A jak to tu działa?
#dziendobry

A jak to tu działa?
#dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
#humorobrazkowy #heheszki #dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
#humorobrazkowy #heheszki #dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień zaczęty golfem 🏌️ #dziendobry #aktywnyporanek #golf



Zaloguj się aby komentować
Co tak wesoło, ha?
#gotowanie #dziendobry #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tego to się nie spodziewałem. Dzień dobry!
#dziendobry #garmin

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kichani, gładziutko wjeżdżamy w ten piatek! P.S. Jako małolata sporo jeździłam na łyżworolkach i jako dorosła kobieta chciałam odświeżyć hobby. Mimo tego, że koordynację jakoś utrzymywałam, to jedyne o czym myślałam, to był rozwalony nos, zęby i nadgarstki w wyniku ewentualnego upadku. Strach paraliżował mnie tak bardzo, że nie potrafiłam skupić się na jeździe. Także tak, bałam sie, że upadnę i sobie głupi ryj rozwalę.
Pozdrawiam cieplutko, życzę dobrej kawusi. #dziendobry #piatek #rolki
@Kari28 - strach z wiekiem narasta - zwłaszcza strach do nowych rzeczy
Wzrost zrozumienia jak działa świat prowadzi do stawiania przez mózg granic - czasem są one przesadzone lub irracjonalne - ale najczęściej bazują na unikaniu potencjalnych negatywnych konsekwencji naszego zachowania.
Po krótce to z wiekiem zaczynamy lepiej rozumieć jakie konsekwencje może mieć nasze zachowanie.
@Kari28 Zawsze można wrócić. U mnie niedługo będzie 40 i jeżdżę czasem. Tylko dobre ochraniacze weź, aby się nie połamać za bardzo, i jazda. Jak byłem młodszy to i maratony po 80km robiłem, teraz trochę brak czasu już na takie akcje. Nawet jak nie ma dobrego asfaltu to można takie ustrojstwo sobie sprawić:

@Kari28 Miałem Ci wcześniej odpisać, ale oczywiście wyleciało z głowy. Jeśli chodzi o te konkretne ze zdjęcia (Powerslide Kaze SUV 150) to prędkości nie ma co się bać, bo są super powolne. Po pierwsze - pompowane opony 150mm generują duże opory toczenia, po drugie, są ciężkie - coś powyżej 2kg na sztukę, z tego co pamiętam. Jeśli jedziesz na dodatek poza alejką (szutrówka, jakieś łąki) to do tego dochodzą dodatkowe opory - jak na nich jeździłem, to po 10km byłem na skraju swoich możliwości w czasie kiedy na nieterenowych 40 czy 60km spokojnie robiłem.
A co do samego jeżdżenia na setupach trzykołowych - polecam. Jeżdżę na 3x125, i podstawową różnicą w stosunku do 4x80 jest lepsze radzenie sobie z nierównościami (bez zaskoczenia), ale też lepsza zwrotność - w 3x125, punkt obrotu jest na środkowym kole, a nie pomiędzy kołami, dlatego generalnie odczucie jest zwrotniejsze.
A co do prędkości - na pewno 3x125 się lepiej rozpędzają z górki, ale poza tym, nie są radykalnie szybsze. Mają mniejsze opory ruchu, ale są cięższe niż 4x80, więc to się mniej więcej wyrównuje. Bardziej "opłaca" się jechać długimi pociągnięciami po energicznych odbiciach. Dobrze też mieć opanowany "double push" jeśli chce się robić sensowne dystansy i czasy - ale to w wypadku 4x80 też się przyda.
Zaloguj się aby komentować
#pogoda #dziendobry
Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze.

Zaloguj się aby komentować
#dziendobry mordeczki i miłego weekendu, ja mam wolne, w niemcowni święto, już drugie w tym miesiącu, płatne kurła
A to jest piosenka motywacyjna https://youtu.be/vvftch9JF3I?si=FeG_RepDjv5MvXkW
#muzykaelektroniczna
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj była druga rocznica spamowania grzybami, dziś zaś kolejna rocznica.
Dokładnie 20 lat temu pierwszy raz rzuciła mnie dziewczyna. Pamiętam, bo zbluzgałem dzieci co szukały cukierków xD Jestem stary.
#gownowpis #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować