Straszny dół mnie złapał myślę czy nie napić wódki, ale walczę bo nie chcę stracić streaku #alkoholizm
Straszny dół mnie złapał myślę czy nie napić wódki, ale walczę bo nie chcę stracić streaku #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
pomroczność jasna
choroba filipińska
głos zniekształcony przez nagłośnienie - a mimika pijaczka to pisowskie AI
wjechało za mocno, temperatura garniaczek, dudeł aż kwiczał ze śmiechu a laleczka chucky modlił się o koniec
#polityka #pijak #kwasniewski #peło #po #ko #kierwinski #alkohol #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
A strzelę sobie drineczka, a co! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ulubione piwo? Somersby 0%. Ile razy jestem pijany? 2-3 razy w roku po każdej imprezie z #pracbaza to dziś sobie zaszaleję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alkoholizm #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Czemu w Polsce wszystkie przysługi rozlicza się alkoholem? #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
#wyznaniezdupy #zalesie #alkoholizm
Idę pochodzić po domu w nadziei, że znajdę coś do picia. A jak nie znajdę to idę spać. Nie oceniajcie mnie, kupię coś mniejszego do mieszkania to będę wcześniej kładł się spać. Modern problems require modern solutions
Zaloguj się aby komentować
plan na dziś jest prosty:
nabrzdęgolić się jak księciunio
wbić się do kogoś na grilla bo lodówka totalnie pusta
kontynuować brzdęgolenie
#heheszki #survival #alkoholizm
@Half_NEET_Half_Amazing masz tu ścieżkę dźwiękową: https://m.youtube.com/watch?v=bc0sJvtKrRM
Zaloguj się aby komentować
Qrwa co ja wczoraj/dziś robiłem ? #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Dziś krótko, bo od paru dni nic nie pisałem. 10 dzień bez alkoholu. Odstawiłem przepisany mi przez psychiatrę lek uspokajający, raz że już go nie potrzebuję, dwa - zamula mnie niesamowicie, nawet przy dawce 10mg (lek się zwie Doxepine), a wydawało mi się że na mnie takie leki działają dość umiarkowanie. I o ile zagłuszał on chęć wypicia, to zagłuszał też chęć do robienia czegokolwiek. Nie lubię być zmulony. Oczywiście będę lek trzymał w szufladzie, bo może przyjdą jeszcze jakieś kryzysy (szczególnie po tzw. "miesiącu miodowym", czyli jak minie nadprodukcja dopaminy).
Co do pozostałych leków: Medikinet działa wyśmienicie, choć regularnie zapominam przez niego o jedzeniu (co ma swoje zalety w kontekście pozbywania się nadmiaru kilogramów, jednakoż już 2 razy udało mi się zasłabnąć xD). Medyczną marihuanę palę już jedynie jak odzywa się nerwica żołądka.
Kolejne dwie rozmowy w sprawie pracy za mną, obydwie poszły mi bardzo dobrze, co nie byłoby osiągalne w trakcie ciągu. Dużo lepiej panuję nad stresem, i dużo lepiej trzymam się wątków głównych, nie zbaczam już z tematu tak bardzo jak mi się zdarzało, a nawet jak zboczę to szybko to zauważam i wracam na właściwe tory rozmowy.
Tyle ode mnie.
#alkoholizm #adhd #adhddoroslych
Zaloguj się aby komentować
Jest i on
Tak tylko chciałem się podzielić swoim małym sukcesem.
#alkoholizm #chwalesie #narkotykizawszespoko (nie zawsze)

Zaloguj się aby komentować
KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (73 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy
MAJÓWKA
No chciałoby się wypić, nie ukrywam xD. Wszyscy gadają o grillach w pracy, o zimnym piwie, aż ślinka cieknie. Aby jednak nie ulec pokusie, w związku z wolnym od #kolchoz zaplanowałem sobie dużo rzeczy. A więc następny tydzień wygląda tak:
- Poniedziałek – sprzątanie samochodu, mycie go, wywalenie zbędnych śmieci z niego a potem to już dzionek zleci. Może jeszcze trawnik skoszę.
- Wtorek – Robienie gablotki z desek, huop musi poskręcać tu tego, robota na cały dzień.
- Środa – Wyprawa rowerowa dla jego.
- Czwartek – kołchoz.
- Piątek – tu dzień do zagospodarowania, są plany ale nie wiadomo jeszcze.
- Sobota i niedziela – rower, nagrywanie vloga huopskiego.
Oczywiście to nie wszystkie aktywności bo zamierzam dokończyć montaż filmiku, zamierzam zacząć uczyć się animacji 2D (już mam scenariusz na głupią animację xD). Dodatkowo w gamepassie sobie gram w Fallouta, dużo gierek czeka, jak się znudzę to kupię Geforce Now na miesiąc i pogram w coś fajnego z RTX xD.
SIŁOWNIE I TE SPRAWY
Z kasą krucho ale po wypłacie chyba już serio idę na siłownie. Zwłaszcza, że będę często robił 8h w kołchozie a nie 12h jak zawsze. Po pracy siłownia, w dni wolne rower. Czekam aż woda w jeziorach będzie cieplejsza to będę robił wyprawy nad jezioro rowerem, a teraz mam sporo innych miejsc do zobaczenia. Wcześniej pogoda ch⁎⁎⁎wa była to siedziałem w domu ale teraz wymówki się kończą xD
Ogólnie cieszę się, że dalej nie piję. Dużo lepiej finansowo sobie radzę, psychicznie na pewno lepiej niż jak piłem. Jestem czysty, zadbany, ogolony, no dbam o siebie i się lepiej czuję.
Post taki z d⁎⁎y ale dawno nie pisałem o tym, że dalej nie piję xD
#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #wychodzimyzprzegrywu

Zaloguj się aby komentować
Impreza na osiedlu do oceny
#heheszki #alkohol #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Na⁎⁎⁎⁎na? To do spania!( ͡° ͜ʖ ͡°)
mir>
#muzyka #alkoholizm #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Wrzucam jako ciekawostkę do zweryfikowania, bo pochodzi z mało zaufanego jak dla mnie źródła.
Czy to jest fake?
mir>
źródło:
https://x.com/Prezes_Fabryki_/status/1783886707189850235
#polityka #alkoholizm #dudacontent #jebacpis #bekazpisu #prezydent #sejmowyspam
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Widzę tutaj wielu biegaczy, część z Was ma niesamowite wyniki. Jak sobie radzicie w sezonie grillowym kiedy co tydzień kumple zapraszają na grilla, piwo, wódeczkę itp. a Wy macie w głowię że jutro trzeba zrobić trening a poza tym to takie uchlanie się to jakby tydzień treningów w plecy:
#bieganie #sztafeta #trening #alkoholizm #grill
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #alkoholizm #rosja
Dużo pan pije? No.... połowę rozlewam xD
Zaloguj się aby komentować
Białe myszki kryminalisty Kamińskiego.
#heheszkipolityczne #memy #polska #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Wracają kolejne zalety trzeźwości. Dziś sam z siebie obudziłem się parę minut po szóstej. Wziąłem prysznic, wyprowadziłem psy. Czuje się zaskakująco dobrze. Spodziewam się oczywiście kryzysu w godzinach popołudniowych/wieczornych, ale co mi tam. Wytrwam tak jak do tej pory mi się to udawało. W końcu najcięższe bitwy to te, które toczymy sami ze sobą, a smak wygranej jest lepszy od kraftowej ambrozji.
I znów zaczyna mi się życie podobać.
A Wam dziękuję za wszelakie wsparcie i motywację!
#alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Kolejna doba przetrwana. Dziś bylo wyjątkowo ciężko, ale nie uległem.
Nawet zabralem się za czytanie książki. Wybrałem taką, która jest wyjątkowo blisko memu sercu.
#alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Taki to pożyje!( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moja top trójka politycznych alkusów to:
Mariusz Kamiński.
Bartek Sienkiewicz.
Jacunia Protasiewicz.
A Wasze typy?
#heheszkipolityczne #alkoholizm #wroclaw #memy #glupiehejtozabawy #pytanie

Z innych to:
Sławomir Mentzen (z notą za styl)
Radosław Sikorski
Przemysław Wipler
Poza konkurencja arcymistrz wszystkiego Terlecki Ryszard - nie wiem czy pije czy dragi ale dziadyga moim zdaniem przetrwałby picie z fikcyjnym Jakubem Wędrowyczem a to coś znaczy.
Ale emerytowanego Króla "Aleksandra" to oni w życiu nie pobiją !


Zaloguj się aby komentować