Zaloguj się aby komentować
#alkoholizm #alkohol #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
4 miesiące wolności. Z widocznych plusów na pewno zeszła mi opuchlizna z twarzy i lepiej śpię. Nie jest łatwo bo na pewno w majówkę miałem kryzys i ochotę na spożycie jednak dałem radę. Zauważalnie też bardziej drażni mnie widok alkoholu jak np. jest na wejściu w sklepie, gdy widzę ludzi zatruwających się, oraz jestem w 100% za prohibicją. #alkoholizm
@Dudleus
Zauważalnie też bardziej drażni mnie widok alkoholu jak np. jest na wejściu w sklepie, gdy widzę ludzi zatruwających się, oraz jestem w 100% za prohibicją.
Podobno najbardziej niemili dla ludzi otyłych są ex-grubasy. Polecam jednak przemyśleć swoje stanowisko legislacyjne zamiast dawać się ponosić emocjom. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Materiał dla tych, którym wydaje się, że piwko po pracy czy wódeczka do obiadu są spoko.. otóż k⁎⁎wa nie są spoko!
https://www.youtube.com/watch?v=rrXSkS1szRs
Każdy kto musi pić po pracy lub do obiadu "dla relaksu" ma problem alkoholowy.
#alkoholizm #youtube #wywiad #krakow #bezdomnosc #alkohol #polska
Zaloguj się aby komentować
#kronikakryminalna #nasygnale
Kobieta zadzwoniła po patrol policji, ponieważ mężczyzna, u którego wynajmuje pokój, regularnie ją bije.
Dodała, że jest on pod wpływem alkoholu i zamknęła się przed nim w pokoju.
Policjanci natychmiast pojechali na miejsce.
Okazało się, że powód interwencji jest zupełnie inny:
Jak ustalili 46 - latce nic się nie stało i nie posiadała żadnych obrażeń. Mieszkanka Lubawy znajdowała się pod działaniem alkoholu. Oświadczyła, że pokłóciła się ze swoim partnerem, lecz nie wiedziała, dlaczego wezwała policję i jaki był powód awantury.
Natomiast na balkonie policjanci zastali partnera 46 – latki, który oświadczył, że cały czas tam siedział. Policjanci ustalili, że nikt nie potrzebował pomocy, a wezwanie było fałszywe.
Słyszeliście kiedyś żeby kogoś ukarano za bezpodstawne wezwanie policji (nie licząc 'podkładania bomb w szkołach)?
Tyle się o tym mówi, grozi, ale ja osobiście nie znam takiej sytuacji (może dlatego, że nie mam takich znajomych).
Przecież baba jako nauczkę i przestrogę powinna chociaż na wytrzeźwiałkę jechać co by chłop spokój chwile miał na chacie..
#logikarozowychpaskow #policja #patologia #alkoholizm #pieklomezczyzn

Zaloguj się aby komentować
#alkoholizm #alkohol #praca
Zobaczymy rano.

Zaloguj się aby komentować
Mem z dedykacją dla @Cybulion Podobno, ten user bardzo nie lubi śmieszkowania z rządu
#heheszki #polityka #alkoholizm #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Co jest kurde. Pijemy więcej alkoholu 0_o Jestem bardzo zdziwiony, bo myślałem że trend jest odwrotny. Mniej czasu na picie, praca do tego "alkohol" nie jest modny i sporo mam znajomych co po prostu nie pije, a jak juz pije - to na pewno mniej niż stare pokolenie.
Jestem zaskoczony 0_o
A może po prostu ludzi mniej pije, ale za to jest więcej pijaków, co chleją za dziesięciu, dzięki 500+?
#alkoholizm #alkohol

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Ponieważ #hejto troszkę się do tego przyczyniło to #chwalesie
Nie pamiętam kiedyś ostatni raz piłem jakieś procenty ale był to początek lutego, więc niech 6maja będzie rocznicą
Zadziałał splot kilku czynników.
Raz, publikacja w Lancet która "odwołała" bezpieczną dawkę alkoholu.
Dwa, #didaskalia z Robertem Rutkowskim. To, co najbardziej mi się spodobało, to twierdzenie że od chwili odstawienia alkoholu nie jest się alkoholikiem. Proste. Żadne AA i inne grupki wedle których żyje się wciąż z takim piętnem. Chcesz zacząć nowe życie - proszę, możesz.
Trzy - jak zobaczyłem w sklepie jak świeci się pięknie półka z alkoholem i jak pod przykrywką czegoś przyjemnego sprzedaje się trutkę na ludzi. Tak podpisałem parę lat temu w laboratorium butelkę z nieskażonym etanolem.
Cztery - miewałem od paru lat dość częste zjazdy nastroju. Chyba padło to w wywiadzie z Rutkowskim/ktoś pisał o tym na hejto, ale spróbowałem wyeliminować depresant i po odstawieniu %% czułem się lepiej. No a przede wszystkim lepiej się wysypiam.
No i chyba pięć - relacja znajomych z wczasów "all inclusive" gdzie czuli się lepsi upijając whisky i prosseco.
Albo jeszcze jedno - popsute kolano, które chyba w wieku 35lat wyłączyło mi stan nieśmiertelności a włączyły emeryturę. Uznałem że a nuż spadnę na wadze parę kilogramów a kolano może szybciej się wygoi.
To chyba tyle. Fajnie świat obserwować na trzeźwo i z dobrą herbatką (to też sobie uświadomiłem na hejto, że w końcu nie będzie mi na nią żal)
A co jest najlepsze - nigdy nie czułem żebym miał problem z alkoholem. Ot był czymś od święta, czasem parę razy w tygodniu, czy w okresach większego stresu w pracy.
#alkoholizm #bezalkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry wszystkim w ten majowy poranek :). W nawiązaniu do tego wpisu
https://www.hejto.pl/wpis/jest-i-on-grin-pierwszy-z-wielu-no-chyba-ze-szybko-spadne-z-rowerka-tak-tylko-ch
Chciałem się znowu pochwalić - właśnie minął kolejny tydzień trzeźwości!
Jestem zdziwiony, bo wcale tak ciężko nie idzie. Miałem kilka okazji do wypicia takich jak np. grill ze znajomymi, ale nawet nie miałem na to ochoty. I muszę przyznać, że dość ciekawie się patrzy na osoby pod wpływem
Dziękuję za wszystkie miłe słowa pod ostatnim wpisem!
Wszystkiego dobrego i powodzenia dla innych, którzy też walczą oraz siły i motywacji dla tych, którzy dopiero zaczną swoją walkę. Trzymajcie się!
#alkoholizm #chwalesie #narkotykizawszespoko (nie zawsze)

Zaloguj się aby komentować
Językoznawcza opinia wypowiedzi Kierwinskiego
#alkoholizm #afera #polityka #skandal

Zaloguj się aby komentować
Już nawet politycy PO sprzedają swojego kolegę
#heheszki #polityka #alkoholizm #koalicja

Zaloguj się aby komentować
Już 4 miesiąc bez alkoholu.
Zaznacze, że nie był on dla mnie jakimś problemem, jednak chciałem spróbować i zobaczyć czy bedzie lepiej po obejrzeniu słynnego odcinka na Didaskaliach w dniu 1 stycznia.
Jak idzie? Początki uważam są trudne przez to głównie, że wczesniej zawsze spotykałem się z kimś na piwko czy na coś mocniejszego. Ciężko było zmienić to przyzwyczajenie.
Jak to zmienić? Wydaje mi się, że człowiek szuka jak odreagować pewne rzeczy i zamiast alkoholu dużo więcej czasu i swoich pieniedzy wydaje na eventy :D czy restauracje.
Czy uważam, że to zmiana na lepsze?
Tak w 100%. Czuje sie dobrze, zero kaców, mam czas dla córki w niedziele rano, gdzie kiedyś pewnie bym kacował. No fajnie jest, polecam. Lepiej pracuje, lepiej się żyje.
#alkoholizm #abstynencja
Zaloguj się aby komentować
Jacek jeńców nie bierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #alkoholizm #bekazlewactwa #4konserwy #afera #polska #bekazpo

Tak obok tematu, to nie wiem, dlaczego ciągle oczekuję od ludzi "ze świecznika" jakiejś znajomości, wydawać by się mogło, podstawowych spraw. To jest "Messerschmitt". Chyba uważam, że jak taki anon jak ja coś wie, to tym bardziej powinien to wiedzieć jakiś tam Protasiewicz. Chociaż z drugiej strony ilościowo wychodzi na tyle samo, bo Protasiewicz na pewno wie, kim jest Protasiewicz, a ja nie
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #heheszkipolityczne #humor #alkoholizm #polityka #po #ko

Zaloguj się aby komentować
Sondaż. Czy Kierwinski powinien podać się do dymisji po tym, jak zhańbił powagę urzędu ministra i obraził uczestników wydarzenia?
A oto haniebne przemówienie:
https://m.youtube.com/watch?v=j8EzcTCFk0c&pp=ygUacHJ6ZW1vd2llbmllIGtpZXJ3aW5za2llZ28%3D
#sondaz #po #ko #poko #alkoholizm #hanba #skandal #polityka
Zaloguj się aby komentować
Straszny dół mnie złapał myślę czy nie napić wódki, ale walczę bo nie chcę stracić streaku #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować