Dzień dobry, jadę se pociągiem sam w wagonie #kolej #dziendobry

Dzień dobry, jadę se pociągiem sam w wagonie #kolej #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Wejdź na bing.com i poszukajcie "today" (bez apostrofów)
#swieta #dziendobry #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No nie wierze. I co ja mam ze soba zrobic o 4:20. #dziendobry
(Stres. O 7 zbieram sie na kontrol do szpitala.)

Zaloguj się aby komentować
Wstałem. #dziendobry
@cebulaZrosolu za piętnaście trzecia. Latem to już widno.Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem,śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę.
-No ubierasz się pan
-W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
-Aaaa...fakt.
-Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS.
-I zdanżasz Pan?
-Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać ;))))
Zaloguj się aby komentować
Obmyślam nowy plan
#dziendobry hejto

Zaloguj się aby komentować
#dziendobry
Z pozytywnych rzeczy - udalo mi sie unormowac sen i wstawanie. 7⁰⁰ jest bardziej akceptowalna od 5⁰⁰.


Zaloguj się aby komentować
Dzień
#dziendobry #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
dziś nie robię nic
pi⁎⁎⁎⁎le
#dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry się z państwem. Dzisiejszym zapachem jest Hot Wine z Hejtopaki. Dzisiejsze plany na dzień to: trening, później śrutowanie zębów, a na zwieńczenie dnia spotkanie ze znajomymi. Udanej niedzieli i sukcesów w nadchodzącym Nowym roku, oraz szczesliwych wesołych świąt.
P.s nie wsiadajcie pijani za kółko, bawcie się odpowiedzialnie i pierdolcie farmazoniarzy! Pozdrawiam serdecznie! #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak o właśnie bede wyglądał dziś wieczorem, byle do 16! #dziendobry #piatekpiateczekpiatunio #pokazkota

Zaloguj się aby komentować
#dziendobry Nawet dzisiaj koty olaly wstawanie ze mna i kurami. No świetnie XD

Zaloguj się aby komentować
@Half_NEET_Half_Amazing Taki powód to pozytywne relacje z innymi ludźmi. Nie każdy ma umiejętność ich nawiązywania i podtrzymywania, szczególnie gdy nie posiada się dobrych wzorców z domu, ale można nad tym popracować, tylko to wymaga wysiłku. Czy nie jest paradoksem, że tylu ludzi narzeka na samotność i brak przyjaciół? Mogliby się poznać, no ale to się nie uda, gdy w wolnym czasie tylko się scrolluje czy gra w gierki.
Zaloguj się aby komentować
#dziendobry
No to chyba tak zostanie ze bede o 5 wstawal. No luj, niech tak bedzie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować