119 007 448 - 252 - 248 - 248 - 246 - 242 = 119 006 212
Z tygodnia
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

119 007 448 - 252 - 248 - 248 - 246 - 242 = 119 006 212
Z tygodnia
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
-Śląskiej już nie ma?
-Wczoraj z grilla zeżarł, sama widziałam, jedz kabanos póki jest.
#koty


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Newsy książkowe od Whoresbane'a!
Wydawnictwo Muza wznawia najsłynniejsze dzieło Johna Ronalda Reuela Tolkiena. "Drużyna Pierścienia", "Dwie wieże" i "Powrót Króla" w sprzedaży od 24 czerwca 2026 roku. Wydania w twardej oprawie obejmują kolejno 456, 368 i 456 stron, w cenie detalicznej 64,90 zł za sztukę. Poniżej okładka i krótko o treści.
"Drużyna Pierścienia"
Młody Frodo wraz kompanami hobbitami (Sam, Merry, Pippin), krasnoludem Gimlim, czarodziejem Gandalfem, elfem Legolasem, Boromirem z Gondoru i Obieżyświatem wyruszają z wioski Shire w niebezpieczną podróż. Kierunek: Śródziemie. Cel: unieszkodliwić Jedyny Pierścień. Jeśli uczestnikom wyprawy nie uda się go osiągnąć, świat pogrąży się w ciemnościach…
"Dwie wieże"
Boromir nie żyje, Pippin i Merry porwani, Frodo i Sam odcięci od swoich kamratów podróżują osobno. Rozbita i osłabiona drużyna nie przerywa jednak ekspedycji. W pojedynkę albo w grupach członkowie pierścieniowego bractwa walczą z trudami wyprawy i wrogimi siłami, które na nich czyhają. Przed nimi Martwe Bagna i mroczne otchłanie Mordoru…
"Powrót Króla"
W trzewiach Mordoru Sam i Frodo przeżyją mrożące krew w żyłach przygody, niemal ocierając się o śmierć. Tymczasem nieuchronnie zbliża się czas wielkiej bitwy starcie między wojownikami ciemności a zjednoczonymi siłami ludzi, elfów i krasnoludów. Ta strategiczna rozgrywka przesądzi o tym, czy nad światem zapanuje Władca Ciemności…
#ksiazkiwhoresbane 'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
Chcesz mnie wesprzeć? Mój Onlyfans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
⇒ patronite.pl/ksiazkiWhoresbane
⇒ suppi.pl/ksiazkiwhoresbane
#ksiazki #czytajzhejto #muza #fantasy #tolkien #srodziemie #lotr

Zaloguj się aby komentować
#muzyka #muzykaelektroniczna #electronic #darkwave #synthpop #fragrance #muzykazyxx
Fragrance. to francuski projekt synthpop / darkwave założony przez Matthieu Roche’a (Paryż). Jego muzyka łączy melancholijny synthpop, darkwave i dream pop, często z cinematiczną produkcją i gościnnymi udziałami innych artystów.
Label: Maison Belle Lurette Album: Kintsugi Wykonawca: Fragrance. Utwór: Gone, Vanished Kraj wydania (label): Francja Kraj pochodzenia: Francja Wydany: 07.11.2025 Gatunek: Electronic Styl: Darkwave, Synth-pop
Zaloguj się aby komentować
Bede pracowal caly weekend zebyscie mogli ogladac mundial, gotowac wode na herbate i nie siedziec po ciemku w domu. Nie kazdy bohater nosi peleryne. #pracbaza #gorzkiezale
Zaloguj się aby komentować
Część, wiecie gdzie można zdiagnozować #adhd i dorosłych? Najlepiej stosunkowo blisko Krakowa i stosunkowo tanio/ za darmoszkę? #adhddoroslych
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakiś jedenastolatek przejął konto Zahir kebab xD
#cyberbezpieczenstwo #it #hacking


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
309 963,68 - 1,94 = 309 961,74
Spacer z rana jak śmietana
(no i pieczywo trzeba kupić)
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Wyrósł sobie na obumarłej dębowej gałązce.
#grzyby #trypofobia


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Niesamowicie skuteczny obrońca polskiej granicy (zjadł wszystkie murzynki)
#koteczkizprzypadku #koty

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Rozumiem Tadeusza Batyra służącego Moskwie, bo w tym nic niesamowitego, ale Tadeusz Batyr w służbie Tuska, przykrywający aferę lekarską swoimi odpałami. Tego to się nie spodziewałem. xD
#polityka #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
31 176 433 - 120 - 120 - 60 - 60 - 60 - 60 - 60 - 60 - 60 = 31 175 773
#deskaprzezrok
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
I wpis drugi:
Ten trzeci wilk mówi - kurde, ściągnąłbyś sobie coś fajnego z USA (niestety u nas nie są dostępne).
To coś fajnego to ofc IS 500.
Wolnossące V8, samochód pełen gracji ale wciąż brzmiący przyjemnie.
Taki "idealny" balans pomiędzy mokrym snem nastolatka o głośnym i szybkim samochodzie, a potrzebami starego dziada - czyli wygodny sedanik.
Może właśnie w ten sposób wygląda "rozsądny" kryzys wieku średniego xD
W razie czego, jakby ktoś chciał bardziej cywilną wersję, to IS350 ma V6 uznawane za jeden z najbardziej pancernych silników, do tego ma opcję AWD (w 500 tylko tył).
Jak dla mnie piękna furka, w tym roku przeszła też lifta, poprawiono środek.
Brzmienie: https://www.youtube.com/watch?v=Tw9GCo08KJU
Ofert z Usa trochę jest:
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/lexus-is-ID6I6HIB.html
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/lexus-is-ID6HKPyQ.html
#samochody #motoryzacja #porannyprzegladotomoto





@rith zadam pytanie, nie jest złośliwe, ale mnie zastanawia: skąd potrzeba posiadania głośnego samochodu. Czemu robienie hałasu jest fajne albo sprawia, że auto jest fajniejsze? Od kilku lat mieszkam sobie we własnym mieszkaniu, przy spokojnej ulicy. Od jakiegoś czasu sąsiedzi w „fajnych i głośnych” samochodach mocno zaczęli utrudniać życie. Jeden z nich ma corvette. Wyjeżdżając z garażu robi hałas na całą dzielnicę, aż szyby chodzą. Nie wiem czy robi to specjalnie, czy takim autem rzeczywiście nie da się wyjechać cicho i spokojnie. Ale jestem na skraju nerwowym…
Wytłumacz mi proszę, co daje głośne auto?
PS. byłem jakiś czas temu w jednym z chińskich miast biznesowych. Byłem w szoku, jak cicho jest tam na ulicy. Większość aut to elektryki. Żeby nie było - nie jestem ekoświrem, nie jestem za elektryfikacją na siłę, w chwili obecnej i przy stanie naszej infrastruktury w zasadzie nie jestem za nią w ogóle. Ale poziom hałasu, jaki generuje ruch uliczny, jest naprawdę ogromny
Zaloguj się aby komentować