Typowy prawak za każdym razem jak spadnie śnieg:
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Typowy prawak za każdym razem jak spadnie śnieg:
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
https://x.com/RyszardPetru/status/1908562700239589629
#polityka #wiadomoscipolska #bekazpisu
#bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
Może było, może nie...
#heheszkipolityczne #memy #heheszki #bekazkonfederacji #polityka #memtzen

Zaloguj się aby komentować
https://x.com/Bartosz2050/status/1908229033768476873
#bekazkonfederacji #wiadomoscipolska #bekazpisu #wybory
#polityka
Zaloguj się aby komentować
#polityka #wiadomoscipolska #bekazpisu #bekazkonfederacji #wybory
Zaloguj się aby komentować
Pomijając moją opinię na temat obniżenia składki zdrowotnej to nie uważacie, że to dość dziwne, że akurat konfa nie była za? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Ej partia mówiąca tyle o obiżaniu podatków, taka proprzedsiębiorcza, wstrzymuje głos przy obniżeniu składki zdrowotnej?
Jak to tak?
Już abstrachując od tego czy obniżenie jest dobre czy złe, bo mniej pieniędzy w NFZ
#bekazkonfederacji #polityka

Zaloguj się aby komentować
Kurczaki za KFC.
A ja głupi myślałem, że pisowskiego betonu nie da się przebić…
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#bekazkonfederacji #polityka #ai
Wytłumaczy ktoś, co tu się odwaliło? Czemu AI losowo wstawia ruskie słowa jak pisze o k0nfie? :D

Zaloguj się aby komentować
Sejm przyjął rządowy projekt ustawy zmieniającej zasady rozliczania składki zdrowotnej od 2026 r. Oznacza to obniżkę obciążeń od stycznia dla ok. 2,5 mln przedsiębiorców i wzrost dla 130 tys. ryczałtowców. Udało się to mimo braku zgody Lewicy, która wspólnie z PiS zagłosowała przeciwko projektowi.
Pewnie myślicie, że ci od wywracania stolika byli za, bo przecież wiele razy powtarzali, że trzeba zlikwidować pit, cit, vat i inne rzeczy, żeby pomóc przedsiębiorcom? No nie, wstrzymali się xD
Dobra, dajcie hulajnogę, spadam.
#skladkazdrowotna #polityka #bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
#bekazkonfederacji #kanalzero #bekazpisu #wiadomoscipolska
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Dziki się ru⁎⁎⁎ją.
Bosak: to wina imigrantów
WTF
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować

Sławomir Mentzen w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim skomentował kontrowersje, które powstały wokół jego wypowiedzi na temat gwałtu. Kandydat Konfederacji na prezydenta był pytany o to, czy nie żałuje swoich słów. — Nie. Nazwałem gwałt straszną tragedią. W kolejnej części rozumowania powiedziałem, że...
Pan Hubert jest dyrektorem w banku, kocham go.
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Dzisiejsze dymy w sejmie bardziej mnie smucą niż bawią, bo PIS z konfederacją wprowadzają w nasze życie jakieś paranoiczno-psychiatryczne opary oskarżając losowych ludzi o morderstwa, tortury, gnębienie chorych dzieci czy wypuszczanie na wolność morderców.
Natomiast jest jedna bardzo zabawna rzecz. Nasz niedoszły dyktator nie może przejść do porządku dziennego z tym, że nie ma już wygłaszania swoich bredni "bez żadnego trybu" i jak dziecko może tylko tupać nogą. Na starość ludziom ewidentnie odbija.
Pomijam już to jak pół PISu zleciało się na mównice w obronie swojego stetryczałego bożka.
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #pis #konfederacja

@Gamtaro2 Mnie smuci fakt, że trzeba ogłaszać przerwę, żeby ściągnąć z mównicy dziada niepogodzonego z utratą wszechwładzy. Smuci mnie też, że wyzwany bezczelnie inny poseł nie miał możliwości wypowiedzieć się ad vocem, mimo że regulamin (o ile się orientuję) przewiduje taką możliwość.
Tak niezależnie od kompletnego braku sympatii dla Kunia i niezależnie od sympatii politycznych.
To jest burdel, nie Sejm.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przemek, a może by tak wprowadzić progresję podatkową, dzięki czemu ci bogaci będą się bardziej zrzucać na społeczeństwo i nie będą mieli okazji na dalsze żerowanie na innych?
Ej w ogóle gdzie tu logika XD mamy próg wejścia na uczelnię - dobre wyniki z matury, a typ chce go jeszcze podnieść wprowadzając opłaty i to wszystko ma pomagać biednym?
#polityka #bekazkonfederacji

Nikt jeszcze im nie podsunął pomysłu, że najlepszym rozwiązaniem jest wprowadzenie płatnych przedszkolu szkół i studiów. Biedne dzieci nie będą musiały finansować darmowego szkolnictwa dla bogatych... leczenie też całe płatne, żeby ci biedni nie finansowali darmowego leczenia bogatych bo ci na pewno mają w rodzinie lekarzy i leczą się za darmo panie... A pieniądze dać dla kościoła, żeby tym biednym przypomniał, że biedny chłop dzięki koncie wreszcie nie pracuje na tego nieroba paniczyka.
Zaloguj się aby komentować
Sławek proszę rób więcej takich wywiadów, pokaż ludziom jaki jesteś autentyczny! Śmiało, nie krępuj się
https://x.com/JakubKubunio/status/1907167856019550487
#polityka #bekazkonfederacji
Jak byłem młody i głupi to takie konfederackie pierdololo trafiało do mnie ale z wiekiem człowiek zdał sobie sprawę, że to k⁎⁎wa imbecyle są dziwię się ludziom że popierają takiego cymbała, jeszcze jak debil popiera debila to mnie to nie razi, ale jak zdawałoby się normalni ludzi oznaczają się że są debilami bo udostępniają pożal się boże te jego wypowiedzi to trochę cringe
Zaloguj się aby komentować
Konfiarze pewnie mają zwarcie w mózgu, że jak odpali się protokół to konfa wraca do realnych procentów xDDD
#polityka #bekazkonfederacji

poparcie dla wyjścia Polski z UE i zrobienia z naszego kraju tołdiego księciunia trumpa to 45%. to dokładnie tyle ile obecnie mają łącznie w sondażach prorosyjskie antyunijne partie na węgrzech. i to jest dramat. co drugi Polak głosuje przeciwko Polsce w Europie.
w Rumunii po tym jak ruski tiktokowy kandydat zdobył niecałe 23%, unieważniono wybory, a niedawno sąd konstytucyjny podtrzymał wcześniejszą decyzję, gdzie w jednym z argumentów uznano tiktokową kampanię georgescu za niedopuszczalną ingerencję wrogiego państwa w wybory.
a u nas k⁎⁎wa 45% (pis+konfa). sztaby obu kandydatów tych partii robią dokładnie to samo co georgescu i co drugi Polak nie ma z tym najmniejszego problemu.
to był mój ostatni komentarz polityczny.
Zaloguj się aby komentować
Czemu ci konserwatyści tacy są...
#polityka #bekazkonfederacji


Zaloguj się aby komentować