#dziendobry #witamsie #ktoranowstajetenidziepobulki
Wstajemy

#dziendobry #witamsie #ktoranowstajetenidziepobulki
Wstajemy

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry! *
* Post nie ma nic wspólnego z kompromitacją pewnego bardzo znanego polityka.
#humorobrazkowy #heheszki #dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry panowie. I pani.
#dziendobry #hejtoportaldlastarychludzi

Zaloguj się aby komentować
No i wróciłem po dwóch latach niczym syn marnotrawny.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Shalom wszystkim!
#hejto #przywitajsie #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A gdzie @bartek555 ?
#dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Kiedy próbujesz sobie samemu wyrobić opinię na jakiś temat i dowie się o tym dziki trener.
#dzikitrener #heheszki #dziendobry #ai #aicontent
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dobrze, że przestawili czas. W końcu @bartek555 może będzie wstawał wcześniej, bo słonko go smyrnie promykiem zza okna i obudzi o normalnej godzinie 😆
#heheszki #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
#humorobrazkowy #heheszki #dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
#humorobrazkowy #heheszki #dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry w ten pierwszy poranek w zimowej strefie czasowej 😎 #dziendobry #smacznejkawusi

Zaloguj się aby komentować
Kapuczina nie dała rady może ekspreso pomorze.
Cholerna zmiana czasu.
#bry #dziendobry #heheszki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#dziendobry hejto. Dobry dlatego że na #grzyby

Zaloguj się aby komentować
taki rozkład jazdy na dziś
hehe
#dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Mój umysł nie rozumie jeszcze zmiany czasu, więc jak zwykle wstałam przed 8. Czyli przed 7. Ale na stare przez 8. #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zmiana czasu, taaa. Będzie można sobie pospać, taaa. No trudno.
DZIEŃ DOBRY, WSTAWAĆ SEKSOWNE GNOJKI!
#dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Wstaje z rana, a tu takie zaskoczenie. Znowu zacząłem chudnąć. Pytanie do #hejtokoksy Czy lepiej zejść do 95 i robić tylko masę mięśniową (mam 187cm wzrostu/29l), czy schodzić niżej?
Rok temu w wakacje było 130 :)
#dziendobry #silownia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować