Taki to pożyje!( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moja top trójka politycznych alkusów to:
-
Mariusz Kamiński.
-
Bartek Sienkiewicz.
-
Jacunia Protasiewicz.
A Wasze typy?
#heheszkipolityczne #alkoholizm #wroclaw #memy #glupiehejtozabawy #pytanie

Taki to pożyje!( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moja top trójka politycznych alkusów to:
Mariusz Kamiński.
Bartek Sienkiewicz.
Jacunia Protasiewicz.
A Wasze typy?
#heheszkipolityczne #alkoholizm #wroclaw #memy #glupiehejtozabawy #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Melduję że ja nadal trzeźwy! Jest bardzo ciężko, ale daję radę :)
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Jeśli Tuskowi uda się zakazać sprzedaży alko na stacjach to stanie wielkim Polakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już słychać kwik alkoholików, że taki zakaz ogranicza ich wolność xD
Czy premier zrobi to pomimo nacisków alko kartelu i meneli spod żabek? Niebawem się przekonamy!
PS do pełni szczęścia brakuje jeszcze nocnej prohibicji w całym kraju i zakazu sprzedaży małpek, wtedy byłby dopiero kwik!
#alkoholizm #alkohol #polska #wiadomoscipolska #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Poszliśmy dzisiaj z żoną na pierwszą sesję terapii uzależnień. Nie była przekonana, ale bariera pękła i jesteśmy na początku drogi do ozdrowienia. Kocham ją jak po⁎⁎⁎⁎ny, i serce mi roście #pdk ;)
#alkoholizm
@dziki wysyłam dużo sił mentalnych i trzymam kciuki. Byliśmy z jeszcze wtedy nie mężem na terapii, nie uzależnień, ale też w parze. To były najlepiej wydane pieniądze świata. Wtedy było to dla nas być albo nie być. Po czasie okazało się, jak świetną decyzją było by ktoś z zewnątrz spojrzał na nasz sposób komunikacji. Gdyby znów pojawiły się podobne problemy szla bym na terapię jak w ogień. Szanuje za podjęcie bardzo trudnej decyzji.
Zaloguj się aby komentować
Co za zdjęcie trafiłem sprzed dwóch lat xd Tak wygląda człowiek, który przebiegł 6 km o 3:00 rano uprzednio pijąc połówkę wódki xd Bieg był w ramach wyzwania na wykopie" jak będzie ileś tam plusów to... ". Tutaj też robiłem podobne wyzwania. Moze do nich wroce, bo znowu biore sie za bieganie xD Przy okazji #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis #atencyjnyniebieskipasek #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Mija 3 miesiąc od kiedy jestem czysty i dalej nie czuję żadnej różnicy. Delirki jak nie miałem tak nie mam, oraz IQ mi ciągle spada. Ostatnio jeść mi się mało chce, przez co nie urosnę, ale nie mogę się zmusić do jedzenia.
#alkoholizm
@Dudleus no to jeden krok poszedł, teraz dietę może poprawić i teoche ruchu?
IQ żeby rosło to też trzeba po prostu wziąć książkę i czytać czy coś w tym stylu, mózgownicą poruszać. Na start może to być trochę bolesne, sam jak w gry logiczne zacząłem grać jakiś czas temu to mnie nieironicznie łepetyna bolała od nich xd
Zaloguj się aby komentować
Jakaś sroga zjeba musiała być od Darii xD
#polityka #maxispam #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Protasiewicz w ciągu alkoholowym dorwał się do Twitterka i na pierwsze efekty długo nie czekaliśmy. ¯\_(ツ)_/¯
#polityka #heheszki #alkoholizm #bekazkoalicji #wroclaw


Zaloguj się aby komentować
Jacek dzisiaj wcześnie zaczął :v
#polityka #maxispam #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Dobranoc Tomki i Kasie! Nie nadużywajcie alkoholu bo was k⁎⁎wa zmiecie z planszy.
#alkoholizm #cytatywielkichludzi
Zaloguj się aby komentować
Wytrwałem.
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Mam potworny kryzys. Pół litra o którym pisałem ostatnio zostało komisyjnie wylane do zlewu, więc na szczęście nie mam alkoholu w domu...
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (58 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy
KRYSYZ HUOPSKI
Trzeźwość pozwala myśleć racjonalnie. Racjonalne myślenie pozwala na zauważenie nie tylko fajnych aspektów życia, ale też tych mniej przyjemnych. Dotarło do mnie ostatnio w jak głębokiej d⁎⁎ie jestem w życiu. Nie mam ani towarzystwa, ani partnerki, nie mam nawet jak nawiązać znajomości przez moje zjebanie. Jestem upośledzony w okazywaniu emocji, zainteresowania, w nawiązywaniu więzi z innym człowiekiem. Mało tego, jakoś udawało się z tym żyć ale zaczyna doskwierać samotność.
Oczywiście zamierzam podjąć kroki by to zmienić, ale to wymaga czasu, a ja już nie mam siły. Najchętniej bym się napił, wiadomka, ale z doświadczenia wiem, że wrócę do punktu wyjścia, więc dalej nie piję.
ROZWIĄZANIE KRYZYSU HUOPSKIEGO
Trzeźwe myślenie pozwala też na sprawniejsze rozwiązywanie takich problemów. Jest mi źle, smutno, nie mam na nic k⁎⁎wa ochoty. Dodatkowo strasznie słabo się czuje ostatnimi dniami, brak mi dosłownie siły i chęci by wstać z łóżka. Uciekam myślami w niewiadome miejsca podczas pracy, podczas jazdy autem, podczas każdej chwili staram się być nieobecny.
Na 13 maja mam umówionego psychiatrę. Albo mi przepisze jakieś cukierki na życie albo długo tak nie pociągnę. Nie mam kompletnie motywacji do niczego. Tak czy inaczej, do alkoholu nie wracam.
#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #wychodzimyzprzegrywu

Mi za⁎⁎⁎⁎ście pomogło znalezienie celu w życiu i dążenie do realizowania go. Na razie to mnie napędza. Wiem, że łatwo się pisze ale rok temu też zaczynałem od rzucenia chlania. Nie zawsze jest kolorowo ale teraz czuję, że steruje swoim życiem i mam na nie wpływ a nie tylko płynę z prądem nie zawsze wiedząc nawet jaki jest dzień. Trzymam za Ciebie kciuki i walcz o siebie bo nikt inny tego nie zrobi.
Zaloguj się aby komentować
Na⁎⁎⁎⁎ny Matołecki z Bortniczukiem drą ryja do akompaniamentu na gitarze Mejzy o 2 w nocy w hotelowym pokoju, a kto im zabroni?
Byli sąsiedzi walący do drzwi, liczne interwencje Straży Marszałkowskiej, były chóralne śpiewy i krzyki o drugiej w nocy. „O Grzegorz Braun, o Grzegorz Braun…” niosło się po całym hotelu sejmowym.
Hotel sejmowy widział niejedno, a o tym, co się w nim wyrabiało, krążą legendy. Starsi posłowie mawiają, że w porównaniu z latami 90., w budynku jest teraz jak w klasztorze. Okazuje się jednak, że i młode pokolenie lubi się zabawić. W nocy ze środy na czwartek (z 10 kwietnia na 11 kwietnia) , czyli przed kolejnym intensywnym dniem posiedzenia, w jednym z pokojów odbyła się dzika impreza. Za zamkniętymi drzwiami bawił się kwiat polskiej prawicy. Jak udało nam się dowiedzieć, miedzy innymi posłowie Kamil Bortniczuk (41 l.) i Dariusz Matecki (35 l.). Od innych parlamentarzystów słyszeliśmy, że imprezowiczom kilkukrotnie zwracali uwagę sąsiedzi. Bezskutecznie. Niewiele pomogły też interwencje Straży Marszałkowskiej.
Superak:
#polityka #bekazpisu #alkoholizm #polska #bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem wczoraj pół litra, ale nawet nie otworzyłem. Czuje absolutne obrzydzenie na samą myśl o jakimkolwiek alkoholu. Tym samym rozpocząłem dziś drugi dzień trzeźwości.
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Trzeźwość nieudana
#przegryw #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Moim skromnym zdaniem węglokopy powinni najechać stolycę i poblokować wszystkie drogi w obronie zwalnianych kolegów. Nawet widzę te hasła...
"Dzisiaj oni - Jutro my!" albo " Nasz NIE dla walki z tradycjami górniczymi!" ¯\_(ツ)_/¯
A tak poważnie, to kiedy kontrole i alkomaty na reszcie kopalnii, bo problem jest duży?
Sypią się dyscyplinarki za alkohol. Związkowcy radzą górnikom badania.
Zarząd kopalni Lubelskiego Węgla Bogdanka nie przyjmuje żadnych usprawiedliwień. Przed wejściem do zakładu zainstalowano alkomaty. Dyscyplinarek za alkohol jest coraz więcej. Związkowcy ostrzegają: nie ma żadnych możliwości ani argumentów, aby pomóc w takich sprawach.
Zarząd kopalni Lubelskiego Węgla Bogdanka bezwzględnie walczy z problemem stawiania się do pracy pod wpływem alkoholu. Związek zawodowy Górników z Lubelskiego Węgla Bogdanka alarmuje, że w kopalni ma miejsce coraz więcej przypadków zwolnień dyscyplinarnych pracowników kontrolowanych losowo.
"Jest coraz więcej przypadków zwolnień dyscyplinarnych pracowników, którzy podczas losowej kontroli na bramie 'wydmuchali promile'. Zarząd LWB nie robi żadnych wyjątków. W każdym przypadku finał jest taki sam - dyscyplinarka, bez względu na staż, zasługi, stanowisko czy stan rodzinny i socjalny" - piszą związkowcy.całość:
całość:
#gornictwo #ciekawostki #pracbaza #praca #alkoholizm #polska #lublin
Zaloguj się aby komentować
KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (52 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy
SŁOWEM WSTĘPU
Poprzednio trzeźwy byłem przez 53 dni a potem zachlałem mordę. Jak sami widzicie po nagłówku, zbliżam się do pobicia mojego rekordu, więc jest powód by to opić XD. Oczywiście żartuję, ale jako, że miałem wolne od #kolchoz postanowiłem świętować rekord już dzisiaj, w sposób słuszny - na #rower
DŁUŻSZA TRASA ROWEROWA DLA JEGO
Odjebałem sobie niezłe #podrozujzwykopem. Przejechałem dzisiaj 60km. Nogi mi w d⁎⁎ę wchodzą, d⁎⁎a boli od siodełka, jajka spocone ale satysfakcja ogromna. Jutro w #pracbaza będę ledwo żywy ale to nic. Nie robiłem żadnych zdjęć bo jak jechałem to ciągle miałem muzykę na uszach i nie chciałem się zatrzymywać. Pojebało mnie zdrowo bo te 60km zrobiłem bez schodzenia z roweru. No wspaniale się jechało mimo, że #wmordewind. Strasznie mnie zajarało zwiedzanie pobliskiej okolicy rowerem.
Nauczka na przyszłość - mała woda to za mało. Trzeba brać dużą i do tego 5zł w kieszeń aby kupić po drodze jakieś picie.
NAGRODA DLA JEGO
No jak wróciłem to piwko się należy. Oczywiście znowu żartuję. SZPAGETY BOŻE DLA JEGO. Ojebałem cały talerz po czym zrobiłem sobie posiłek do #kolchoz - kaszę z warzywami (CUMkinia, CUMkurydza, fasola, marchew) i omlet z 3 jajek. Do tego 2 kanapki z chudą szynką i chrzanem żeby białko nabić jakieś.
W nagrodę pójdę sobie dzisiaj spać i wyśpię się jak sk⁎⁎⁎⁎syn.
NAJBLIŻSZY CZAS DLA JEGO
No powracam na siłownie w nadchodzącym tygodniu. Oj czuję, że organizm dostanie nieźle w p⁎⁎dę, ale przystosuje się po chwili. Zamówię jakieś białko chyba, bo nie dam rady z moją pracą nabijać odpowiednią jego ilość.
#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #wychodzimyzprzegrywu #rower #silownia #mikrokoksy #gotowanie #gotujzhejto #foodporn #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaczynam dziś swoją drogę ku trzeźwości. Alkohol nie przyniósł mi nic dobrego, więc po co dalej w tym siedzieć. Może będę czasem informował jak mi idzie, nie wiem.
#alkoholizm #przegryw
Zaloguj się aby komentować