Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Fajne.
26.06.2026 – #diffle #diffleen #grywebowe
32 letters in 5 words
26.06.2026 – #diffle #diffleen
24 letters in 3 words 🟢 13 🟡 1 ⚪ 10 🔴 0
https://deykun.github.io/diffle-lang/en?r=QIpYTZuI2NtkGbugTOtA3bj5CMuATMuEjLzEjL3cTMtUWdxlGbjhSI
Zaloguj się aby komentować
Niby łatwe ale zwodnicze.
26.06.2026 – 🇵🇱 #diffle #difflepl #grywebowe
25 liter w 4 słowach
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
324 502 + 18 + 12 = 324 532
Kolejka do Dziwidła Olbrzymiego przekracza moją wytrzymałość (około 3 godziny). W dzień nie do wytrzymania. A nocą nie chce mi się ponownie jechać.
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Chwalę się bo w końcu wydrukowałem cały model samolotu ✈️ FPV. Ogólnie zajęło mi to dużo czasu bo musiałem robić poprawki. (Jedno całe skrzydło to około 20h ciągłego druku)
Model nazywa się Talon 1400 a projektantem jest nasza krajowa firma Flightory - dość dobrze znana na całym świecie wśród pasjonatów.
Model wydrukowany z lekkiego LW-PLA który pod wpływem temperatury spienia się i zwiększa objętość, materiał ma strukturę podobną do XPS.
Koszt wydruku takiego modelu to około 120zl (nie licząc prądu), do tego sporo elektroniki - chyba że ktoś ma drona fpv to może go przerobić na takie coś.
Muszę jeszcze ogarnąć elektronikę i będzie można robić test.
Pad od ps4 dla skali.
#modelarstwo #fpv #drony #elektronika #hobby


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mundial i bardzo k⁎⁎wa dobrze
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ekwador!
https://youtu.be/9cQlVww0zKo?si=DGt2tlfYwz0i43Vz
#mundial #mundial2026 #ekwador #niemcy #pilkanozna #sport #mecz #muzyka

Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam swój perfekcjonizm.
Od tygodnia zasuwam z paskiem życia, żeby był wręcz idealny.
Musi pasować historii, stylu, grafiki i atmosfery gry.
A zarazem musi być oryginalny, inny niż reszta, nie może być kolejną kopią z innymi ikonami.
A do tego musi być prosty do odczytania i to w chwilę, aby nie myśleć
- "Czy ja mam 2 czy 3 punkty życia?"
I tak se siedzę i tworzę pasek życia.
Ale zjechałem z kilkuset pomysłów do zaledwie 6 ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Teraz tylko ogarnąć to i wybrać ten najlepszy, najładniejszy i najbardziej pasujący.
Ale wiem chyba jedno, łapacz snów zostaje, a do niego przytwierdzona będzie gałąź z ikonami życia, pasującymi historią do gry.
Jeszcze tylko zmienić mu kolor na drewniany
#chwalesie #rhr #grafika #gownowpis

@Gagger mordzia a oglądasz te graficzki czasem tak +/- 100% widoku jak będą wrzucone w interfejs?
A do tego musi być prosty do odczytania i to w chwilę, aby nie myśleć
te pixelarty są ładne ale łape klimat ale jako user
jest różnica widocznych detali miedzy miniaturą a przybliżeniem, czy na pewno te detale są ci potrzebne? tnij zbędne rzeczy
czy większość tych ozdobników stanowi jakaś wartość, komunikat dla gracza?
idziesz w świeczki a pod nimi są kryształki , zbieram świeczki czy kryształki? potrzebujemy kryształków? te gałezie nie przysłonią mi pola gry? nie wystarczy jedna odnoga potrzbujesz 3/4?
lecisz od ogółu do szczegółu a trochę chyba fiksujesz się na szczególe :)
wrzuć to sobie na jakiś widok 1920x180 i zobacz co jest widoczne w tym interfejsie i co warto rozwijać
Robisz w pixelarcie wiec pewnie znasz techniki starych gier, jak mistrzowsko operowali każdym pixelem, powielali, minimalnie animowali tło dając pele złudzenie ruchu, wtedy wymagały tego obostrzenia systemowe teraz tego brak i łatwo się zapędzić :)
takie moje sugestie zrobisz z tym co uważasz

@SaucissonBorderline Nie dostosowałem odpowiedniego rozmiaru, w sensie skali XY żeby było perfekcyjnie okrągłe, ale jest widoczne to co ma być, dodatkowo na gałęzi będzie 7 elementów.
Domyślnie nie będą tak ciemne.
Ale w FHD widać 7 elementów osobnych, mimo nieprzygotowanego screena.
Nawet w 720p da się to spokojnie zauważyć.
A patrzę na to z monitora 3440x1440p
Oczywiście, szczegóły zanikają wraz z schodzeniem w dół z rozdzielczością, ale jak ktoś gra na monitorze 720p to będzie miał znów większy widok niż ja aktualnie.
Domyślnie będą tam raczej świece (wyżej pisałem nad czym myślę) więc będą smuklejsze niż róże.
Testowane bezpośrednio w grze, zmieniałem rozdzielczości z 3440x1440 na 1920x1080 oraz 1280x720


@Gagger spoko, tak tylko zauważam, że czasem nie ma co się na detalach skupiać tym bardziej , że zadaniem tego paska jest informować nie przeszkadzać ;)
druga spraw jak będzie zbyt dopracowany może odbiegać stylem od reszty gry, tam postać, świat, przeszkody widać są puszczone luxniejszą kreską wieksze pixele
góra jest ultra detal
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Neuer slowpoke mode . Manieczki jak w klubie Ekwador
#mecz #pilkanozna #golgif #mundial #mundial2026

Zaloguj się aby komentować
Ja nie wiem co w tej Ameryce mają z tymi dziurami xD Ten już chyba wrzucałem, ale nie jestem pewny
ps. Niemcy przygrywają
#pilkanozna


@boogie @Hoszin naturalne wykorzystanie ciągów wiatru do poprawy wentylacji na stadionie. W USA dziwne rzeczy nie są dziełem przypadku. To wszystko jest policzone. Jak np wielkość i grubość papierowego ręcznika w toalecie publicznej. Do tego informacja że jeden arkusz wystarcza do wytarcia obu dłoni
Zaloguj się aby komentować
ECUADOR! i mamy 2:1 w meczy z fasz... znaczy Niemcami. #mundial
Zaloguj się aby komentować
Jak ktoś lubi walking-simy i jeszcze nie grał w The Invincible to polecam promkę na Steam
https://store.steampowered.com/app/731040/The_Invincible/
#gry
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
dzisiaj nie śpię
Zaloguj się aby komentować