Zdjęcie w tle
Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ

Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ

Inspirator
 • 47wpisy
 • 380komentarzy
#niepopularnaopinia
Nie chcę żeby takie sytuacje, jak śmierć tego chłopca się powtórzyły, dlatego chcę:
 1. Bezpiecznych więzień, gdzie osoba mająca skłonności do przemocy otrzyma pomoc, tak by nie powtórzyła swoich zachowań (nazywa się to resocjalizacja)
 2. Antyprzemocowych instytucji z wysokim poziomem uprawnień, tak by dziecko mogłobyć wcześnie odebrane rodzicom.
 3. Wysokich podatków, które pozwolą dofinansować system opieki zdrowotnej, zwłaszcza nad osobami chorymi psychicznie.
 4. Otwartego szkolnictwa gdzie mężczyźni będą się uczyć, że każdy z nich jest wspaniały, że nie muszą realizować konserwatywnych roli społecznych. Obecnie szkoły to teatr znęcania się nad słabszymi. Potem takie osoby odbijają sobie na swoich bliskich.
Oczywiście w całym Internecie ryk, jak to nie należy gościa torturować i skrzywdzić. Nawet na hejto ktoś napisał o wytykaniu palcami sąsiadów XDDD
Spirali przemocy nigdy nie zatrzyma się przemocą.
sireplama

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ dostaniesz antyseksualizacje dzieci... Wystarczy?

dotevo

Od małego uczą nas, że np. nauczyciel może Cię poniżać przy klasie... Że kolega z klasy może naruszać Twoją nietykalność jeśli jest silniejszy. No to jak ma być normalnie, skoro silniejszemu więcej można?

Dudlontko

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ

Ad. 3 nie jest trudno znaleźć termin na psychiatrę i nie uwierzę, że ktoś nie ma 300 zł na wizytę u terapeuty. Poza tym wtedy będą obowiązkowe badania czy dalej samemu się będzie trzeba zgłosić? Bo jeśli zgłosić to w jaki sposób zabroni przed robieniem dziecka?


Ad.4 było potwierdzenie, że przez konserwatywne role nie żyje?

To, że będą uczyć się o wspaniałości jak poprawi sytuację? Ja miałem takie pierdololo od psychologów i tylko skręcało mnie z żenady i nie lubię jak ktoś kłamie, oraz ja zazwyczaj byłem poniżany przez kobiety i nie wiem jak to się odnosiło do mojej konserwatywnej roli słysząc jaki jestem spierdolony i do niczego się nie nadaje

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

 • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
 • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
 • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
 • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Wiele razy spotykam się z różnymi artkułami, zbiórkami czy po prostu słyszę w rozmowach o tym jak fatalnie działają ubezpieczenia na podróże. Miliony kruczków i armia pracowników przeciwko klientowi. Siedzisz sobie w szpitalu rozjebany a ubezpieczenie mówi, że nie zapłaci bo np. była to katastrofa naturalna a nie wypadek. Pamiętam też historię, że któryś z polskich czempionów nie chciał wypłacić ubezpieczenia za katastrofę żaglowca bo "nie było wtedy pogody sztormowych a ubezpieczenie od katastrof zachodzi wtedy gdy katastrofa zajdzie w sztormie".
Stąd moje pytanie: czy są jakiekolwiek ubezpieczenia, nawet drogie, na których można polegać? W naszym państwie z dykty pewnie żadne ale może jest możliwość wykupienia ubezpieczenia u jakiegoś francuskiego ubezpieczyciela będąc obywatelem polski? Może są jakieś badania lub profesjonalne analizy umów ubezpieczeń? Cokolwiek więcej niż dowód anegdotyczny?
Moją rozkiminę spowodowała ta historia: https://zrzutka.pl/ratujmy-renie-i-pacia-let-s-bring-them-back-from-viet-nam Możecie pomóc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
wielbuont

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ jeśli msz na kogoś liczyć to licz na siebie

Zaloguj się aby komentować

#polityka #bron #usa
Konfa: DOSTĘP DO BRONI JAK W USA. KAŻDY MA PRAWO SIEBIE BRONIĆ
Ja: Ale tam mają najwięcej przestępstw z użyciem broni, tak naprawdę ginie tam więcej ludzi. Sytuacje gdzie broń ratuje życie to wyjątki od reguły.
Konfa: ALE TO PRZEZ MURZYNÓW. ROZUMIESZ, TO ONI ZABIJAJĄ NAJWIECEJ, TO STATYSTYKA
Ja: Po pierwsza to wyciąganie danych z kontekstu. Ale okej, niech wam będzie. Ale w Serbii, która pod względem dostępu do broni jest europejskim USA, nie ma murzynów. I w klika dni zabito tam 18 osób w dwóch strzelaninach.
konfa: Pikaczu Fejs
CoJaToNieTy

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ porównywać Serbię do Polski to jak porównywać Syrię do Szwajcarii, tam się tłukli od zawsze. Większość broni jaką mają pochodzi jeszcze z wojny i czasów jugolskich

radoslaw-m

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ śmiejesz się że wyciągają dane z kontekstu, a sam robisz to samo.


 1. USA to nie jedno państwo z jednym prawem. Masz Texas gdzie legalnie posiadasz z grubsza każdą możliwą broń palną, a i masz Kalifornię gdzie liczą Ci rozmiar magazynka, długość lufy czy kształt kolby, większość zabraniając. Dużo było o tym już pisane. I akurat ilość przestępstw z bronią palną ma powiązanie z miksem etnicznym w danym stanie.

 1. Serbia ma tak samo restrykcyjne prawo w kwestii bronia jak większość kontynentu. Po prostu dużo jej zostało "na strychu" po wojnach bałkańskich. To raz. A dwa, ile tych masowych strzelanin i ofiar było w Serbi w ciągu ostatnich, powiedzmy 5 lat? Czy dalej teza o masowych strzelaninach się broni?
pokeminatour

A co jest złego w obecnym prawie do posiadania broni ? Wymagana jest:

1.Znajomość prawa z zakresu broni - i bardzo dobrze, każdy jej posiadacz powinien wiedzieć kiedy mu cofną pozwolenie i jak działają przepisy o obronie koniecznej. Odsiewa to przy okazji największych debili i patusów

2. Znajomość jej obsługi i strzelania

3. Badania lekarskie

4. Trochę czasu i pieniędzy - zapobiega to dokonywaniu przestępstw ze względu na tymczasowa niestabilność psychiczną itp


To że Polacy nie mają broni to nie jest kwestia przepisów tylko mentalności i kultury.


Sensownym argumentem jest ten o udawaniu sportowca/kolekcjonera , ten argument rozumiem, ale dzięki temu mamy dwie instytucje egzaminujace i nie tworzy się monopolu.

Zaloguj się aby komentować

Moja recenzja serialu SEAL TEAM po obejrzeniu 6 sezonów.
8.5/10
Najlepszy serial wojenny oprócz Kompani Braci.
Jestem ogromnym fanem filmów wojennych. Chociaż oglądam je z perspektywy lewicowego sceptyka polityki USA to jednocześnie nie będę udawać, że wojna nie ma w sobie coś pociągającego. Ludzki gatunek jest de facto naznaczony wojnami. To dzięki wojnom w ogóle nasza populacja się jakoś regulowała w czasach antycznych i średniowiecznych. To podczas wojen można doznać największych traum i największych przyjaźni. Co wie np. Tolkien.
Serial Seal Team opowiada o drużynie Bravo, jednostki specjalnej marynarki wojennej. Bohaterem głównym jest jej szef Jason Hayes. Oprócz niego mamy w zależności od sezonu 4-6 postaci którym poświęca się duże fragmenty odcinków i kilka postaci prezentowanych jako tło.
Główna tematyka to wpływ "wojny z terrorem" na żołnierzy. Postacie próbują sobie z tym radzić, często nie dają rady ale próbują ponownie. Widziałem, że niektórzy narzekali na pewną wtórność odcinków ale polecam się nie zniechęcać. Jak w życiu, pewne sytuacje się powtarzają. Czy nikt z nas nie był czasem zdecydowany żeby postąpić właściwie ale i tak jeszcze raz spróbował wrócić na ścieżkę zła?
Drugim zarzutem jaki serial dostaje to za bardzo odjechane pod względem realizmu historie w sezonie 4-5. I muszę się zgodzić. Chociaż są tam ważnie fabularnie odcinki, to jednocześnie NIEKTÓRE są lekko przesadzone. Wiadomo, to jest fikcja, nikt tam nie chodził z kamerami między żołnierzami xdd, ale pewne przygody są trochę z czapy.
Dla mnie osobiście, serial jest krytyką tego jak mało ważny jest żołnierz w amerykańskiej machinie wojennej.
Realizm scen pod względem uzbrojenia, działania i taktyki jednostek specjalnych oceniam jak bardzo wysoki. Nierealna jest oczywiście liczba akcji, którą wykonują członkowie. Ale sam proces przygotowań wygląda podobnie, chociaż znacznie dłużej.
Serial potrafi zaskoczyć, są zwroty akcji. Ale nie ma absurdalnych, że ktoś nie żyje a jednak ożywa itp. Kilka scen zapadło mi w pamięć na całe życie.
Chwilami widać brak budżetu na lokacje.
W sezonie 6 historie się pozamykają, dużo rzeczy zmieni się nieodwracalnie. Nie zostaniecie z obietnicą następnego sezonu. Wydaje mi się, że serial był pisany od początku na te 6 sezonów. Ostatni sezon jest obłędny. Polecam obejrzeć każdemu kto chce sie dowiedzieć jak funkcjonuje nowoczesne wojsko. Przemiana bohaterów i wojskowe maksymy stanowią wspaniałą motywację. Dramaturgia historii uczy radości z życia.
f5243668-d897-428c-b3d1-95503274538f
HerrJacuch

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ Dzięki za wpis, akurat siadam do Generation Kill, które z jakiegoś powodu mnie ominęło, a Seal Team będzie najpewniej następny w kolejce.

Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ

Kurwa tyle pisałem, skupiłem swój umysł z ADHD na 10 minut a tylko jeden plus

michal-g-1

Zachęciłeś mnie do oglądania. Dzięx

Zaloguj się aby komentować

deklaracja podatkowa złożona, tak więc pamiętajcie, że następne protesty greenpeace to dzięki mnie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak wiem, gaz, niemcy, wariaci, drogie auta, agentura i co tam jeszcze wymyślicie.
Prawda jest jedna, gdyby nie aktywiści klimatyczni to bylibyśmy w dupie jeszcze bardziej niż jesteśmy. Jak dzisiaj nie zaczniemy działać, to drodzy przedsiebiorcy z hejto za 30 lat nie będzie już sensu prowadzić firm. Tak więc inwestujmy w naszą przyszłość.
Lonesome_road

> Tak wiem, gaz, niemcy, wariaci, drogie auta, agentura i co tam jeszcze wymyślicie.

Bardziej antyatomowe dzbany.

Zaloguj się aby komentować

#polityka
Koleś prowadzi biuro rachunkowe i robi z siebie króla tiktokowej optymalizacji podatkowej, a dzień później Joanna Mucha musi mu tłumaczyć jak się głosuje nad ustawami xDDDDDDDDDDDDDDDDD
https://streamable.com/mcxnnc
Wpis ukradłem, autor: tremade z wykop.pl
JaktologinniepoprawnyWTF

@maximilianan Nie wiem czy wiesz, ale jest coś takiego jak szkolenia dla nowych posłów.

DOgi

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ najlepsze jest to, że Mentzen tutaj ma rację, a Mucha bredzi XD

wesolyromek

No nie wiedzial i co????

Zaloguj się aby komentować

Ostatnio w życiu czekają mnie zmiany zawodowe. Mam zapas kasy na koncie i jestem zabezpieczony, do tego mam własne mieszkanie, ale i tak rozwala mnie to psychicznie. Do tego podatki, moja firma zamyka jeden kontrakt, czuję lęk, że kiepsko to zrobiłem. Nadchodzi wiosna a ja mam kolejny zjazd w dół. W ten weekend tylko waliłem konia, oglądałem seriale i spałem. Chujowo. Ahhhh życie ty cipo.
Najgorsze jest to, że nawet nie zaczynam nadrabiać zaległości, bo już myślę o kolejnych, już siebie oceniam negatywnie że tego i tamtego nie zrobiłem. Nie umiem złamać tego schematu.
FulTun

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ Nie chwal się że masz kasę bo zaraz zaczną Cię atakować Lambadziary z bękartami ukrytymi żeby tylko zaciągnąć Cię do wyra a potem zedrą alimenty i Twoje spokojne życie pujdzie w pizdu się j3bać.

Bądź jak Czapla szara- wpi3rdalaj swoje i sprawdzaj palcem czy dziewczyna ma w kroku ciasno na 1 palec.

Zaloguj się aby komentować

#narzędzia
Z jakiej firmy/serii kupić bity?
Z jakiej firmy/serii kupić wiertła do cegły?
plemnik_w_piwie

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ ja mam bity z neotoolsa i jestem zadowolony.

Man_of_Gx

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ Ja mam PH, PZ, hexy i większość torxów od Milwakuee Shockwave, mam też jakieś Bosch , Stanley, Graphite a nawet chiński badziew z zestawów. Wg mnie te udarowe Milwakuee są najlepsze.

Co do wierteł to zależy ile tego wiercenia i w czym, jak w solidnym betonie konstrukcyjnym i więcej jak powiedzmy 10 dziur to kup drogie wersje np. Boscha.

Wg mnie to siła udaru decyduje o szybkości wiercenia, jakość wiertła przekłada się raczej na jego żywotność.

Gx

emdet

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ bity również polecam milwaukee, tańsza opcja którą sprawdziłem i jest naprawdę ok to zestaw od bahco.

W kwestii wierteł, nie do końca się zgodzę z poprzednikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyż w mojej opinii dobre wiertło robi znaczną część roboty. Oczywiście przy ujowej wiertarce żadne nie pomoże, ale osobiście po rozwaleniu paru zestawów tanich wierteł do ścian używam już tylko bosha. Kupiłem jakieś 4 lata temu 6 wierteł z serii 5x i służą do dziś bez problemu.

Zaloguj się aby komentować

Prawaki z wykopu: Kobiety i mężczyźni się różnią biologicznie, CELEBRUJMY TE RÓŻNICE, to nic złego.
Także prawaki z wykopu: COO, KOBIETA MA DOSTAĆ DARMOWĄ PODPASKĘ W SZKOLE? FACET NIE MA CIPY WIĘC NIEDOSTANIE? ROSZCZENIOWE POLKI
I tyle warte są wasze wytłumaczenia dla dyskryminacji i braku ludzkiej empatii.
Wyobraź sobie, jesteś dziewczyną, 12 lat, z polskiej wsi. W domu nie ma na nic pieniędzy, ojciec Ciebie bije. Nie masz kasy na podpaski, wpychasz sobie papier toaletowy, cała szkoła się z Ciebie śmieje bo dziewczyny o tym powiedziały chłopakom. Nie zazdroszczę nikomu takiej sytuacji.
#obserwatorodk #logikaprawaków
conradowl

Tak, kobiety i mężczyźni różnią się biologicznie, o czym prawaki, ale też i lewicowcy czy centryści POSIADAJĄCY ROZUM wiedzą.

Jednocześnie prawaki (będąc przeciwko benefitom i dodatkom socjalnym) protestują przeciwko np. darmowym podpaskom (i nie tylko) bo takie produkty kosztują niedużo i od tego jest rodzina by wspierać.

Poza tym szkoła ma uczyć, wychowywać ale przede wszystkim uczyć. Jak najbardziej każdy UCZEŃ bez podziału na płeć powinien być traktowany przez szkołę tak samo i tak samo wspierany i dofinansowywany.

Dotarło?


A jak się martwisz o wymyśloną 12latkę to może zamiast wszystkim wprowadzać darmowe podpaski lepiej zająć się tą jedną dziewczyną i jej problemem? Podpaski nie są droższe od podręczników, zeszytów i ogółem wyprawki. Więc wymyślasz bzdury.


Do tego jeszcze dodam, że to nie ci sami ludzie twierdzą, że kobiety i mężczyźni się różnią i jednocześnie są przeciw podpaskom za darmo w szkołach.

Ja uważam, że płcie są dwie, kobiety i mężczyźni się różnią, a podpaski niech będą dostępne u szkolnej pielęgniarki. Tak - w każdej szkole powinna dyżurować pielęgniarka. Wtedy by pomogła wszystkim.

Jim_Morrison

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ

"Wyobraź sobie, że jesteś dziewczyną..."


Pod ten tok rozumowania to można by Ci podać z milion analogicznych przykładów dotyczących mężczyzn więc gadaj zdrów. Nie jestem prawakiem a i tak uważam, że pierdolisz jak mały Kaziu po dużym piwie.

Jim_Morrison

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ A tak poza tym to o 500+ słyszałeś?

Zaloguj się aby komentować

#ukraina #wojna #urojeniaprawaków
Nie czytam wykop.pl (czasem zerknę tylko). Nie czytam wpolityce, dorzeczy czy tvp info. Mam je zablokowane. Większość informacji z racji zainteresowań biorę z mediów zagranicznych, czasem posłucham radia. Regularnie czytam najbardziej centrowe medium w Polsce: rp.pl. Wśród swoich znajomych nie mam żadnego człowieka z konfederacji.
I tak wiedziałem, że na Ukrainie jest korupcja. Niespodzianka: wiedziałem to nawet przed wojną.
I tak wiem, że jakaś mała część Ukrainy gra wojną a na co dzień jej nie doświadcza.
I tak uważam wałki na zbożu za skandaliczne, nie tylko ze strony PiS ale też ze strony Ukrainy.
I tak uważam pojedyncze decyzje co do pomocy uchodźcom na terenie naszego kraju za przesadzone. Ale część za zbyt ostrożne. Znam medyków pracujących "na uchodźcach" pracujących w hotelu jak i na hali gdzie rośnie przestępczość a nikt nie ma nawet swojego kąta.
Nie ma w Polsce żadnych Ukrofilów. To są urojenia prawokoidalne.
Jest w Polsce sporo osób, które mogą lekko przesadzić z pomocą Ukrainie ale TO I TAK UŁAMEK KOSZTÓW W PORÓWNANIU DO GRANICZENIA Z NAJBARDZIEJ GÓWNIANYM PAŃSTWEM SWIATA. To i tak śmiesznie niskie liczby w stosunku do ofiar jaki poniósł świat przez bolszewię i komunizm.
Jeżeli interesujesz się geopolityką albo chociaż potrafisz ułożyć puzzle 32 elementów to popierasz pomoc Ukrainie. Proste.
loginnahejto.pl

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ

a na co dzień jej nie doświadcza.


trudno nie doświadczać takiej inflacji, recesji i bezrobocia. Wojna to nie tylko bomby.

Basement-Chad

@loginnahejto.pl Ale wiesz, że ta inflacja i bezrobocie to nie przez wojnę?

Bill_Bohater_Galaktyki

@loginnahejto.pl

Trochę przeginasz.


Recesji nie ma, bezrobocie poniżej 5%, inflacja 18%, śmiech na sali stary, w 1990 inflacja wynosiła 50% - miesięcznie a bezrobocie co prawda w 1990 jeszcze małe, ale 4 lata później ponad 15%.


Ot, trochę ci się gorzej żyje, ale dziwi mnie twój żal, zaraz za Bugiem mamy wojnę, oczekiwałeś, że to będzie miało pozytywny wpływ?

Krzysztof_Listonosz

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ Ale ty wiesz ze graniczymy z Rosją czy miałeś pałę z geografii he

tak_bylo

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ akurat RP ostatnio mocno odleciało publikując wysryw dla niepoznaki nazywany felietonem funkcjonariusza kurskiego.

Zaloguj się aby komentować

Opracowałem na dzisiejszą randkę szczegółowy plan, który powoduje, że cokolwiek się stanie będę przygotowany i to ja będę miał kontrolę nad spotkaniem.
Jeśli laska da mi dupy: będę szczęśliwy.
Jeśli laska nie da mi dupy: zaloguję się na wykop.ru i napiszę, że "loochy to coorvy miras a polki już szczególnie."
Sprytny plan, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
vrkr

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ A co jeśli to Ty dasz dupy? Jaki plan na taką okoliczność?

Quake

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ istotnie

MauveVn

Bez względu na wynik, to jedno jedt pewne już teraz. a mianowicie- jesteś frajerskim betabankorogaczem. Skorzystanie z usług uczciwych pań w domu rozpusty to dokładnie ten sam efekt co pajacowanie wokół przechodzonego towaru z rynku wtórnego, a zachodu o wiele mniej.

Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ

@MauveVn Witamy serdecznie gatunek Internauty, w którego było wymierzone ostrze satyry. Zaskakujące, że zamiast milczeć przypierdolił Pan sobie tym ostrzem w łeb.

MauveVn

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ Mocne słowa jak na pożytecznego idiotę promującego chlew obsrany gównem z Poznania.

Zaloguj się aby komentować

Pierwszy post z serii #obserwatorodk (obserwator odkłamuje)
Jego celem jest przeciwstawienie się masowej, fałszywej i tragicznej w skutkach prawicowej narracji.
Dlaczego warto słuchać nauki?
1906 w artykule "The Physical Aspect of American Football" w piśmie "The Boston Medical and Surgical Journal" lekarze opisują ogromne ryzyko, które niesie ze sobą futbol amerykański (nazywany sportem, chociaż bardziej trafne określenie to widowisko wysokiego ryzyka).
Wolny rynek i "zdrowy rozsądek" działa.
Bo już po 88 latach tematem wreszcie zajmuję się NFL. Publikuje wnioski, że nic się nie stało. Sądzi się i niszczy życie lekarzom co uważają inaczej. W 2017 roku po autopsjach byłych graczy NFL stwierdzono, że 90% graczy ma CTE. Ich mózg wygląda jak wyschnięty orzeszek.
Tak, na pewno zaufajmy wolnemu rynkowi w sprawie globalnego ocieplenia. Tym razem się uda. Na pewno 99,9% badań naukowych z łącznej sumy 88,125 publikacji na rok 2013 to błąd.
Źródła:
Wikipedia
https://news.cornell.edu/stories/2021/10/more-999-studies-agree-humans-caused-climate-change
Kubilaj_Khan

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ to nie chodzi o błąd. Chodzi o to, że ci badacze to ludzie a ludzi można kupić. Ci co to wprowadzają mają na to środki a historia pokazała nam już, że i sadażownie i naukowcy czy tam lekarze ściemniali, nikt za bardzo ich potem nawet za to nie rozlicza, zawsze się wykręcą.

Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ

@Kubilaj_Khan konkretnie. Kto kiedy, jakiej wielkości były to badania i w jakiej sprawie.

Kubilaj_Khan

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ to sobie sam znajdź. Nie chce mi się odpisywać już. Mam 32 powiadomienia.

Zaloguj się aby komentować

#prawo
Czy można wypowiedzieć umowę (opisaną poniżej,) najmu na czas nieokreślony za porozumieniem stron?
Osoba fizyczna
Nie łamie prawa
Nie zachodzą przesłanki zapisane w ustawie o ochronie praw lokatorów
Okres wypowiedzenia ustawowy wynosi 3 miesiące.
A jak się dogadamy wcześniej?
Jason_Stafford

A jak się dogadamy wcześniej?


@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ Ja bym powiedział, że skoro się dogadaliście, to w czym problem, żeby umowę rozwiązać?

matips

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ Tak, za porozumieniem stron możecie rozwiązać umowę. Dlaczego miałoby być inaczej?

ewa-szy

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ nie, nie można wypowiedzieć. Przy wypowiedzeniu musisz czekać trzy miesiące.


Ale można umowę w ten sposób rozwiązać. Wtedy wejdzie w życie w tym momencie, co do którego się z lokatorem dogadacie.


(O ile się faktycznie dogadacie a nie szukasz sposobu, żeby ominąć okres wypowiedzenia i przy zawieraniu umowy od razu wymuszasz podpisanie porozumienia o wyprowadzce)

Zaloguj się aby komentować

#careholdinginwestycje
#gielda
strasznie wczoraj zachlałem, paliłem blanty do 5 rano, film mi się urwał jak leżałem w rurze, teraz mnie krzyż napierdala. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki - mam tag na hejto. Niektórzy mówią że nie można chlać jak się ma tag na hejto i dolary do kupienia, ale to nieprawda, można tylko trzeba wstawać rano, na tym polega odpowiedzialność..
Będzie dzisiaj daily ale później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
groovy

@Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ w rurze?

groovy

@wonsz o mamo jaki wstyd, cytatu z klasyki nie rozpoznałem

Zaloguj się aby komentować

Następna