #hawaje





Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
#humorobrazkowy #heheszki #dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bry bardzo, w ten słoneczny sobotni poranek.
Jakie plany na łikend?
#bry #dziendobry #heheszki

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować