Można się spodziewać nowych piwek zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alkoholizm #pijzhejto
Można się spodziewać nowych piwek zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alkoholizm #pijzhejto
@vredo ja to raczej jak mocne alkohole to Bimber albo Brendy.
Czysta wódkę to tylko na jakiejś imprezie w stylu urodzin czy integracji.
Ale ogólnie mocne alkohole to rzadko.
Najczęściej to wino i piwo.
Ale co prawda alkohol lubię ale on nie lubi mnie i na drugi dzień mnie męczy nawet po dość niewielkich ilościach, dlatego piwo zero jak najbardziej, smak piwa a na drugi dzień spokój :)
Bo chyba że komuś zależy tylko na odmiennych stanach świadomości :)
Zaloguj się aby komentować