Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry. To już chyba 8 dzień mgły. Ktoś pamięta jak wyglądało słońce?
#dziendobry #morningvibe #mgla

Zaloguj się aby komentować
#dziendobry #witamsie #ktoranowstajetenidziepobulki #mokotow
Kuzyn już na święta zawitał.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Spałem 9 godzin! Ostatnio tyle godzin spałem w lutym!
#dziendobry #sen
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, miłego poranku 🥺
#gutenmorgen #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry! #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Spać nie mogłem całą noc, teraz jadę ciapągiem do pracy i jakiś menel z tyłu sapie. Nie idzie się zdrzemnąć, do tego grucha butelkami, czy co on tam nazbierał. No nic, szybki spacerek z pociągu do pracku, kawusia i łogień! #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
#rutyna #dziendobry
"Moja rutyna jest prosta – budzę się i cierpię" 😉

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ehh sobota, wyspałem się jak mistrz świata, #dziendobry tak w ogóle,
a to jest fajna muzyczka: https://youtu.be/T3E9Wjbq44E?si=v90Ou-0NiX1oqVx5
#muzyka #rap #rock
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry. Wczorajsza pizza wyszła genialna. Użyłem ostatecznie mąki 00. Do tego kupiłem sobie tablice korkową, naprawiłem ekspres, złożyłem wniosek o kartę kredytową, byłem na siłowni i jeszcze znalazłem multum czasu na relaks. W ogóle nie czuje się zmęczony, mam dużo energii, mimo, że za oknem pogoda nie rozpieszcza.
Efekt, jak już wcześniej pisałem, nie odkładania rzeczy na później i dyscyplina. Śmiało mogę powiedzieć, że w końcu czuje, że mam kontrolę nad własnym życiem i conajmniej 2 metrami kwadratowymi wokół siebie 😆 Uwierzyłem, że życie może być piękne i wcale nie potrzebujesz do tego kobiety, domu, samochodu, dobrze płatnej pracy itd. Wystarczy robić :)
#dziennikdepresji #chwalesie #dziendobry

Zaloguj się aby komentować