Widziałem słońce!
Pierwszy raz od 17 dni i 17 godzin, czyli od 24 listopada. Miło się przekonać, że ono jednak ciągle tam jest...
#dziendobry #niewiemjaktootagowac

Widziałem słońce!
Pierwszy raz od 17 dni i 17 godzin, czyli od 24 listopada. Miło się przekonać, że ono jednak ciągle tam jest...
#dziendobry #niewiemjaktootagowac

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dziendobry. #dziendobry
Bol: 8/10 Leki: 2/10 Piguly: 3/10 Sasiad: 10/10
#cybulionsieleczy

Zaloguj się aby komentować
Hejka
@ErwinoRommelo @WujekAlien
>Matka wchodzi do pokoju:
>De renta ni zouh na sittah terraven teilos spiella dota
>O kurdee co ta stara raszpla odpierdalaa, przychodzisz sobie z kumplami na lan party a ta stara rura wbija tak o bez >pozwolenia.
>Vi sitter har i venta och spela lite dota
>Odpowiadasz z kamienną miną
>Vi sitter har i venta och spela lite dota
>Dorzucasz bo chyba nie usłyszała
>Vi sitter har i venta och spela lite dota
>Matka patrzy na ciebie jak na debila.exe, ty już lekko wkurwionyy
>Matka zamyka powoli drzwi patrząc na ciebie jak na wariata
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#dziendobry #witamsie #ktoranowstajetenidziepobulki
Proszę się częstować.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Oho, czerwony świt. W nocy polała się krew.
#pdk #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować