Zaloguj się aby komentować
107 + 1 = 108
Tytuł: (the) Gnorp Apologue
Developer: Myco
Rok wydania: 2023
Gatunek: Idler
Użyta platforma: PC
Czas do ukończenia: 42 godziny
Ocena: 7/10
Mamy w tej grze gnorpy, które tłuką jakiś kamień, a potem zbierają z niego odłamki (z jakiegoś powodu kamień się nie kończy). Naszym celem jest obserwowanie tego, co się dzieje i rozwijanie infrastruktury, żeby robiły to coraz szybciej. Im większą mamy produkcję tym więcej dostajemy punktów do wykorzystania po prestiżu. Jedna rozgrywka zajmuje od kilku do kilkunastu godzin (wiadomo, można dłużej, ale to jest takie optimum, żeby zdobyć jeden czy dwa punkty). W przeciwieństwie do większości gier tego typu postęp się dzieje tylko jak gra jest włączona, ale że nie jest to długie to nie problem.
#gry #gamesmeter

Zaloguj się aby komentować
775 + 1 = 776
Tytuł: The Abyss
Rok produkcji: 1989
Kategoria: Sci-Fi
Reżyseria: James Cameron
Czas trwania: 2h 51m
Ocena: 5/10
Produkt swoich czasów. Są sowieci (wyimaginowani, ale są), broń jądrowa, wojskowi, którzy chcą wszystko zepsuć i kosmici, którzy zachowują się jak nawiedzone przedszkolanki. Ale jednak kamień milowy dla CGI.
#filmy #filmmeter

Zaloguj się aby komentować
Łapcie wybuchniętą mufę przejściową z tradycyjnego kabla olejowego na suchy, pierwszy odcinek linii od GPZ(główny punkt zasilania) takie prądy poszły, że na koncach linii napowietrznych popaliło wkładki bezpiecznikowe średniego napięcia w stacjach słupowych z tymi nowymi trafo co tak dużo było powymieniane
#energowiniucho #energetyka #pogotowieenergetyczne

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
307 519,96 - 9,83 = 307 510,13
Dziś motywujące tuptanko
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
#podrozujzhejto Palmanova w sezonie turystycznym pusta
Wyszło tak że będę przez 2 tygodnie spamował z Włoch, z różnych miejsc. #wakacjezhejto





Zaloguj się aby komentować
Dawno żaden film mnie tak nie wkurwił.
Fajny początek zwiastujący inteligentną czarną komedię by potem w 15 minut przerodzić sie w totalnie sztampowe akcyjniakowe gówno, gdzie chłop zakochany w babie robi głupie rzeczy, by na końcu ograć ją (dosłownie). Losowe postacie się pojawiają żeby zrobić "piu piu" z czego nic nie wynika.
Dustin Hoffmann gra tu zabawnego człowieka, jak za dawnych lat, tylko po to żeby umrzeć i zejść z ekranu..
Aaaa ściekłem się.
Gówno.
4/10
#film #filmy

Zaloguj się aby komentować
31 162 813 - 600 = 31 162 213
#deskaprzezrok
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
24 408 530 - 200 = 24 408 330
#pompujwpoprzekziemi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego jak sprawdzam sobie (na kompie) w google menu restauracji, a dokładniej ze zdjęcia które ktoś tam wrzucał, to ten obraz po przybliżeniu jest niskiej jakości, tak że nic nie można rozczytać, a jak zrobię dokładnie to samo, ale na telefonie to ten sam obraz jest czytelniejszy i wszystko można rozczytać?
Zaloguj się aby komentować
Kupilbym ktorys z tych zegarkow,gdyby mialy mechanizm automatyczny. Longines,dlaczego mi to robisz. #zegarki #oswiadczenie




Zaloguj się aby komentować
Link on Github --> https://github.com/Nieuport/news-and-links/blob/gh-pages/docs/2026.07.13.md
klist.exe Revisited: Internals and Further Use Cases - https://jakeotte.com/posts/klist-revisited.html
Playing a Different Game: Rethinking Modern Defense Evasion - https://c0rnbread.com/playing-a-different-game-rethinking-modern-defense-evasion/
Inferring Network Protocols from Traffic with MARISSA - https://reversea.me/index.php/inferring-network-protocols-from-traffic-with-marissa/
Rusty Bootkit - Windows UEFI Bootkit in Rust (Codename: RedLotus) - https://memn0ps.github.io/rusty-windows-uefi-bootkit/
Offensive PowerShell for Red Teamer with Defense Evasion Techniques - https://screetsec.com/blog/offensive-powershell-for-red-teamer-with-defense-evastion-techniques
#informatyka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Trochę się wytrzepałem z energii dzisiaj (aż czułem pot amoniakiem po biegu, ale zarządzanie kcal i węglowodanami z dniem pracującym-a dzisiaj było ciepło- jest czasami trudne) więc i mózg mi teraz średnio pracuje. Obejrzę dokument o trans balkan race do końca i idę spać.
#galaretkanomore
Zjedzone: 5 100 kcal
Spalone: 5 400 kcal
Kroki: 32 500
Rower: 14 km po zakładzie w pracy
Bieg: 21.37 km
#chlopskadyscyplina
#dobrenawyki
Jutro siłownia i rozciąganie, pojutrze zrobię ogień pod górkę a może nawet dwie, a środa niestety w podróży więc nic i do d⁎⁎y ten transport bo o 11 wyjazd do Stavanger (ze 2 godziny jazdy busem) a dopiero o 19⁵⁰ lot. Nie wiem co będę robił przez ten czas ale na pewno najem się w jakiejś dobrej restauracji na koszt pracodawcy.
#adelbertthemighty
Zaloguj się aby komentować
#pijzhejto ciężki to był dzień, krew się lała jak przy świniobiciu, włoskie budownictwo jest dla niskich.


Zaloguj się aby komentować
#anime jeszcze nikt nie wrzucał czy mam azhaimera?
jest już trzeci sezon Mushoku Tensei

Zaloguj się aby komentować
Nawiązując do tematu z "plamiak zamiast dorsza"
https://x.com/donald_PL_/status/2076337300229718425
Nie ma wątpliwości z poziomu prawa, że to jawne oszustwo i za to po łapach powinny się obrywać.
Natomiast z kulinarnego punktu to jest jakaś duża różnica? Nie znam się na rybach i pewnie przy ślepej próbie poległ pewnie.
Doczytując wiki jedno i drugie dorszowate. Ten plamiak to nawet UK jest jedzony, także tego.
Bo jeśli nie ma, to nawet i bym plamiaka zamówił, bo co to kurna za problem, skoro ja prostak cieszę się na widok kiełby + piwo?
Ponadto, chyba nie ma opcji poza znajomościami trafić na autentycznie świeżą rybę? Czyli taką którą nie przeszła procesu mrożenia w ramach konserwacji.
Czy tylko nasza część Bałtyku to miejsce januszerki?
BTW, coś mi rodzina wydzwania i chcą ten Bałtyk, a ja na ten "fajans" jestem uczulony.
Piasek, pizgawa i zimna woda to nawet znośnie. To troche kąpieli, opalić, pobudować, frisbee i latawace. Zawsze fajnie.
Ale na widok kurortów. Noż kurna, równie dobrze mogłoby ich nie być, ale jestem przegłosowany w tym i przeboleję to.
#ryby #kuchnia #kiciochpyta #baltyk #turystyka
@wielkaberta Mieszkam w Szkocji i pracowałem 6 lat w fabryce która robiła gotowe dania z ryb, w tym filety panierowane do odgrzania w piekarniku. Plamiak czyli haddock bije na głowę zwykłego dorsza, jego mięso ma charakterystyczny smak podczas gdy dorsz jest bardziej nijaki. W lokalach typu 'fish & chips' miejscowi zdecydowanie częściej wybierają plamiaka.
Zdecydowanie ma. Ja mieszkam w Irlandii i tutaj od zawsze jest podział na Cod i Haddock. Kolega wyżej @bandziorek woli Haddocka, a ja zdecydowanie wolę Coda. Różnica w smaku jest wyraźna, choć są to blisko spokrewnione ryby.
Wszelkie handlowe chwyty w stylu Dorsza Czarnego i Dorsza Plamistego, to zwykły kant. Tak samo zresztą, jest z Pstrągiem Łososiowym - nie ma takiej ryby. Jest Pstrąg Potokowy, albo Troć.
Zaloguj się aby komentować