Nie pijcie dziś nic, dziś nikt niczego nie sprawdza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#codziennepiciu
Nie pijcie dziś nic, dziś nikt niczego nie sprawdza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#codziennepiciu
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #woda #silownia #codziennepiciu #kontrolanawodnienia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
When Jack Torrance meets #codziennepiciu
#codziennynicholson


Zaloguj się aby komentować
#codziennepiciu hejtorki, kiedy im sie nie powie zeby sie napili
https://tenor.com/view/gravity-falls-drinking-water-gif-11978348
Zaloguj się aby komentować
Teraz to nawet płakać nie można, bo człowiek tak nawodniony, że nie wiadomo kiedy przestanie...
#codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, napijmy się w żałobie
#codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, że jutro nie będzie #codziennepiciu :
#koty #filmiki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia 💧
Dzień dobry, Hejto! Zapraszam na… ostatnie #codziennepiciu 💛
Dziś rozpoczyna się mój urlop (jesteśmy właśnie w drodze na wakacje), mamy też pierwszy dzień szkoły, zaraz zacznie się jesień… no, każdy pretekst dobry.
Parę tygodni temu zastanawiałam się, co zrobić z codziennym piciu na czas urlopu, czy może przygotować wpisy zawczasu, czy poprosić kogoś z piciowych stałych bywalców o zaopiekowanie się Waszym stanem nawodnienia… Ale postanowiłam uczynić to piciu ostatnim.
Niezmiernie cieszę się, jak ciepło przyjęliście wspólne piciu i zaczynając tag 3 miesiące temu kompletnie nie spodziewałam się, jak to się rozrośnie. Mam nadzieję, że nawyk Wam pozostanie i będziecie dalej o siebie ładnie dbać. Kto wie, być może piciu wróci w kolejnym sezonie letnim? Sprawdzimy wtedy, jak nam poszło z utrzymaniem piciutrendu ;)
Fajnie byłoby podać jakieś statystyki, a że liczyć mi się jakoś nie bardzo chciało, to powiem tylko tyle, że wraz z dzisiejszym piciu napiliśmy się wspólnie 110 razy. To dużo razy!
Tradycyjnie więc zapraszam na wspólną szklaneczkę wody i dziękuję Wam raz jeszcze. 💛
PS. Ktoś ma do polecenia jakąś dobrą mineralną z Grecji?
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Ależ ten weekend szybko minął. Na pocieszenie - zapraszam na #codziennepiciu
Kto już zdążył zadbać o optymalne nawodnienie? Co dobrego dzisiaj wypiliście?
A jeśli jeszcze nic, to chodźcie na wspólną szklaneczkę wody (lub innego piciu). Starczy dla każdego!
PS. Dodatkowy piorun dla wszystkich tych, którzy dziś oblali się piciem bez powodu. I feel you.
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Porównanie o które nikt nie prosił i którego nikt nie potrzebował. Mirinda Zero vs. Fanta Zero.
Według mnie obie ch⁎⁎⁎we ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#picie a może nawet #codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Kto rano wstaje, temu kran wodę daje! Zapraszam na #codziennepiciu
Uff, zdążyłam! Między jogą a śniadaniem i siłownią, ale się udało. A Wy jak tam? Aktywnie zaczęliście ten dzień? Nawet jeśli nie, to możecie zacząć go aktywnym piciu. A jeśli już się napiliście, to dajcie znać, co ciekawego dziś u Was na szklanie!
PS. Trzymajcie się tam na południu z tymi upałami...
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Dzień dobry i cudnego piątku! Chodźcie na #codziennepiciu
Dziś znowu upał, dlatego jestem pewna, że zadbaliście już trochę o swoje nawodnienie. Ale jeśli jest obok Was ktoś Wam bliski - partnerka, przyjaciel, mama, współlokator, współpracownik - któremu widzicie, że przydałaby się szklaneczka czegoś nawadniającego, to poczęstujcie go piciem. To jest zawsze miłe, gdy ktoś tak po prostu przynosi piciu.
PS. Nie ma fajniejszych mężów od mojego męża, nawet z tym nie handlujcie.
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Czwartek? Już? Matko. No dobra. #codziennepiciu
Obudzeni, ale jakim kosztem? Ja też. Najchętniej człowiek by cały dzień spędził pod kołderką (gdyby tylko nie było 30 stopni na dworze), ale trzeba wstać i o siebie zadbać. Na przykład szklaneczką wody. To co, siup piciu ku chwale nawodnienia?
PS. Uważajcie dziś na siebie i unikajcie słońca. Naprawdę, nie ma co zgrywać bohatera.
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Środowy dzień to wody czas! I jak co środę, szczególnie zapraszam na #codziennepiciu
Co fajnego udało się Wam już wypić? U mnie poszła kawusia i pierwsze 0,5 litra wody na dobry początek dnia.
Jeśli czujecie się odwodnieni albo macie ochotę po prostu zadbać o swój dobrostan, to chodźcie na wspólną szklaneczkę piciu. Każdy jest mile widziany!
PS. I znowu trzeba iść do kuchni uzupełnić wodę...
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować