Ten sam syndrom, dwa podejścia.
#dziendobry
#ankieta

Ten sam syndrom, dwa podejścia.
#dziendobry
#ankieta

Zaloguj się aby komentować
Bry
Diabli podkusili pić wczoraj likierek kawowy, zero spania.
#dziendobry #heheszki

Zaloguj się aby komentować
@tomwolf - on mówi "Good Moaning": https://youtu.be/zGNVU5ZjlgA
Zaloguj się aby komentować
Sobota 6 rano
Już byłem na stacji zatankować i rozruszać autko.
Właśnie poogarniałem wszystko co miałem na dziś zrobić.
Na ekranie właśnie Farma Clarcksona i chill
#hejto #dziendobry
@Odwrocuawiacz a ja pobudki co 2h z zegarkiem w ręku bo młodemu coś pod kopułą się poprzestawiało... Pampersy k⁎⁎wa najts! Z Niemiec panie... Nawet nocy nie wytrzymują i cały mokry się obudził... Poryczał oczywiście tak, że pewnie cały blok obudził jak go przebierałem. Teraz nie chce usnąć. Żona się szykuje na srudia, jak ja wychodzę rano do pracy to jestem jak ninja a ta se nawet airfryer włączyła właśnie...
Do 12 muszę przeżyć, później przyjedzie moja mamuśka a o 13 pojadę do pracy, rowerem bo mi żona auto zabiera, znając życie będzie jakaś j⁎⁎⁎na ulewa albo śnieżyca
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Obudzony, ale jakiem kosztem
#dziendobry #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ostatnie ziarenka Blue Jamaica, czas na uzupełnienie zapasów #smacznejkawusi #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Śnieg i u mnie to pora na jakąś zimową piosenkę
https://www.youtube.com/watch?v=GJUmuS0OCDo
#muzyka #hiphop #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Ale mi się wkręcił sen. Śniło mi się, że nam stary w robocie kazał jakieś przewody w korytkach ogarniać (teraz tego nie robię, we wcześniejszej robocie to robiłem) i że dzwonił co chwilę i wkurwiał jakimiś pytaniami, do tego stopnia wkurwiał, że przestałem odbierać telefony. Później się okazalo, że to żona w realu dzwoniła do mnie żeby mnie obudzić xD
#sennik #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Ty masz śnieg. On ma śnieg. Śnieg mam I ja! A teraz patataj do tyrki o.0 #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pobudka wstać! Koniom wody dać! Klasa robotnicza nie śpi tylko buduje drugą Japonię! #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ja już w domku, zaczynam weekend.
Młody śpi, a podobno ciężką noc miała z nim żona.
#dziendobry misiaczki

Zaloguj się aby komentować
Ten uczuć kiedy po nocy w ciepłym śpiworku i hamaku trzeba wyjść na mróz i włożyć stopy do zamarzniętych butów.
#bushcraft #dziendobry

@Weathervax No moja zasada numer jeden to zmienić ciuchy na suche, dedykowane do spanka - kosztuje to tyle, że przez chwilę jesteś owiewany lodem, gdy świecisz torsem, ale podziękujesz sam sobie, że w nocy wilgoć z dziennych ciuchów nie zamarzła z Tobą na Tobie w hamaku. Raz z lenistwa nie zmieniłem skarpet - noc nieprzespana, bo skarpetki skostniały od tej choćby mikrowilgoci. Druga zasada wysikać się przed wejściem do śpiwora. No nie wyobrażam sobie w nocy wystawić się na horror z Twojego scenariusza 😂
Zaloguj się aby komentować
#dziendobry mordy, kawka wypita, jade zaraz w trasę xD
Jeszcze ten tydzień plus egzamin na początku grudnia i kończę przygodę z szoferką

Zaloguj się aby komentować