Czemu ci konserwatyści tacy są...
#polityka #bekazkonfederacji


Czemu ci konserwatyści tacy są...
#polityka #bekazkonfederacji


Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazkonfederacji #korwin
Krul karze gumisiątko klapsem.

Zaloguj się aby komentować
mentalne średniowiecze to coś, co sławek reprezentuje nie tylko w kwestiach aborcji, czy usług publicznych
#bekazkonfederacji #polityka
Kto se wywalczy? xDDD
Przypomniało mi się, że Hitlera strasznie irytowały prośby lokalnych kacyków NSDAP, o interwencję, gdy w paradę wchodził im jakiś większy psychopata. Też uważał, że sobie trza wywalczyć, bo on sam sobie wywalczył. Jak widać, wywalczenie to gwarancja, że na stanowisko trafia odpowiednia osoba. A co!
@festiwal_otwartego_parasola Najzabawniejsza chyba jest u takich ludzi ich naiwność, że to oni akurat sobie by taką władzę wywalczyli albo przynajmniej ktoś, kto usadziłby ich na wygodnym, wysokim stołku. A w rzeczywistości jako jedni z pierwszych trafiliby minimum do celu, gdzie już by się na nich jakiś zarzut znalazł… i skończyłoby się politykowanie, a zaczęło skomlenie o litość i nie otwieranie listy osadzonych w „obozie odosobnienia”.
Zaloguj się aby komentować
to pytanie jest nie na miejscu!1!1!!1!!
#bekazkonfederacji #polityka

Zaloguj się aby komentować
Odpaliłem sobie konferencje Trzaskowskiego na YT i od razu przewinąłem do pytań od ludzi dla żartu zwanych dziennikarzami, bo jestem masochistą. Najpierw bełkot o cenzurze, a potem pytanie o schrony. Jak się okazało pisowskie media puściły pytanie, ale nie puściły odpowiedzi Trzaskowskiego xD
Akcja gdzieś od 1:26 się zaczyna
https://www.youtube.com/watch?v=sKe3TprpVy0
Jak głupim trzeba być, żeby oglądać tak bezczelnie zmanipulowany syf.
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
Co prawda ten wpis Maji Herman został już udostępniony przez @emerald_city ale trochę słabo wypadł zasięgowo (a szkoda), a już zostało mi zarzucone przeżarcie mózgu polityką w związku z aferą aborcyjno-islamistyczną, to dorzucę raz jeszcze, dodając trochę swojego pierdolenia.
Na hejto pojawił się wpis, w którym jest film grupy islamistów. Nie pierwszy zresztą, bo mieli święto i poruszali się grupami. Na ich nieszczęście to wystarczyło, żeby zostać wykorzystanymi jako narzędzie narracji politycznej, co widać było wczoraj kilkukrotnie, między innymi na screenach twittów Janusza Kowalskiego i Sławcia Memcena.
Szczególnie na rękę jest to temu drugiemu, bo swoimi wypowiedziami i poglądami na temat przerwania ciąży z gwałtu, wjebali się, jak wiadomo, w niezłe bagno. Więc to świetny sposób dla nich na odwrócenie uwagi, przyciągając ją w kierunku innych, "poważniejszych" spraw.
Czy każda osoba, która teraz wrzuca islamistów jest konfiarzem odwracającym uwagę? Nie. Ale nie znaczy to, że im nie pomaga, nawet przez przypadek. W zasadzie dwojako:
Wzmacniając nastroje nacjonalistyczne przez napędzanie błędnej, szkodliwej i niezweryfikowanej narracji
Odwracając uwagę od tego, jak konfa wy⁎⁎⁎⁎ła się na ryj o własne przekonania (jak zawsze)
Analiza taktyki odwracania uwagi robiona przez mądrzejszych ode mnie na screenie i o tu: https://x.com/MajaHermanMD/status/1906642496307793933
Wpis emeralda o tu: https://www.hejto.pl/wpis/https-x-com-majahermanmd-status-1906642496307793933-wiadomoscipolska-bekazkonfed
#polityka #islam #bekazkonfederacji #konfederacja




Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy to jest to, co miało być, ale "Petru grilluje Konfederację" już widocznie jest, tylko reklama słaba xD
Z tego co widzę są 2 odcinki:
Orka też nie jest potężna, pozostaje liczyć, że najlepsze Rychu pozostawił na później
#polityka #petru #konfederacja #bekazkonfederacji #mentzen #wybory #wyboryprezydenckie2025
Zaloguj się aby komentować
Z okazji Prima Aprilis wrzucam największego żartownisia obecnej kadencji.
#polityka #bekazkonfederacji #primaaprilis

Aż przypomjna sie się komix z yummy dick, no homo jako odniesienie do zachowania tej parii.
Jedyne co robią to żarty z wyborców. Wszystkie poglądy są prawdziwe, chyba że on nie zapytasz to wtedy nie są.
Są za równości płci ale to jest żart bo kobiety powinny być uprzywilejowane, są za niskimi podatkami ale to żart bo sie nie da itd.
Zaloguj się aby komentować
@Rozpierpapierduchacz niezmiennie, od dekad. Nieważne jak to ugrupowanie się nazywa i jakiego pokemona ma na froncie- kuce te same, metody te same, argumenty te same, przekaz ten sam. Konfa ma wyznawców, bo to praktycznie sekta. Pozyskiwanie młodych członków przez wciskanie im ładnych ściem? Check. Dogmat nieomylności wodza? Check. Rozprzestrzenianie tych swoich bzdur? Check. Agresywne reagowanie na jakiekolwiek pytania? Check.
Fascynacja tym (nowo)tworem zaczyna się w okresie szkoły średniej i zdycha mniej więcej jak człowiek zaczyna sam na siebie pracować i do niego dociera jak bardzo to nie ma prawa działać. Tam nie ma żadnego zrozumienia tematu, ani argumentów, tylko ślepe podążanie za typem, który "mądrze brzmi". ¯\_(ツ)_/¯
Zaloguj się aby komentować
Świeżutka żenada z dzisiejszych Sygnałów Dnia, nie wiem jak po tylu kompromitacjach jeszcze można brnąć w wyrwanian kontekstanu xDDD
#polityka #bekazkonfederacji

Cała retoryka konfy, a wcześniej korwina (ta niewygodna) była tłumaczona wyrywaniem wypowiedzi z kontekstu.
Przekaz dla kobiet był taki sam, masz czerpać przyjemność z gwałtu (krul), a później rodzić dziecko jeśli zostanie tak poczęte (memcen). Ale młodzi wyborcy nie mogą tego pamiętać, stąd jest jak jest.
Połowa dyskusji politycznych na temat "słów polityków" to spuszczanie się nad jednym zdaniem, z zupełnym pominięciem tego o czym był wywiad albo wypowidź. To nie tyko dotyczy Mentzena, choć IMHO inni politycy są bardziej uważni i rzadziej wpadają w tą pułapkę.
Może dlatego Twitter jest tak popularny wśród polityków, bo ekstremalnie krótka forma wypowiedzi utrudnia takie praktyki?
Zaloguj się aby komentować
Czym dłużej żyję, tym bardziej uświadamiam się w przekonaniu, że Korwin to tajny agent nastawiony na wewnętrzne rozbijanie poparcia skrajnych prawaków i misję realizować będzie nawet będąc poza szurskimi strukturami.
Nie każdy bohater nosi pelerynę XD
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #bekazmemcena #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Tak widzę fikoły #konfederacja po ostatnim pożarze w burdelu xD Kto się nie odezwie to jest jeszcze gorzej. A jeszcze się nawet Petru nie włączył
#polityka #bekazkonfederacji #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://x.com/MajaHermanMD/status/1906642496307793933
#wiadomoscipolska #bekazkonfederacji #polityka #bekazpisu
@emerald_city Wspaniale im się rozeszła propaganda o modlących się muslimach, nawet Morawiecki podał dalej modły z Gdańska xD
Szkoda, że od kilku lat to wygląda tak samo - ale trzeba im przyznać - rzucili argument na podatny grunt xD
Prawda jest niestety taka, że ich wyborcy w większości nie zweryfikują..
Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #bekazkonfederacji #polityka

wcielę sie w adwokata diabła:
Krótki doktorat nie musi wcale być zły, i myślę że ludzie sie tego czepiają dlatego bo to jest jedyne co mogą ruszyć bez wczytywania się w treść, czego pewnie nikt nie zrobił
To że wykładowcą jest jego ojciec rodzi podejrzenie konfliktu interesów, ale nikt nikogo za rękę nie złapał, ani też nie spotkałem się z jakimikolwiek dowodami na tą tezę. Promotorem jego pracy z tego co wiem nie był jego ojciec.
Na mojej uczelni był przypadek, że jeden wykładowca chciał zaoferować drugiemu łapówkę za przepuszczenie jednego studenta, ale drugi wykładowca się na to nie zgodził, więc uważam że zarzucanie Mentzenowi że ma doktorat tylko po znajomości jest krzywdzące.
Jest dużo lepszych powodów dla szkalowania Sławka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@redve Ja to wybitne dzieło Metzena przejrzałem. To jest poziom pracy licencjackiej bo na niektóre magisterki by już nie starczyło. Praca głównie przeglądowa, bazująca na dokonaniach innych, praktycznie brak tam oryginalnego autorskiego podejścia do omawianego problemu naukowego co w przypadku pracy doktoranckiej jest kluczowym wymogiem.
Zaloguj się aby komentować
Jakie to koszt dla budżetu psychologicznie złe jest.
Obniżenie podatków to koszt dla budżetu i zysk dla obywateli - przenosimy pieniądze ze wspólnej kasy do kieszeni zarabiających. Rozumiem nazywanie kosztem dla budżetu dodatkowych wydatków tak jak np koszt 800+ dla budżetu to 90mld, podwyższenie kwoty wolnej od podatku nie jest kosztem dla budżetu tylko zmniejszeniem wpływów.
Co nie zmienia faktu, że Mentznen pnie się na wyżyny populizmu, a prezydent w Polsce nie ma takiej władzy.
@Fulleks usunięcie podatku to nie jest zysk dla obywateli. Odprowadzając podatek opłacasz 50 tysięcy różnych rzeczy, od budowy dróg, szpitali, szkół bez dodatkowego czesnego dla twoich dzieci, oraz dla dzieci innych które potem będą pracowały również na dobrobyt twój oraz twoich bliskich.
Pieniądze które wrócą ci do kieszeni po usunięciu podatku w żaden sposób nie zrównoważą tego ile rzeczy przestanie być opłacanych.
To o czym ty piszesz to to, że ilość złotówek w Polsce (czyli suma pieniędzy wszystkich obywateli + budżetu Państwa) się nie zmieni, i to jest prawda. Rzecz w tym, że wymusi to zaoranie ogromnej części gospodarki, a dopóki nie masz kilku milionów na koncie (czyli jak praktycznie każdy Polak) to stracisz więcej niż zyskasz.
Jeżeli reformy Mentzena oznaczają spadek wpływów do budżetu o 143mld, to znaczy że musimy też zaorać usługi warte 143mld. Z tego co zrozumiałem, budżet całego ministerstwa edukacji wynosił w 2024 88mld (https://www.prawo.pl/oswiata/budzet-na-oswiate-w-2024-r,524670.html ).
no i teraz pytanie, ile pieniędzy ci wróci po usunięciu podatków? Czy zrównoważy to na przykład 1000zł miesięcznie czesnego żeby posłać dziecko do szkoły? Prywatne szkoły również biorą dofinansowania, więc jeżeli je usuniemy to będą musiały podnieść czesne jeszcze bardziej. Ile z pozostałych pieniędzy odłożysz na emeryturę? Co ze szpitalami? Wyprawką szkolną dla dziecka? Pomocą od Państwa jeżeli jesteś rolnikiem, i przez suszę straciłeś dużą część plonów, i grozi ci bankructwo?
Zmniejszenie podatków jest trudne do przeprowadzenia, i wymaga skomplikowanej analizy. Dużo bardziej bym wolał kandydata który powie "co miesiąc będziecie płacić tyle ile do tej pory, ale te pieniądze będą mądrze wydawane" co ma dużo większe szanse powodzenia. Wtedy możemy zrezygnować z 800+, i te same pieniądze przenieść np. na NFZ, bo to oznacza nadwyżkę w budżecie, a nie deficyt jak jest przy usunięciu podatków
@redve Jako liberał uznaję że najlepiej wydam pieniądze na własne potrzeby.
Wiem na co idą podatki i zgadzam się, że płacenie ich jest w porządku, nie oczekuję rewolucji podatkowej, a stopniową ewolucję w kierunku zmniejszania obciążeń podatkowych - przede wszystkim PIT w tym kwota wolna 12 minimalnych, oraz uproszczeń i ujednoliceń VAT.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pelikany z konpederastii to jakieś ciekawe egzemplarze z chorobą psychiczną.
Nakopiesz takiemu do d⁎⁎y, przeczochrasz po podłodze i wytrzesz typem kurze, to powie, że tak naprawdę to on wygrał. Jakiś zupełnie alternatywny odbiór rzeczywistości, fałszowany chyba przez te aluminiowe czapeczki. xD
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
Ekskuc here: chciałem niskich podatków i paruwrczek, a dostałem płaską ziemię, zabójcze szczepionki, depopulację lechitów, zakaz aborcji, dzieci bez duszy z in vitro i bycie wasalem Moskwy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#polityka #bekazkonfederacji #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
https://x.com/ZespolBrauna/status/1906404707091747043
#polityka #wiadomoscipolska
#bekazkonfederacji
@emerald_city "to jest bardzo hipotetyczne pytanie". No hipotetyczne w c⁎⁎j. A konfuchowe trolle dalej będą gadać jakieś odklejone brednie, że to zostało wyrwane z kontekstu i "nie rozumiesz". Wszystko to wygląda jak gadanie ze zwykłym sekciarzem, tylko że tu zamiast jakiegoś jehowca, scjentologa, hare kriszny, czy innego członka rodziny, to mamy kuca-konfucha, odpornego na dyskusję, argumenty i fakty- jemu zaprogramowali mózg na określone teksty i bajabongo, będzie je powtarzał do zajebania.
Zaloguj się aby komentować