Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Co oznacza typ mąki – zawartość popiołu w mące
|
Im wyższy wskaźnik, tym mąka jest bogatsza w składniki mineralne, ale zarazem cięższa.
|
Produkty z pełnego ziarna mają bez porównania większą wartość odżywczą niż biała mąka czy produkty z niej wykonane. Jeśli tylko dobrze tolerujesz takie produkty, nie wahaj się i wprowadź je do swojej diety.
|
typ 450: tortowa – zawartość popiołu do 0,45%
typ 550: luksusowa – zawartość popiołu ok. 0,55%
typ 720: żytnia pytlowa – zawartość popiołu ok. 0,72%
typ 850: pszenna chlebowa – zawartość popiołu ok. 0,85%
typ 1400: sitkowa – mąka żytnia – zawartość popiołu ok. 1,4%
typ 1850: graham – mąka pszenna razowa – zawartość popiołu ok. 1,85% (pszenica ma mniej popiołu niż żyto)
typ 2000: żytnia razowa – zawartość popiołu ok. 2,00%
@GazelkaFarelka zapiorunuje (° ͜ʖ °)
Zaloguj się aby komentować
@Byk Za to ze ześ mi wypaplał żem stary to robisz 200 pompków dzisiaj. No jestem. 5⁰⁰.
#dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakbym wczoraj za mało sobie nagotował xd #dziendobry #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Najtrudniejsza misja dnia za mna. Polecam sprobujcie - obcinanie paznokci u stop z calkowicie prostymi plecami. Pora otrzec lzy, i dopisac na checkliste 2026 - rozciąganie. #cybulionjestinny #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#dziendobry #ktoranowstajetenidziepobulki #parkology #samochody
Poniedziałek

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#dziendobry #bojowkapiekarska
Troche inna make dalem, bo powinna byc 650, a zmieszalem 750 i 500. No i ksztalt mial byc bardziej bagietkowy, ale sie nie przylozylem.



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#dziendobry
Fajen basior na pobudkę
https://youtu.be/YaaxH2dWyOk?si=Ofzq1NPdlGJ9S4N _
#muzykaelektroniczna
Zaloguj się aby komentować
Hej hej! Co Dziś W Planach? U Mnie Jeszcze Totalna Improwizacja
#plany #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry w tą pochmurną sobotę.
#dziendobry #gownowpis #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
@Half_NEET_Half_Amazing https://m.youtube.com/watch?v=XEjLoHdbVeE
Zaloguj się aby komentować
119 924 578 - 250 = 119 924 328 #pletwalztwarogu
Twarog z Piątnicy bo skąd, plus miód, cynamon i kakao
#dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Dziś wielki dzień - egzamin z NDT. Metoda wizualna VT 1+2 Życzę sobie, żebym musiał do niego podchodzić tylko jeden raz (i ewentualnie za parę lat recertyfikacja). #dziendobry #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Widziałem słońce!
Pierwszy raz od 17 dni i 17 godzin, czyli od 24 listopada. Miło się przekonać, że ono jednak ciągle tam jest...
#dziendobry #niewiemjaktootagowac

Zaloguj się aby komentować