Napisałem haiku...
Pije Jägerka, szklanka,
Bieszczady wzywają mnie,
Kwiecień, a nie maj.
#gownowpis #wiersze #alkoholizm

Napisałem haiku...
Pije Jägerka, szklanka,
Bieszczady wzywają mnie,
Kwiecień, a nie maj.
#gownowpis #wiersze #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Wkraczam na hejto stylem pijanego mistrza. Pozdrawiam
#psychiatria #schizofrenia #alkoholizm #przegryw
Zaloguj się aby komentować
KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (46 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy
ŚWIĘTA HUOPSKIE
Jak wiadomo wszem i wobec, mamy wielkanoc. Święta spędzam po trzeźwemu jak bozia przykazała. Wczorajszy dzień spędziłem praktycznie poza domem na łonie natury. Jak tylko opierdoliłem żurek to wsiadłem na #rower i zrobiłem łącznie 33,3 km. Mało, ale to przez to, że jak dojechałem do celu to spędziłem tam czas na nic nierobieniu i spacerowaniu. Nie rozpisuję się zbytnio bo nie ma zbyt wielu "newsów". Dzisiaj też idę na rower i zrobię więcej kilometrów.
Mokrego.
#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #wychodzimyzprzegrywu #rower

Zaloguj się aby komentować
Można się spodziewać nowych piwek zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alkoholizm #pijzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Polskie święta na jednym obrazku xD
Ja pi⁎⁎⁎⁎le ten kraj to kwintesencja patologii (° ͜ʖ °)
#alkoholizm #polska #patologia #czarnyhumor #swieta #alkohol

Utrzymuję kontakty z ludźmi, którzy spotykają się po to żeby spędzić ze sobą czas, a nie żeby się napierdolic, bo na trzeźwo się ze sobą nudza. Jeśli chcą się przy tym napić (ale nie napierdolic), to nie przeszkadza mi to. Na imprezy firmowe chodzę zwykle na 2-3h, jak się zaczynają rozmowy z cyklu "jak jaaa cię szanujeee..", to się zawijam, bo się zwyczajnie zaczynam nudzić. Ale faktem jest, że z wielu znajomości zrezygnowałem (po czasie - bez żalu). Zamiast tego poznałem sporo nowych osób, z którymi robimy fajne rzeczy, niekoniecznie pijąc przy tym alkohol 🙂natomiast faktem jest, że na początku, unikałem wszelkiego kontaktu z alkoholem i miejscami/sytuacjami alkoholowymi. Po czasie, kiedy już wolę swoje "nowe" życie, nie jestem już tak restrykcyjny
Zaloguj się aby komentować
#alkoholizm #narkotykizawszespoko #psylocybina
Kojarzycie te szampany Piccolo? Taka namiastka spożywania alkoholu "bezpieczna" dla dzieci. Na pewno bezpieczna? Od młodych lat jesteśmy kierunkowani na spożywanie alkoholu przy jakiejś większej okazji - a potem tak leci...
Papierosy w formie gum? Czemu nie?!
Dobrze, że mnie rodzicie zabierali na grzyby... #pdk
Zaloguj się aby komentować
Pamietacie tego sztajmesa?
#heheszki #heheszkipolityczne #bekazlewactwa #bekazpijakow #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Szukam kobiety do popisania poprzez hejto
#pytanie #alkoholizm #psychiatria #zwiazki
#humorobrazkowy
Zaloguj się aby komentować
Jestem alkoholikiem bo trzy dni temu wypiłem 3 kieliszki likieru z RedBullem, wczoraj 6 kieliszków z Colą w robocie bo dzień wagarowicza więc mieliśmy "święto" a dziś 2 kieliszki z sokiem jabłkowym przed #pracbaza ( ͡° ͜ʖ ͡°) To wina @Tylko-Seweryn to ON do wszystkiego namówił! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alkoholizm #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (35 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy
KOLEJNA WYPRAWA ROWEROWA
Okres od ostatniego posta huopskiego można określić dwoma słowami - przeciwności losu. Straszna CUMulacja nieprzyjemnych rzeczy, głównie finansowych. Jebło sprzęgło w TOYOCIE HUOPSKIEJ (1450zł wek), znalazło się kilka innych wydatków i ogromna ilość stresu. Myśli o butelce były mocniejsze niż zwykle, więc jak tylko miałem dzień wolny od kołchozu, to spakowałem d⁎⁎ę na rower aby tu tego... odpocząć od życia. Trasa podobna do poprzedniej, 37km zrobiłem i czułem, że mogę jeszcze drugie tyle zrobić, ale się robiło ciemno więc wróciłem na chatę.
POWRÓT DIETY HUOPSKIEJ
Ostatnio udaje mi się coraz częściej wracać na prawidłowe, HUOPSKIE tory co do #jedzenie. Wiadomo, opierdolę czasami zupkę chińską, czasami zdarza się, że nie jem nic cały dzień, ale coraz częściej pojawiają się na stole HUOPSKIE PRODUKTY. Warzywa, jaja, twarogi, zamiast czekolady owoce... no OKURATNIE I SPRAWIEDLIWIE.
KIEDY SIŁOWNIA
Na ten moment finansowo jestem wyjebany z butów, dlatego nie kupiłem jeszcze karnetu. Nie mogę sobie na to pozwolić aż do następnej wypłaty, czyli jakoś do 10 kwietnia. Jak dostanę kasę to pierwsze co robię, to kupno karnetu. Co prawda pracuję po 12h fizycznie, ale spokojnie po pracy jakieś FBW 3x w tygodniu wleci. Dodatkowo będzie to moment pełnego powrotu diety. Poza siłownią to wiadomo, ciągle #rower bo mi się fajnie śmiga, i jak będzie dobrze, to jeszcze 2x w miesiącu basen wjedzie, ale to tak rekreacyjnie tylko.
HUOPSKI WYGLĄD
Przybrałem ostatnio lekko na wadze przez syfiaste żarcie, ale od jakiegoś czasu waga znowu w dół idzie. Zacząłem bardziej dbać o siebie. Możecie się śmiać, ale czasami sobie zrobię maseczkę na mordę, częściej się golę (nie tylko na ryju), dbam o zęby (w planach dentysta), obcinam paznokcie. No higiena huopska na najwyższym standardzie.
I tak to się żyje, w momencie jak to piszę, to ugotowałem ryż, zaraz dodam jakieś warzywa i na jutro do #kolchoz będzie jedzonko. Dzisiaj mam wolne, zamierzam odpocząć trochę w domu, pograć w #gry. Jestem już po tym "stresującym okresie" i wszystko się stabilizuje znowu, jak wpadnie wypłata to będzie już luksja.
A no i czemu nie ma filmów, no jak wspomniałem trochę rzeczy mi zajmowało głowę i odpuściłem sobie kompletnie twórczość. Jak będą to będą.
#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #wychodzimyzprzegrywu

Zaloguj się aby komentować
Na dwoch chlopa- nada sie?
#przegryw #alkohol #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Otwieram dzisiaj notatki w iPhone, bo miałem sobie coś na szybko zapisać, a tam:
„Kładę się spać jako pijany - ostatni raz”
Nie pamiętam bym coś takiego pisał, ale pamiętam, że tamtego wieczora piłem sobie troszkę przed tv.
Niedobrze. Chyba trzeba trochę przystopować.
#zalesie #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Trudna decyzja została przez kogoś podjęta 😂
#zakupy #alkoholizm

@qqterens to że zwykłe może być kiepskie to zgoda ale to już lepsze są jakieś inne smakowe sprawy.
Zaraz tu mnie ktoś zjedzie, że wsyztko to chemia ale Desperadosy mi nigdy nie smakowały przez taki intensywny, nienaturalny smak, cholera wie od czego. Są jakieś inne chyba piwa w podobnym stylu ale lepsze - no ale już nie wszędzie, to fakt.
Lepiej sobie jakiegoś lajtowego drinka zrobić, taki żeby miał właśnie te 5% jak nie idzie czegoś takiego kupić. Nawet głupie malibu z colą chociażby, samo malibu ma na tyle intensywny smak że i tak zdecydowanie wpływa na smak. No, przy takim ręcznym mierzeniu to może i z 10% wyjść ale to już kwestia wprawy
Zaloguj się aby komentować
Dziś weszły w życie przepisy umożliwiające konfiskatę aut nietrzeźwym kierowcom.
Moim zdaniem ciekawy przepis, tylko pewnie nie dostosowany. Ale 3.2 promila to morderca za kierownicą!
Na pierwszych pijanych kierowców nie trzeba było długo czekać. Jednym z nich był 46-latek z Krotoszyna. Kierujący pojazdem miał w wydychanym powietrzu aż 3,2 promila alkoholu. Mężczyzna stracił nie tylko prawo jazdy, ale i również samochód, który trafił na strzeżony parking. Policjanci uruchamiają procedurę konfiskaty pojazdu.
Do przepisów ustawy nadal nie ma jednak aktów wykonawczych, które umożliwiałyby nakładanie tego typu kar. Resort sprawiedliwości już zapowiedział, że zapisy dotyczące przepadku pojazdów zostaną złagodzone.
Info ᴛʜᴇᴘᴏʟᴀɴᴅɴᴇᴡs via #twitter
#prawo #samochody #polskiedrogi #alkoholizm #prawojazdy

@Marchew ale ja tu nie mówię o odpowiedzialności zbiorowej. Wskazałem, że ma być ściągane ze skazanego. Istnieją rozdzielności majątkowe itp. Tęgie kary dają bardzo dobry efekt. Sprawdź sobie statystyki morderstw w takich Emiratach Arabskich - tam nadal obowiązuje kara śmierci a tzw. "blood money" do tego płaci cała rodzina osoby skazanej jako rentę dla rodziny poszkodowanej. A u nas? Możesz jebnąć starą babę na pasach i nie ponieść żadnych konsekwencji
Zaloguj się aby komentować
Mija mi drugi miesiąc bez alkoholu i nie czuję się ani trochę zdrowszy. Żałuję, że są promocje czy to na wódkę czy piwko koncernowe, ale ja nie mogę spożyć. Żałuję, że nie robiłem wcześniej badań to teraz miałbym porównanie jak polepszył się mój stan zdrowia #alkoholizm
@Dudleus to do lekarza przy okazji i tak idź, bo może coś ci poważnie na wątrobie siadło i przez to samopoczucie masz non stop spieprzone.
Znałem kolesia który się lekkiej marskości wątroby w wieku 23 lat dorobił, bo tak w palnik ostro dawał.
Weź się poumawiaj na badania, bo może rzeczywiście coś jest ns rzeczy.
@Dudleus najprostszy to tylko skierowania wypisuje i u niego to trzeba wręcz wyolbrzymiać swoje problemy żeby przypadkiem kogoś nie spławił.
Za łatwo by było niestety.
Ale w przypadku tego kolesia to faktycznie miał ostrzejsze bóle, aż takiego ekstremum u ciebie bym nie podejrzewał ale generalnie jak coś się dzieje z kichami to samopoczucie może leżeć na dnie non stop.
Ale to są diagnozy od nielekarza przez internet także sam wiesz jak z tym jest. Ale dobrze tak otwarcie lekarzowi powiedzieć co się działo w życiu, szczerzej niż księdzu na spowiedzi i że faktycznie czy to osowiały jesteś dalej czy co tam się dokładnie dzieje, bo coś tam się mogło pomieszać ale co dokładnie to dopiero po wizycie u specjalisty będzie się dało ustalić.
Także niestety będzie z tym parę tygodni czekania najpewniej ale im szybciej zaczniesz coś z tym robić tym szybciej będą wyniki.
Zaloguj się aby komentować
Oscary 2024 rozdane, a ja przypomnę nawalonego jak szpadel Zbigniewa Rybczyńskiego, ktory w 1983 roku odbierał Oscara za "Tango". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to nie koniec. Po gali Oscarów reżyser wyszedł na papierosa. Wracając pomylił wejścia, przez co rzuciła się na niego ochrona i został aresztowany.
Tak wspomina to po latach:
Wszedłem i w tym momencie ośmiu „przemiłych kelnerów" rzuciło się na mnie i obezwładniło w bardzo fachowy sposób. Wykręcili mi ręce do tyłu i podnieśli do góry, strasznie bolesna sytuacja (...). Na dodatek nie mówiłem po angielsku. Byłem w stanie wydukać, zresztą niepoprawnie, że „I have Oscar" (...), ale nie wywołało to u nich żadnego wrażenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=w3BDAvM1FqY
#filmy #kino #oscary #ciekawostki #alkoholizm #historia
Zaloguj się aby komentować
Z całą moją miłością do alkoholi różnych, ale alkoholikiem to nie dałbym rady być...
Tydzień picia wieczorem, naprzemiennie raz wino raz piwa i już mnie bolą flaki...
#alkoholizm
@Tylko_Seweryn Ja Jagera tak srednio, do czasu az bylem chory. Pamietajac przepis mamusi na herbatke z cytrynem, miodem i wysokoprocentowym alkoholem (spirytus albo wodka) - no ale nic oprocz herbaty nie mialem, aby zrobic przepis wiec wyciagnalem z barku jagera i z kompotem wypilem - pierwszy raz jager mi smakowal xD Polecam sprobowac , bo w wielu kombinacjach pilem i ta to jest sztos. Zdjecie mieszanki kompotowej nizej, ale potem z innym kompotem pilem i tez bylo si

Zaloguj się aby komentować
KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (24 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy
NIEDZIELA (NIE)BOŻA DLA JEGO
Jak wszyscy wiecie, w niedziele w mojej wsi są uprawiane HUOPSKIE HARCE. Jak to mówi Pan Zbyszek, wszystkie baby wyjechały do miasta dawać szpary za pół ćwiary, więc huopy co niedziele HUOPSKO HARCUJĄ. Każdy huop udostępnia swoją dłoń i robi dobrze innym huopom. Huopy typu leśnego (grzybiarze i myśliwi) tworzą kręgi masturbacyjne tam na brzózkach co są niedaleko a huopy typu rolnego otaczają wioskę kordonem i walą konika koledze obok.
Niestety ale nie mogłem uczestniczyć w coniedzielnej masowej masturbacji ze względu na SZKOLENIE KOŁCHOZOWE. K⁎⁎wa mać... o 7:00 pobudka, zmulony i niedospany po wczorajszym zapierdolu w fabryce smrodu wsiadłem do golfa. Punkt numer jeden na trasie to wioska oddalona o 10km gdzie mieszka inny pracownik, który jest ćpunem i alkusem. Gościu jak mi wsiadł do golfa, to poczułem jakbym się sam najebał. Woń wódki zmieszanej z zielskiem piekła mnie w oczy.
Punkt drugi, to normalna babka z pracy, w miare spoko, nie pije i nie ćpa. Wsiadła i dzida do POWIATOWEGO na szkolenie. Oczywiście ćpun siedział z tyłu, ale spokojnie, nie było łapania koleżanki za kolanko, bo to nie mój typ i NIE DLA JEGO TO!. Po drodze jak już woń wódki ogarnęła całe auto, ćpun zaczął puszczać disco polo I BEZ PRZERWY PI⁎⁎⁎⁎LIŁ KOCOPOŁY. K⁎⁎wa jak ten osioł ze Shreka, ja psychicznie już byłem na dnie, co babka siedząca obok mnie widziała chyba. Nigdy tak szybko nie dojechałem do POWIATOWEGO, a to przez to, bo chciałem już wyjść z puszki, w której siedziałem z takim towarzystwem.
Samo szkolenie strasznie nudne, ćpun walnął 200 koloru przed samym wejściem na salę, więc wstyd jak sk⁎⁎⁎⁎syn, ale ja miałem to w d⁎⁎ie. Odbębniłem, zdałem, dostałem fakturę dla szefa na prawie 2k netto no i taki papier, że mogę sprzedawać środki ochrony roślin. Droga powrotna minęła szybko bo myślami byłem w domu. Jak wysadziłem towarzystwo w pizdu, to pojechałem się przejechać i spalić szluga w lesie, bo musiałem chwilę odpocząć od spierdopolo.
200H PRACY W KOŁCHOZIE
Podliczyłem, i w moim grafiku jest 200h pracy. Normalny etat to 167 bodajże. Więc mam zaplanowane nadgodziny. DODATKOWO szkolenie to kolejne nadgodziny (około 10h), PONADTO zrobiłem w sumie jeszcze dodatkowo 4h nadgodzin i we wtorek zrobię kolejne 4h. Jak na koniec miesiąca to zliczę to zobaczę z ciekawości jaka wypłata będzie xD. Fakt faktem jestem przemęczony lekko, ale zapierdol mi teraz służy. Czuję, że wróciłem do życia. Niedługo siłownia dojdzie na wolne dni, no i wiadomo - rower. Najbliższe wolne mam w środę, i jeśli nie będę musiał odbierać auta z warsztatu to rowerkowa wyprawa się odbędzie, a może i nawet coś więcej.
#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #wychodzimyzprzegrywu #pracbaza #rower #silownia #kolchoz
Zaloguj się aby komentować