Mmm dobre takie nie za slodkie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Dziekuję za rekomendację Panie @WujekAlien
Gdyby skończyło się negatywnie pewnie trzepało by mnie jak po Stonerze.
8/10
#ksiazki

Mmm dobre takie nie za slodkie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Dziekuję za rekomendację Panie @WujekAlien
Gdyby skończyło się negatywnie pewnie trzepało by mnie jak po Stonerze.
8/10
#ksiazki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa obczajcie co wymyslil patriota z rog,zwany Robertem Bakiewiczem:
Do wszystkich domorosłych prawników i tych prawicowych komentatorów, którzy od kilku dni pieją w mediach, że Bąkiewicz to prowokator. Twierdzicie, że pojechałem do Berlina celowo szukać guza i że to wszystko było nielegalne? Że to ja jestem ten zły i przykrywam afery w Polsce? Puknijcie się w głowę!
Zrozumcie wreszcie jeden prosty fakt, pod tym głazem w Berlinie Ruch Obrony Granic miał już być trzeci raz!
Za drugim razem scenariusz był DOKŁADNIE ten sam. Był drewniany krzyż, były te same tabliczki przypominające o nierozliczonych niemieckich zbrodniach, były kamizelki, był Ruch Obrony Granic. I wiecie co? Była też na miejscu niemiecka policja. Wszystko odbyło się w pełni legalnie, w 100% pokojowo, a służby nie miały do nas absolutnie żadnych pretensji. Stali i patrzyli.
Więc pytam tych wszystkich mądrali, co się nagle zmieniło?
Może tym razem drewniany krzyż był dla nich za duży? A może prawda jest znacznie prostsza – może Niemców do żywego boli to, że demaskuję przerzuty imigrantów do Polski i pokazuję Polakom, jak wyglądają ich deale pod stołem?
Wy wolicie uderzyć w Polaków, którzy poszli tam z krzyżem, i tym usprawiedliwiać to, co zrobiła niemiecka policja, dając jej po prostu legalizację na takie działania. Berlin znów pluje nam w twarz. Obudźcie się, póki nie będzie za późno!
Ja, w przeciwieństwie do was, jestem tam, gdzie trzeba. I tyle mam wam do powiedzenia.
Totalna odklejka szura,dramat.
https://www.facebook.com/share/v/1DWnqvvtuN/
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Szukam ekipy do ocieplenia stropu i zabudowy g-k. Zalety malej miejscowosci xD
#budujzhejto #bartekdeweloperski #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Niewielka miejscowość Korzeniewo skrywa zaskakująco bogatą historię. Dziś to spokojna, nieco zapomniana miejscowość, ale kiedyś odgrywała istotną rolę w transporcie towarów. Do dziś można tu odnaleźć ślady tamtych czasów, jednym z nich jest dawny budynek wodowskazu, przypominający, jak wielkie...
#heheszki #humorobrazkowy #alkoholizm
trochę śmieszno, trochę straszno...

Zaloguj się aby komentować
Zbliżają się upały, więc zabrałam się za zaszywanie sukienki. Z kolorów nici można wywnioskować, że była zszywana co najmniej trzy razy XD
To wiele mówi o tkaninie, jaka jest len. Na materiale nie ma żadnych śladów znoszenia, zużycia. Ten model ma chyba zresztą wadę konstrukcyjną, że cały ciężar sukienki wisi na tym szwie. Wzmacniam go specjalnym szwem.
Tej roboty AI mi nie zabierze. Jak już wszyscy stracimy pracę przez AI, to będę łatać swoje i wasze ciuchy w barterze. Zapraszam.
#diy

Zaloguj się aby komentować
Ech... Dzisiaj obtrąbiłem Uve kolarza na rondzie...o 16, czyli dość spory ruch. Ścieżka rowerowa oczywiście wzdłuż drogi, tylko po drugiej stronie ulicy. Była szybka wymiana uprzejmości przy mijaniu, pod tytułem: "Gdzie masz ku*rwa ścieżkę..." Jadę dalej i widzę w lusterku, że ziomek ze swojego obcisłego kombinezonu wyciąga telefon cyka mi fotę.... Coś czuję, że będę dzisiaj gwiazdą na spotted lokalnym. 😛 #pedalarze
@razALgul to juz dwa wykroczenia, nie dosc, ze pedalarz jedzie jezdnia jak ma obok sciezke to jeszcze uzywa telefonu w trakcie jazdy. Kodeks honorowy przewiduje za to wychowawczego plaskacza na twarz i z laczka w lajkrowe dupsko i uwazam, ze bylaby to kara adekwatna. No moze jeszcze wyrzucenie "kolarki" w pobliskie krzaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Tego nie da sie lepiej wymyslic xd https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/auto-telewizji-republika-dachowalo-zderzylo-sie-z-pojazdem-ambasady-niemiec/p6r6q9q #polityka #tvrepublika

Zaloguj się aby komentować
#walaszek #heheszki
To pół legenda i półprawda i półnieprawda i pół litra.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#100twarzykolejarzy #kolej #pkp #gownowpis
Któryś pojeb na Targowej w siedzibie plk czy inny h⁎⁎ek z UTK wymyślił.... Uwaga
Ze jak będzie robiona konserwacja na ssp od 1 lipca br i będą otwarte drzwi do kontenera ssp. Dyżurny ruchu na danym odcinku ma obligatoryjnie wprowadzać jazdę 20km/h od TOP po przejazd drogowo kolejowy. Dla każdego pociągu po obydwu torach
XDDD²¹³⅞
#pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Co to za skurczybyk? Spierdala przed siatką szybciej niż murzyni xD
#natura #robaczki

Zaloguj się aby komentować
Mój młody to jest ancymon.
Na ściankę wspinaczkową z książką.
I wiadomo, że jebnięty (ale zdrowo) po tacie.
#ksiazki #rodzicielstwo #czytajzhejto


Zaloguj się aby komentować
Jakiś czas temu pisałem, że moje młode udało się przestawić z piosenek dziecięcych na "normalne".
Ostatnio byłem na koncertach i chciał żebym mu trochę ponagrywał i potem pokazał.
Najbardziej wpadł mu w ucho i zaczął podśpiewywać kawałek z tekstem:
"Fuck that shit, let's start a riot"
No pasuje do pięciolatka, nie powiem xD
#rodzicielstwo
Zaloguj się aby komentować

Mistyczka, pisarka, kompozytorka, autorka dzieł medycznych i twórczyni własnego języka. O radę zwracali się do niej nawet królowie. Swoim życiorysem mogłaby obdarować kilka osób. Hildegarda z Bingen należała do najbardziej niezwykłych kobiet średniowiecznej Europy.
#ciekawostki...
Kupiłem sobie wentylator, żeby powietrze mi się ruszało w tej mojej piwnicy latem w te upały co nadchodzą.
Kryste Panie, jaki to był dobry pomysł.
#gownowpis #wentylator #latowypierdalaj
Zaloguj się aby komentować
różnie to w tym moim życiu bywało, ale ostatecznie po wszystkich perturbacjach, mogę spokojnie powiedzieć, że mam szczęście, a tym szczęściem są moi rodzice, z uśmiechem na twarzy mogę powiedzieć, że mój ojciec jest moim najlepszym przyjacielem, a matka, jak to matka no kocha mnie jak pierworodnego.
Ile razy mi ojciec pomagał czy to w pracy czy przy samochodach czy w jakiejkolwiek sprawie, w której tej pomocy potrzebowałem, nigdy nie powiedział "nie, nie mogę, nie chcę"
pomimo tego, że się z nim kłócę na tematy polityczne (bo jest prawicowym szurem) to jednak jestem wdzięczny za wszystko co dla mnie robi.
ale do meritum, ostatnimi czasy często nachodzi mnie myśl, że jeżeli mój tata się zawinie (w tym roku 6 dyszek) to nie wiem jak miał bym sobie poradzić, że niby nagle będę musiał dźwignąć cały ciężar, który on nosi na plecach, tj moją matkę, brata autystę itd, itd.
i k⁎⁎wa nie wiem jak sie tej myśli pozbyć, ktoś coś miał podobnie?
#rodzice #przemyslenia
Ja to Ci powiem ze nigdy nie byłem jakoś blisko z tatą, pływał jak byłem mały, potem pływał jak byłem starszy. Ale zawsze mi pomógł, naprawił, wyjaśnił co trzeba, kłóciłem się z nim też na tematy polityczne a nawet o to że rzymianie rządzą światem. Wtedy to było takie błache, ale zmarł miesiąc temu i cholernie mi go brakuje. Był jednym z najmądrzejszych osób jakie znałem, potrafił zrobić wszystko. Od postawienia paneli słonecznych i zbudowania magazynu energii dla domu przez hydraulike aż po brukarstwo. Czasem mam wrażenie że ja nic nie umiem :) spędzaj z czas z bliskimi póki można.
No cóż, moi rodzice to byli złoci ludzie, niestety pod koniec życia poskladaly ich choroby Ostatnie kilka lat ich życia miałam ręce pełne roboty, najpierw odszedł tata, 2 lata później mama Robiłam za pełnoetatową pielęgniarkę, kucharkę, sprzątaczkę itp itd, jednocześnie mając swoje własne życie na drugim końcu miasta Jak mnie te lata przetyrały psychicznie to nie jestem w stanie tego opisać Żeby nie było tak kolorowo, teraz pomagam młodszemu bratu z chorobami psychicznymi i nałogami
Co do twojego pytania, bądź na to przygotowany, ale nie ma też sensu się tym zadręczać, póki możesz po prostu korzystać i cieszyć się z tego że jeszcze są na siłach
Dobrze za wczasu załatwić wszystkie potencjalne formalności związane ze spadkami, upoważnieniami itp
Zaloguj się aby komentować