#dziendobry #dziennazmiana #listaobecnosci
Dzień dobry
Proszę Panie @TyGrySSek
Dzień Tatów, Wszystkiego Najlepszego!

#dziendobry #dziennazmiana #listaobecnosci
Dzień dobry
Proszę Panie @TyGrySSek
Dzień Tatów, Wszystkiego Najlepszego!

Zaloguj się aby komentować
Wstajesz rano... Wychodzisz z domku z kawą w ręku... Zielono wszędzie... 😍 Gdyby nie choroba byłbym za⁎⁎⁎⁎ście fartownym skurczybykiem 😊 Miłego dnia wszystkim ♥️
#hejto #przyroda #anonimowehejtowyznania



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Odprowadzam Pancię do pracy, hihi, bedą km
#rower #dziendobry

Hehe dziewczyna zaprosiła mnie dziś na rower. Zgodziłem się ochoczo, jako że jestem amatorskim kolarzem szosowym. Ustawka oczywiście o 6 rano pizgawica straszna, więc założyłem moje super oddychające rękawice na warunki wilgotne o wadze 0,1 grama. Kosztowały 800 złoty, ale w takich od razu jeździ się szybciej. Na grzbiet narzuciłem nieprzepuszczjącą wiatru, dopasowaną bluzę za 1 tys złoty. Na koszulce na⁎⁎⁎⁎ne tyle sponsorów, że prawie mnie zza nich nie widać, co tam, szkoda tylko, że mi nie płacą. No i wsiadam na moją karbonową szosę, której ceny nie podam, bo boję się, że walnę się w ilości zer. Zapinam moje karbonowe spd do karbonowych pedałów spd i jadę na spotkanie lekkim tempem 45km/h na godzinę, żeby się nie zapocić przed spotkaniem. No i stoi ona. Na góralu. W wełnianych rękawiczkach i puchowej kurtce, cała telepie się z zimna. Widać, że nie ma super lekkich neoprenowych rękawic za 800 złoty. Nogi od urodzodzenia pewnie też ma te same. No i zaczynamy przejażdżkę. Narzucam tempo 35 km/h na godzinę, bo w końcu dziewczyna. W pierwszych chwilach dawała radę, to dopierdoliłem 55 km/h niczym Armstrong pod Alpe d'Huez. Gdy dziewczyna zniknęła z tyłu za horyzontem, doceniłem kupno karbonowego super lekkiego trenażera za 10tys złoty, widać, laska opierdalała sie cała zimę. Trochę dla beki jeszcze pokręciłem kółka wokół niej, popchałem trochę za siodełko. Śmiesznie wtedy piszczała, że się boi. Doszedłem do wniosku, że nudy i olewam taki układ i już wypierdoliłem VMAX 65km/h i zniknąłem w oddali. Objechałem standardową rundę przez Wólkę Kosowką, aż po Łódź. Niestety musiałem już zawijać na chatę, po praca na 8. Polecam te neoprenowe rękawiczki.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
96 + 1 = 97
Tytuł: Indika
Developer: Odd Meter
Wydawca: 11 bit studios
Rok wydania: 2025
Gatunek: indie, powieść wizualna
Użyta platforma: Xbox Series X/S
Czas do ukończenia: 4h 54min
Ocena: 7.5/10
Kolejny nietypowy tytuł, który ostatnio ukończyłem, to INDIKA. Najprościej rzecz ujmując: to symulator zakonnicy XD. Brzmi dziwnie? Bo to jest niezwykle dziwna, unikalna i momentami bardzo niepokojąca gra. Jeśli szukacie czegoś totalnie nieszablonowego, to trafiliście pod właściwy adres.
Akcja toczy się w alternatywnej, XIX-wiecznej Rosji. Wcielamy się w młodą zakonnicę o imieniu Indika, która próbuje odnaleźć się w surowej, klasztornej rzeczywistości. Problem polega na tym, że dziewczyna nie grzeszy przesadną świętością, a w podróży (w którą z czasem wyrusza) towarzyszy jej... sam Diabeł, będący cynicznym głosem w jej głowie.
Fabuła to kawał naprawdę świetnej, intrygującej historii. Gra zręcznie miesza elementy surrealistyczne, czarny humor oraz głębokie pytania o wiarę i moralność. Całość jest jednak niezwykle ciężka i depresyjna – a sama końcówka to już w ogóle uderza w tak ponure tony, że po napisach końcowych człowiek musi chwilę posiedzieć w ciszy i przetrawić to, co właśnie zobaczył. Podczas rozgrywki miałem bardzo silne skojarzenia z Senua's Saga (kto grał, ten doskonale będzie wiedział dlaczego – ten wszechobecny motyw psychozy, głosów w głowie i ciągłego kwestionowania rzeczywistości robi tu genialną, duszną atmosferę).
Mechanicznie to przede wszystkim narracyjna przygodówka TPP z elementami eksploracji i rozwiązywania zagadek środowiskowych. Co ciekawe, gra potrafi zaskoczyć genialnymi wstawkami pixel-artowymi stylizowanymi na retro platformówki z czasów 16-bitowych, które symbolizują wspomnienia z przeszłości bohaterki. Te kontrasty między surowym, trójwymiarowym, mroźnym światem a kolorową minigrą robią niesamowite wrażenie artystyczne.
INDIKA to gra stosunkowo krótka (na około 4-5 godzin), ale tak intensywna pod kątem doznań i klimatu, że w pełni zasługuje na mocne 7,5/10. Tytuł jest dostępny na Xboxie i PC – często pojawia się w bardzo rozsądnych cenach. Dla fanów niebanalnych, artystycznych i psychologicznych doświadczeń to pozycja obowiązkowa do nadrobienia w jakiś wolny weekend.
Nie jest to tytuł dla każdego – jeśli szukacie lekkiej rozrywki, omijajcie szerokim łukiem. Ale jeśli lubicie ciężkie, depresyjne opowieści z klimatem rodem z psychologicznego thrillera (jak we wspomnianej Senui), będziecie zachwyceni tą rzymskokatolicko-surrealistyczną jazdą bez trzymanki.
Wpis wygenerowany za pomocą https://gamesmeter.bieda.it/
#gamesmeter #gry #xbox #xboxgamepass
ps. wszystko chyba działa tak jak powinno, dziękuję @kris

Zaloguj się aby komentować
Link on Github --> https://github.com/Nieuport/news-and-links/blob/gh-pages/docs/2026.06.23.md
One of the many flaws of Phi untagging: CVE-2026-4447 - https://kqx.io/post/cve-2026-4447/
A modern tale of blinkenlights - https://blog.quarkslab.com/modern-tale-blinkenlights.html
LACUNA Chain: Ghost Frames — defeats all EDR layers of call-stack-based detection - https://0xmaz.me/posts/LACUNA-Chain-Ghost-Frames-defeats-All-EDR-layers-of-call-stack-based-detection/
Windows ARM64 Internals: Pardon The Interruption! Interrupts on Windows for ARM - https://connormcgarr.github.io/windows-arm64-interrupts/
From DDS Packets to Robot Shells: Two RCEs in Unitree Robots (CVE-2026-27509 & CVE-2026-27510) - https://boschko.ca/unitree-go2-rce/
#informatyka
Zaloguj się aby komentować
A wypieki w nowej kuchni wychodzą znakomite - za mną już m.in. jagodzianki, schab ze śliwką czy paluchy z serem i pomidorami ;) Jagodzianki z górnego poziomu wyszłyby lepsze jakbym się nie zagadał z sąsiadem xD
#gotujzhejto



Zaloguj się aby komentować
W niedzielę iście papieskie temperatury xD #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#hejto Pijemy dzisiaj coś czy nic #alawar pyta? Ta to dopiero poniedziałek...
https://streamable.com/fav6ac
Zaloguj się aby komentować
#pokazpsa #smiesznypiesek
Moja Pie poleciała i takie foto mi wysłała… ja już nie wiem, z tym psem… ;)

Zaloguj się aby komentować
Serio? komentarz szkalujący plusowanie wpisu o upolowaniu muchy odkurzaczem, ma ponad 100⚡️ ? Poważni jesteście? Niedługo wstawię wykrzyknik i zobaczymy ile on zbierze ⚡️ #hejto #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Kto nigdy nie operdzielił słoika konserwy mięsnej i połowy chleba przed snem ten niech pierwszy rzuci kamień...
#niewiemjaktootagowac
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dorastałem w latach 90 w małym miasteczku Polski B i przez cały mój okres edukacji w publicznych placówkach nie spotkałem z kimkolwiek kto by miał wszy, nigdy też nie było ani w szkole ani u nikogo w rodzinie problemu wszawicy.
Teraz mieszkam w Warszawie i jest tego jakaś plaga.
U syna w szkole od początku roku co chwila alerty ze ktos z rodziców zauważył.
U córki w przedszkolu to samo, cała grupa walczy z wszami, od kilku miesięcy dziewczynki są proszone o związywanie włosów. Rozmawiałem z dyrektorką i mówiła że w wielu grupach jest z tym problem, nie tylko u nas.
Znajomi mają dzieci w innym przedszkolu i szkole i u nich to samo, mówią że ich córki już kilka razy miały.
Czy to zawsze był problem dużych miast czy coś się ostatnio w tym temacie zmieniło a może po prostu mam pecha?
#parenting #warszawa #szkola
@mati3654 Też dorastałem w małej miejscowości i wszawicy krążyły legendy, że ktoś tam kiedyś miał - ale nigdy wszy na oczy nie widziałem.
Obstawiam jako przyczynę skale miasta i ilość kontaktów z różnymi ludźmi którzy są potencjalnym wektorem choroby. Jadąc tramwajem na zakupy, chodząc po galerii, jedząc na mieście itd. spotykam się pewnie ze sto razy większą ilością ludzi w ciągu kilku godzin niż przez cały rok mieszkania na zadupiu. Pomnóż to przez liczbę rodziców, ciotek, babć które mają kontakt z dzieckiem, potem razy ilość dzieciaków w przedszkolu i wychodzi na to, że taki dzieciak w mieście narażony jest na olbrzymią ilość kontaktów z zarazkami i pasożytami.
Zaloguj się aby komentować
5 999 380 - 1 000 = 5 998 380
To nieprawda, że jak nasikasz do basenu to woda wokół ciebie robi się fioletowa.
#plyniemydojadraziemi #plywanie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować