Kiedyś był to w miarę dobry kanał z kompilacjami sytuacji na polskich drogach, ale x lat temu się zdupcyło. Dzisiaj z ciekawości sprawdziłem czy jest lepiej i.. nie.
#youtube #polskiedrogi #cotokurwajest #gownowpis

Kiedyś był to w miarę dobry kanał z kompilacjami sytuacji na polskich drogach, ale x lat temu się zdupcyło. Dzisiaj z ciekawości sprawdziłem czy jest lepiej i.. nie.
#youtube #polskiedrogi #cotokurwajest #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#youtube #heheszki #kapitalizm
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#afryka #chiny #kolonializm #youtube
Pan z Chin krytykuje afrykańskie społeczności za zastój cywilizacyjny. Ciekawe, że rozmawiają po chińsku.
Pan czarny ma do tego świetną minę, jakby był wkurwiony na te słowa, ale się z nimi zgadzał.
Zaloguj się aby komentować
Też mi dzisiaj wyskoczyło.
Chciałem znaleźć Kiesza - Hideaway,
A z tego co wpisywałem cały czas wychodziło
https://www.youtube.com/watch?v=C9slkeFXogU
Teeaz ogarnąłem, że ta sama babka robiła wokal
Zaloguj się aby komentować
Znowu błogosławieństwo algorytmu. Chłop robi TJUNING jak skuhwysyn, a do tego montaż, sceanariusz i efekty pierwsza klasa (byłaby w 2005 roku, ale wciąż za⁎⁎⁎⁎ście).
Polecam wszystkim fanom gruzów i miłośnikom ujeżdżania na gwincie
#motoryzacja #samochody #tuning #motobieda #heheszki #youtube
Zaloguj się aby komentować
Co to k⁎⁎wa ma być?
https://www.youtube.com/@SoAreWeFamous
Jakaś podejrzana relacja murzyna i dziewczynki.
Na okładce kanału takie foto...
Na insta mi wyskoczyli i widzę że dziwne, i jeszcze kanał na YT mają.
Widać że raczej dość świeże media mają.
To trzeba gdzieś pozgłaszać?
#murzyn #liczeniemurzynow #wielkieliczeniemurzynow #youtube #pedo #grooming #alarm

Zaloguj się aby komentować
Niesamowity content o jedzeniu, ale nie o gotowaniu, tylko.... O owocach, głównie. Głównie shorty, ale to nie grzech. Polecam.
https://youtube.com/@shawngrows?si=HLMVQEsOrGcAP1U9
#jedzenie #jedzzhejto #owoce #youtube
Zaloguj się aby komentować
Chciałem robić w internecie treści dla inceli bo kolega z discorda zaproponował, wyrzucić z siebie trochę spraw. Jednak chyba nic z tego nie będzie, zła grupa docelowa do zasięgów.
Nie pokazuję twarzy bo nie mam atrakcyjnej.
#youtube

Zaloguj się aby komentować
Cześć wszystkim!
Zaloguj się aby komentować
Kanały ze zwierzętami na Youtube to najgorsze co istnieje. Połowa z nich ma kontent oparty na filmach generowanych przez Ai co każdy z uważnym wzrokiem szybko zauważy, a druga połowa to kanały z krajów trzeciego świata gdzie te zwierzaki są często ofiarami nadużyć ze strony właścicieli i celowo umieszczane w niebezpiecznych sytuacjach by potem były ratowane przed kamerą. Ludzie na zachodzie którzy to oglądają i się wzruszają to banda wyjątkowo naiwnych i infantylnych ludzi którzy nakręcają to okrucieństwo.
#youtube #przemyslenia #zwierzaczki #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Problem automatycznego tlumaczenia tytulow filmow jest znany od jakiegos czasu, ale wczoraj mialem okazje sie przekonac, dlaczego to jest jeszcze gorsze, niz mi sie wydawalo.
Wczoraj wszedlem na YT, no i jak to z00mer zaczalem sobie scrollowac. Znalazlem jakis film o intrygujacej, polskiej nazwie, ale po miniaturce od razu sie domyslilem, ze film polski nie jest, wiec tytul musial zostac przetlumaczony. Przewinalem to, a po chwili uznalem, ze i tak nie ma tutaj niczego, co mogloby mnie zainteresowac. Zamknalem karte. 2 minuty pozniej sobie pomyslalem "ale w sumie to o czym byl ten film?". No i najlepsza czesc - przeciez nie wyszukam go wpisujac polska fraze. Nie, bo film ma inny tytul, tylko idioci z Google musza przetlumaczyc, mimo ze nigdy o to nikt nie prosil. Wiec zaczynam probowac przetlumaczyc w odpowiedni sposob film, ktorego dokladnego tytulu nie zapamietalem. No i nie wyszlo, nie ma. Wyszukiwanie na YT w dodatku wyswietla mi moze z 5 filmow o podobnym tytule, a potem jakies szorty, "obejrzyj ponownie" i inne pierdy, ktore mnie zupelnie nie interesuja.
Zeby odkopac ten film musialem sobie sklipowac ostatnie 10 minut przez Radeon ReLive. Znalazlem ten filmik, potem musialem go jakos przetlumaczyc na angielski et voila, moge go odnalezc w najlepszym serwisie na swiecie.
Juz nawet nie mowie o tym, jak niedorozwiniete sa te tlumaczenia. Raz znalazlem jakas piosenke, ktora miala dopisek "HQ PREVIEW", co zostalo przetlumaczone na "PODGLĄD Z KWATERY GŁÓWNEJ". Innym razem "feat. Bright Lights" zostalo przetlumaczone na "z jasnymi światłami".
#youtube #enshittification
Zaloguj się aby komentować
Yutuber, który twierdził, że nie musi ustępować pierwszeństwa pieszym chcącym przejść przez przejście i że wprowadzenie nowelizacji w 2021 r. niczego nie zmieniło... właśnie uslyszał prawomocny wyrok. Nie taki jaki chciałby usłyszeć.
Youtuber interpretuje prawo po swojemu
Youtuber PrzPrzPL twierdził, że jako kierowca nie musi ustępować pieszym, którzy zamierzają przejść przez przejście i bardzo się nawet do niego zbliżyli. Jego zdaniem musiałby się zatrzymać tylko, gdy pieszy już przekracza krawężnik – a pieszy nie może tego zrobić, gdy kierowca się nie zatrzymuje. Zatem w jego przekonaniu w Polsce piesi mogą wejść tylko wówczas na pasy, gdy kierowca im na to pozwoli.
Był tego tak pewny, że wręcz zaczął nagrywać filmiki na YouTube, na których dokumentował swoje - jak się później okazało - wykroczenia dotyczące nieustąpienia pierwszeństwa pieszym.
Youtuber przyjął ryzykowną taktykę udowodnienia swojej "teorii krawężnikowej". Ryzykowną – bo mógł doprowadzić do wypadku, a dodatkowo mógł utracić swoje uprawnienia.
Youtuber "prosi się" o konfrontację z wymiarem prawa
Nagrania ze swoich przejazdów publikował w serwisie YouTube i... zachęcał, by zgłosić je na policję, by mógł nie przyjąć mandatu i dowieść swoich racji. Mało tego, oznaczał na Facebooku policję ze Starogardu Gdańskiego publikując posty z filmikami. Funkcjonariusze przeglądali jednak jego posty i filmiki i... skierowali do sądu wniosek o ukaranie tego kierowcy.
Youtuber był przygotowany na starcie z policją. Od początku zasypywał wszystkich setkami wydruków, w których odwoływał się do wypowiedzi rzeczników resortów czy nawet do konstytucji.
Youtuber triumfuje.
Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim najpierw nie dopatrzył się winy kierowcy i sprawę umorzył.
Policja odwołała się od wyroku. Sąd Okręgowy w Gdańsku słusznie zauważył, że nie można było przesądzić o winie czy niewinności kierowcy, jeśli sąd nie określi, jak w Polsce rozumieć należy "pieszego wchodzącego", któremu należy ustąpić pierwszeństwa.
Sprawa trafia ponownie na wokandę
Sprawa wróciła więc do pierwszej instancji. Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim orzekł jednoznacznie, że "pieszym wchodzącym na przejście dla pieszych jest osoba, która znajduje się poza tym przejściem, ale w jego pobliżu i swoim zachowaniem wskazuje na to, że zaraz na nie wkroczy".
Sąd zaznaczał też – co powinno być ważną wskazówką dla kierowców – że pieszy znajdujący się na wysepce między przejściami, musi być traktowany przez kierujących jako ten, który zamierza wejść na kolejne przejście. Zatem należy mu ustąpić.
Sąd uznał więc Youtubera winnym tego, że dwa razy nie ustępował pierwszeństwa pieszym. Skazał go za to na 2 tys. zł, zapłatę połowy kosztów sądowych, czyli 1500 zł oraz 200 zł dodatkowej opłaty.
Youtuber zostaje wyjaśniony
Youtuber oczywiście odwołał się od wyroku. Tym razem miał już obrońcę, a nawet świadka. Sąd Okręgowy w Gdańsku oddalił wnioski dowodowe prawdopodobnie zauważając, że prowadzić ma to tylko do próby – po raz kolejny – przeforsowania interpretacji prawa, która kierowcy wydaje się najsłuszniejsza.
Sędzia zauważył, że to sąd jest od tego, by dokonywać wykładni prawa i utrzymał wyrok sądu pierwszej instancji w mocy. Dodatkowo nakazał Przybyszowi zapłacić koszty apelacji. To oznacza, że wyrok w sprawie kierowcy, który nie ustępował pieszym, jest prawomocny.
Konsekwencje
Czy tylko duma kierowcy została urażona? Niestety nie, bo prawdopodobnie straci także uprawnienia.
Swoje sądowe starcie w imię idei nieustępowania pieszym przypłaci skierowaniem na egzamin kontrolny. Za oba udowodnione przez sąd wykroczenia policja nakłada 15 punktów karnych. W trakcie postępowania w sądach Youtuber powinien mieć w zawieszeniu 30 punktów karnych. Te są zapisywane na konto kierowcy z dniem wydania prawomocnego wyroku.
Pan Yutuber jest... zawodowym kierowcą.
#youtube #motoryzacja #kierowcy #sad #polscykierowcy #polskiedrogi #prawo #prawojazdy
No dobra, to jak w końcu jest z tymi wyspami? Nie było jakiegoś stanowiska policji, że jeśli jest wyspa a pieszy jeszcze na niej nie jest to można jechać? A ogolnie wymuszenie kierowcy to jest spowolnienie lub zatrzymanie ruchu pieszego dochodzącego do przejścia? Pytam, bo jak zwykle w PL coś musi być popierdolone i jak widać nawet sądy nie interpretują jednakowo.
@hist4min4 wyspa rozdziela pasy jezdni i tym samym powoduje, że są to 2 osobne przejścia. Jeśli pieszy jest na początku przejścia A to kierowca po stronie B może jechać. Kiedy pieszy wkracza na wyspę to kierowca po stronie B już musi mu ustąpić. Tyle że wyspa a wysepka to już nie to samo - ważna jest m.in. wysokość. Więc nie wszystko co jest pozornie wyspą, jest wyspą w rozumieniu przepisów.
@Banan11
pieszym wchodzącym na przejście dla pieszych jest osoba, która znajduje się poza tym przejściem, ale w jego pobliżu i swoim zachowaniem wskazuje na to, że zaraz na nie wkroczy".
Za⁎⁎⁎⁎ste polskie prawo
Jest poza przejściem czyl ile? Metr od przejścia? 5 metrów? 10 metrów? Kilometr
Zaraz na nie wkroczy czy kiedy? Za 5 sekund? Za 30 sekund? Za 5 minut?
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj w #muzykaniszowa znowu jedziemy do #gdansk i trochę do #perlapulnocy #bydgoszcz (bo podają że są stąd i tamtąd)
The Howling Eye to psychodeliczny rock charakteryzujący się melodyjnym basem no i chyba z czym najbardziej kojarzę ten zespół to dwujęzyczność piosenek. Część piosenki jest po angielsku, a część po polsku. Ale nie, że są piosenki po polsku i po angielsku, tylko jeśli już jest jakiś tekst, to początek po angielsku, a koniec po polsku. Psychodela nie jest też typowa, bo eksperymentują z domieszką stonera, doomu, postu i trochę jazzu. Bardzo podobają mi się też okładki ich albumów.
https://youtu.be/dq6_xvgEG5Y?si=J9L6tSZHpM2Mvv-9
Dostępne na #spotify #youtube #bandcamp
#muzyka #psychodelicrock #rock
Zaloguj się aby komentować
#kolarstwo #sport #youtube
Jakoś specjalnie nie interesuje się kolarstwem, a już w w ogóle tym długodystansowym.
Ale YT miał inny pomysł i podpowiedział mi swoim algorytmem ten film.
Dajcie temu gościowi trochę atencji, bo jak dla mnie to materiał mógłby trwać nie 40 minut, a 4 godziny!
@tomwolf Dosłowie 6h temu dwóch ziomków moich ruszyło na trochę krótszą, ale i tak dość długą trasę: https://www.switchto.bike/pl
Zaloguj się aby komentować
Siemano,
zrobiłem film o rapie w Japonii.
https://youtu.be/ZHAPeFyHJBs
Jeśli podoba Wam się japoński rap, to polecam również:
SANTAWORLDVIEW
MIYACHI
Bank.Somsaart
W następnym odcinku przyjrzymy się Słowacji/Czechom/Węgrom
pzdrrrrr
#japonia #tworczoscwlasna #muzyka #rap #polskirap #youtube
Zaloguj się aby komentować
niedawno minął mi 4 rok bez alkoholu
z tej okazji zrobiłem sobie piosenkę
ujęcia z grilla, tajlandii i wietnamu
jutro film o japońskich raperach
#alkoholizm #tworczoscwlasna #youtube #rap #polskirap
www.youtube.com/watch?v=RqB6YqxqUZ0
Zaloguj się aby komentować
Czy wiedzieliście że w niektórych krajach istnieje na YouTube przycisk "zapytaj"? Żyjąc za granicą bardzo często z tego korzystałem i jakież było moje zdziwienie że w Polsce/EU nie ma tego przycisku. Polecam wszystkim VPN żeby streszczać sobie ciekawe wywiady czy podcasty i zamiast słuchać czegoś 2h albo przeskakiwać i szukać cennych informacji mieć w kilku akapitach wypunktowany od razu skrót filmu.
#ciekawostki #youtube #ai

Też to mam, sprawdzałem i nie rozumiem, po co miałabym to robić. Ale z pewnością jest to coś przydatnego dla osób, które nie lubią tracić czasu na "głupoty" i oglądają wszystko na podwójnej prędkości, teraz mogą skrócić wszystko do szybkiego podsumowania.
Nie neguję, bo jeśli ktoś tego potrzebuje, to spoko.
Zaloguj się aby komentować
Jak formułować wypowiedzi by bandycka jutuba nie zdjęła filmu za „Wypowiedzi szerzące nienawiść”, nagrałem se vlogaska, w którym opowiadam o swojej sylwetce i o swojej rutynie. Mówiłem też, że ładne kobitki widuję, wydaje mi się, że nikogo nie obraziłem, ani nie użyłem żadnych wulgaryzmów.
Wcześniej dla testów nagrałem 2 inne filmy i żadnych naruszeń nie było, styl wypowiedzi ten sam.
#youtube #pytanie
Zaloguj się aby komentować