Zaloguj się aby komentować
Dobra, właśnie sprawdziłem, jakim cudem miband ma pierdyliard trybów śledzenia sportu mimo tak niskiej ceny. Oto co ciekawsze sporty do śledzenia:
#miband #sport #chinskiecuda




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#perfumy #stragan
Niby majówka, a #stragan otwierać trzeba
https://rentry.co/lynx_perfumy
Maksim czeka

Gotowe dekanty:
Areej Le Dore Cuirtis – 2 ml – 40 PLN
Areej Le Dore Atlantic Ambergris II - 2 ml - 90 PLN
EO Kinam Cologne - 0,8 ml – 50 PLN
EO Purple Rain: Überblau - 0,8 ml - 120 PLN
EO Siber Extreme OG - 0,5 ml - 35 PLN
EO Oud Sultani: Surira - 0,3 ml - 30 PLN
Feel Oud Sunrise and Set - 0,8 ml - 25 PLN
Hind al Oud Rebel Parfum – 2,5 ml – 60 PLN
Jogi Taabah e Ishq – 1,5 ml – 45 PLN
Khas Oud & Perfumes Ambery – 4,5 ml – 65 PLN
Maksim Perfume Café Mystique – 0,5 ml – 20 PLN (+próbka Oud Indochine)
Memo African Rose - 4 ml - 60 PLN
Meo Fusciuni Little song – 2,5 ml – 15 PLN
Nasomatto Pardon - 4 ml - 50 PLN
Olympic Orchids DEV #2: The Main Act - 4 ml - 25 PLN
Oud Rain Renier - 5 ml - 40 PLN
Perfumer H SMOKE – 3,5 ml – 35 PLN
Wald Euphorium Brooklyn - 4 ml - 50 PLN
Flakony:
Dior Sauvage EDP (9F06 - 2019) – 50/100 ml – 200 PLN
Jinkoh Store Apurikotto Noir – 64/65 ml - 1400 PLN
Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Terra Rossa (00672P2) - 74/75 ml – 350 PLN
The Woods Collection Timeless Sands – 99/100 ml – 100 PLN
Toni Cabal Chocolate Oud - 30/50 ml – 300 PLN
Attary:
Al Haramain Dehnal Oudh Amiri - 3 ml - 180 PLN
Al Haramain Dehnal Oudh Seufi - 6 ml - 530 PLN
*Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia na priv.
**Należy doliczyć koszt Inpost zgodnie z cennikiem.
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj to ja byłem "pedalarzem".
Gościu w samochodzie zwrócił mi uwagę, że mam stosować się do przepisów ruchu drogowego, skoro poruszam się drogą, więc jak na pedalarza przystało poczęstowałem go gestem fuck-you...
Okazało się jednak, co sprawdziłem chwilę później, że nie miałem racji.
#rower #przepisyruchudrogowego #pedalarze
Zaloguj się aby komentować
NIE WSZYSCY WIELCY JUŻ ZACZĘLI PKISAĆ,
CHOĆ POWIAŁ WIATR POGODĄ DLA KOUROSA
W końcu
Ależ to dzisiaj leżało
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem akrylową obudowę do ESP32 z ekranem 3.5" i spodziewałem się, że jest jakiś jeden dominujący układ elementów na płytce.
Chcę do tego gniazda podłączyć zasilanie przez JST PH 2 piny i z braku miejsca w górę z powodu obudowy zacząłem szukać przejściówki lub wtyczki, z której kabelki szły by w bok. Przy takiej popularności tego gniazda wydało mi się oczywiste istnienie czegoś takiego, a tu chyba nie ma, czy źle szukam? Dopiero zaczynam zabawę z takimi rzeczami, doświadczenie sprzętowe w takiej elektronice mam zerowe.
Być może nie przejmując się brakiem miejsca by się udało (trochę jakby na siłę), bo wysokość obudowy chyba jest właśnie pod używanie tego gniazda?
Port USB chcę mieć wolny, podłączenie do USB przejściówki z dwoma wejściami USB, aby do jednego podłączyć zasilanie też odpada na dłuższą metę.
Przy okazji czegoś się dowiem może, chcę ten port zasilać z USB, więc czy potwierdzacie, że mogę do kabelków z tego gniazda podłączyć stary kabel z wtyczką USB-A, tylko żeby uważać na kolory i sprawdzić napięcie?
#majsterkowanie #elektronika #diy


Zaloguj się aby komentować
Chciałem zameldować że szmelc z Biedronki, który był tu deprecjonowany DAŁ RADĘ. Porąbałem siekierką grubsze kijki, popiłowałem gałęzie, a scyzorykiem obrałem pieczone na ogniu jabłko.
Wszyscy co przyjechali z grillami i pierdolili się z rozpalaniem brykietu patrzyli z zazdrością jak moje ognisko płonie, a ja zajadam się jabłuszkiem.
#ognisko #testszmelcuzbiedry




Zaloguj się aby komentować
Nie zgadniecie, jaki dziś jest dzień tygodnia
#sobota #lego

Zaloguj się aby komentować
No i mnie żona zagadała, wpis będzie spóźniony.
#2137 #aicontent

Zaloguj się aby komentować
No więc tak, pompa 350zł, ale to nie szkodzi bo niedostępna. Zamiennik (oryginał od innego modelu) prawie 300, ale wymaga wymiany grzałki, bo ma inny kształt.
Czyli jakieś 500.
#agd #majsterkowanie
Na razie działa, w wirniku silnika pompy jest uwięziona duża ilość wody, może rozetnę obudowę wirnika i zobaczę, czy da się wymienić uszczelnienie osi jak następnym razem się spierdzieli

Zaloguj się aby komentować
Z okazji krótkiego miesiąca zmiana datowników, z okazji zmiany datowników korekta punktualności kwarców w kolekcji. Te trzy z różnych powodów tego nie wymagają:
Casio GW-5000U – aktualizuje się co noc z radia. Kosztuje tysiąc złotych z hakiem. Warto, to najlepszy G jaki wyszedł, wad nie ma żadnych. Serio, nawet pasek jest wygodny i format daty można zmienić #pdk
Bulova Lunar Pilot – ma superdokładny kwarc o wysokiej częstotliwości, odchylenie kilka sekund na rok. Kosztuje jakieś dwa tysiące. Warto, bo to za⁎⁎⁎⁎sty i świetnie wykonany zegarek, ale ma jedną poważną wadę: musisz mieć duże łapsko.
Casio B650WD – nie ma żadnych powodów żeby był tak dokładny, to zwykły masowy kwarc i powinien robić miesięcznie kilkanaście sekund, ale z jakiegoś powodu chodzi idealnie, nawet lepiej niż Bulova. Datę też zmienia sobie sam i kosztował jakieś sto pisiont złoty. Wad nie ma, tylko musisz mieć farta żeby trafić taką sztukę raz na ileś tysięcy
#zegarki #zegarkiboners #casio #kontrolanadgarstkow

To jednak tag zyje <3 u mnie na lapie taki citizenik- zmiana na gumowy pasek z zestawu to byla najlepsza z mozliwych decyzji.
Teraz sie zastanawiam czy we wszystkich zegarkach nie zmienic paska/bransoletki.
P.S casio uzywa swoich mechanizmow i tych od miyoty- nie sa to arcydziela zegarmistrzostwa,ale to solidne werki,a jakosc wykonania u casio zawsze jest na najwyzszym poziomie( ale w zamian maja kijowe paski).

Zaloguj się aby komentować
#agd #majsterkowanie
Prz⁎⁎⁎⁎⁎⁎olenie śrubokrętem w pompę pomoglo, nawet nie musiałem iść po multimetr.
Z wad - zajebałem wodą pół kuchni jak śmigła ruszyły xD
Nie odpalajcie zmywarki z otwartymi drzwiczkami, 2/10.

Zaloguj się aby komentować
Dzień 773/773
Strasznie mi się ten przygłupi kogut z Moana/Vaiana podoba.
Liczba elementów 566
Zestaw z roku 2025
Cena katalogowa 174,99 zł
#lego #legodamwa #disney #vaiana

@Evivalarte za 115-120 PLN się da go kupić: https://promoklocki.pl/lego-disney-43272-heihei-p23171
Ładny zestaw, ale oczopląsu można dostać od tych odcieni podobnych w trakcie układania XD Miesiąc temu byłem na takiej wystawie Lego na której układana była mozaika przez wszystkich zwiedzających. Żeby się nie pomylić, to kolory oznaczone były numerami i na stołach ustawiona była "ściąga” - płytka z przyczepionymnkolorem i przypisanym mu numerem.

Zaloguj się aby komentować
Dzień k⁎⁎wa dobry się z państwem, od dłuższego czasu dostaliście z mojej strony cały c⁎⁎j, więc niesiony dzisiejszym kaprysem i dobrym nastrojem witam się serdecznie i
Edelstein Golden Lapis
Już kiedyś był, ale nie w tej formule, to będzie jeszcze raz XD
Atrament z serii Ink of the Year Pelikana (Edelstein to linia-marka premium atramentów Pelikana) na rok 2024. Piękny niebieski ze złotymi drobinkami. Zachowuje się nadwyraz wręcz dobrze, jak na sheen, bo mimo tego, ze władowałem go do wankai mini z cienką Fką, to zapycha go rzadko łamane na okazjonalnie.
Chwilę po nim Pelikan wypuścił M200 Golden Lapis, ale jak mam być szczery to jestem nią zawiedziony do tej pory. Zdecydowanie bliżej mi do tego, żeby zainwestować gruby pieniądz w M400 z ciemnoniebieskim korpusem i złotymi zdobieniami, niż wy⁎⁎⁎ać prawie 700 złotych na M200. Wankai był zdecydowanie tańszy XD
Zwłaszcza, że jedną M200 już mam
@OneGru pasowałby ci do Experta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cena: 99 zł/50ml
Tyle ode mnie!
#piorawieczne





Zaloguj się aby komentować
Gladys ent dzentemans! Przed Państwem elektrozawór zmywarki typu Aqua Stop mający zapobiegać przypadkowemu zalaniu kuchni wziął i sobie pękł i zalał kuchnię w sylwestra! ¯\_(ツ)_/¯
Zmywarka nowa, część praktycznie nie do dostania (jeden sprzedawca agd w necie) w cenie 1/3 ceny zmywarki grrrr.
Z dodatkowych ułatwień cała elektronika zalana żywicą zeby nie daj bshe ktoś chciał naprawiać!🙃
#oszukujo #majsterkowanie #chwalesie #szkalujo #plastik

Zaloguj się aby komentować
@WujekAlien chyba nie myślisz, że każdy przewoźnik będzie projektować pociąg od zera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#czarnolisto
Zaloguj się aby komentować

Prywatny francuski przewoźnik Velvet zamierza wejść w segment przewozów kolei dużych prędkości. Firma zaprezentowała pierwszy skład TGV Avelia Horizon w firmowych barwach i gotowy do pierwszych testów. Nowy przewoźnik planuje oferować połączenia z Paryża do Bordeaux, Rennes, Nantes i...
Znowu zmywarka nie ma ochoty myć, w ogóle nie słychać pompy obiegowej.
Zastanawiam się, czy reanimować dziesiecioletnią zmywarkę (koszt ~400zł) czy kupować nową 45cm (1300zł)
Jaka jest wola ludu?
#agd #majsterkowanie
Zaloguj się aby komentować