#polityka #wybory #heheszkipolityczne
W sumie to dobry pocisk mu wyszedł xD

#polityka #wybory #heheszkipolityczne
W sumie to dobry pocisk mu wyszedł xD

Fajny pocisk tylko taki bardzo wybiórczy. Bo ze statystyką jest tak ze dobiera się miarę która pasuje do tego co chcemy udowodnić. Porównywanie wyników z wyborów prezydenckich gdzie do zdobycia przy 100% frekwencji jest około 28 mln głosów, do wyborów parlamentarnych gdzie potencjalnych głosów jest maksymalnie kilkaset tysięcy ma średni sens. Możemy też wybrać inne porównanie. W ostatnich wyborach parlamentarnych Roman Giertych (wg wikipedii) zdobył 3,58% głosów. I to w wyborach parlamentarnych gdzie liczba osób na które mogą zagłosować wyborcy wynosi zazwyczaj przynajmniej kilkadziesiąt, a Stanowski mając zaledwie 12 rywali zdobył tylko 1,24%. Ba patrząc na wybory od 2001 roku to Giertych nigdy nie miał wyniku gorszego niż 1,27%, więc ciężko mówić żeby Stanowski go pokonał.
Popieram działania Stanowskiego w pokazywaniu absurdów tych wyborów, ale bądźmy bardziej wymagający. Nie podniecajmy się statystykami które są wybiórcze i pod tezę.
Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory
Śpieszę "pocieszyć" ludzi, którym smutno z powodu wyników, żeby sprawdzili sobie grupę głosowania wiekowo 18-39lat.
Mentzen pewnego dnia doczłapie się do tej prezydentury dosłownie walką na wyniszczenie - wyniszczenie duo-polowego elektoratu czerpiącego wiedzę o życiu z TV i głosującego na PIS-PO. Będzie ciekawie.
Zaloguj się aby komentować
Wrocław bardziej z RiGCz-em. Choć duopol nadal silny.
#polityka #wybory #wroclaw

Zaloguj się aby komentować
#wybory #polityka
Karol Nawrocki otrzymał największe poparcie w głosowaniu w wyborach prezydenckich przeprowadzonych w Domu Pomocy Społecznej, w którym przebywa pan Jerzy
Zgnilem XD
Zaloguj się aby komentować
#polityka #heheszkipolityczne #wybory #memy

Zaloguj się aby komentować
Od wczoraj nurtuje mnie pytanie.Gdyby dwie największe partie wystawiły jako kandydatów: Krzysztofa Rutkowskiego (ten od głupich fryzur) oraz Sebastiana Majtczaka (ten od wakacji w Dubaju) to nadal druga tura odbyła by się z ich kandydatami?
#przemyslenia #wybory #pytanie #polityka #spoleczenstwo #polska

Zaloguj się aby komentować
Głosowałem na Zandberga, na drugą turę chyba nie pójdę, bo po co? Może jedynie żeby oddać nieważny głos?
Do wyboru:
człowiek z vibem gangusa, cwaniaczek wykorzystujący alkoholika, w szkole pewnie głębił spokojnych uczniów, z psychopatycznym uśmiechem połamałby nogi innemu człowiekowi za 100 złotych, pewnie sprzeda nas ruskim
człowiek, który w białych rękawiczkach sprzeda nas developerom/"przedsiębiorcom"/unii/żydom/lgbt
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Hołownia popełnił karygodny błąd (kolejny już zresztą), że już w przemówieniu po Exit Polls wezwał do głosowania na Trzaskowskiego. Nie zeszła jeszcze beka z niego, a już została podbita, że to przystawka PO. Biejat miała więcej rozumu, że najpierw rozmowa, wynegocjowanie jakiejś części postulatów lewicowych i zadbanie o swój elektorat, a ten wyłożył lachę i od razu powiedział co i jak mają zrobić jego wyborcy, a potem ekspresowo się ulotnił z wiecu xD Taki to format prezydencki.
#polityka #wybory
@Lopez_ A co, Hołownia ukrywał to wcześniej? Ten polityk jest antypisowski, do parlamentarnych szedł z hasłem any-pis i odbudowy państwa prawa. Duda przeszkadza mu w przepychaniu ustaw np. obniżeniu składki zdrowotne czy odbudowie autorytetu TK, SN, rozliczeniu PiS. Nawrocki będzie robił to samo - będzie blokował obniżki podatków, odbudowę sądownictwa, a ułaskawienia będą dla każdego z PiS na wszystko.
Dla Hołowni wybór kto ze wskazanej dwójki powinien być prezydentem jest prosty. Ale tak, ma udawać że Batyr to spoko wybór aby tylko nie być posądzonym o zbytnie zbliżenie do PO xD
Zaloguj się aby komentować
Trzaskowski od rana w Kielcach rozdawał drożdżówki.
A mogła być konferencja odnośnie jego obietnic, albo czegoś wow - wsparcie w realizacji budowy elektrowni atomowej po negocjacjach z rządem, albo cokolwiek. Drożdżówki to sobie może Nawrocki rozdawać i od niego prędzej prości ludzie wezmą.
K⁎⁎wa, ale tumany w tej PO nic się nie uczą na błędach xD Nie dość, że strategia ta sama co w 2020, to jeszcze teraz to samo pierdololo. W swoim przemówieniu nawet Braunowi przytakiwał, że ma rację odnośnie tego, że flagi ukraińskie nie powinny wisieć w Polsce xD No kompletnie niegodny zaufania typ.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jest update o @Rozpierpapierduchacz W całym powiecie brakło kapusty na gotowanie bigosu na uspokojenie. Chuop rzucił wszystko zabrał pióra i pojechał w Bieszczady. Podobno to wydarzenia tego weekendu go tak rozsierdziły, nie wiem jedynie czy #wybory czy #eurowizja
#hejtoheheszki


Zaloguj się aby komentować
Tak głosowała emigracja.
#emigracja #uk #zagranica #polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Jeśli wynik wyborów będzie taki, jak to wygląda po pierwszej turze, to wkrótce zobaczymy dzietność poniżej 1. Która kobieta będzie ryzykować ciążę, wiedząc, że będzie traktowana jako inkubator, który można okłamywać i zamykać w psychiatryku? Ma zamknąć mordę i rodzić niezależnie od stanu płodu, a jak przy tym zdechnie, to trudno, to tylko kobieta.
#wybory #polityka
Lamenty nad pikującą dzietnością są spóźnione o 20 lat. To wtedy młody wyż demograficzny wchodził w fazę rozpłodową, czyli wiek 20-25 lat, idealny na potomstwo. Te hipotetyczne dzieci nigdy się nie urodziły lub urodziły dużo później, zastępowalność pokoleń runęła więc z hukiem i już się nie podniesie. Na załączonym obrazku widać, że w wieku rozpłodowym jest teraz jakaś garstka, więc kto ma te dzieci rodzić? Autystyczne skrzeczenie o aborcji, w którym tak rozmiłowały się feministki, nic tu nie zmieni. Nawet gdyby skrobanki były dostępne w Lidlu po okazaniu aplikacji w telefonie, nie byłoby skąd wziąć tych noworodków po prostu.
Ostatni zauważalny wyż demograficzny ma teraz około czterdziestki, za 20-30 lat ruszy gromadnie na emerytury. To dopiero będzie armageddon i festiwal rozpierdolu. Jest o wiele za późno, żeby cokolwiek z tym zrobić, zresztą nikt nawet nie zamierza robić czegokolwiek, nikt tego śmierdzącego jaja nie podniesie. Ot młodzi zdrowi i silni zaprowadzą sobie jakąś formę faszystowskich rządów i prawo pięści, a potem zapędzą nadmiar geriatryków do komór eutanazyjnych i sprawa załatwiona.

Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś chciał skrzywienie w prawo tłumaczyć niższą frekwencją, to niespecjalnie się da. Pierwsza tura w tych wyborach nie była tak krytyczna, ale to największa frekwencja w 1 turze w 3RP.
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Hołownia od momentu debat miał mieć mijankę z Mentzenem, a finalnie miał mijankę z Braunem xDDDDDDD
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jedynymi wygranymi tych wyborów są Polacy, co mają już dość odgrzewanego kotleta w postaci aborcji, praw kobiet, związków partnerskich i antykościelnej krucjaty xD (tak, nawet jak są ateistami, bo ile można wciskać kit). Po wynikach widać też, że strasznie się wkurwił męski elektorat na to, że byli opluwani i obarczani winą w mediach za wszystkie grzechy Polski i nie chcą dalej brać na swoje barki spełniania każdej zachcianki bezdzietnych babsk.
Biejat jechała całą kampanię na profeministycznym przekazie i przegrała nawet na Lewicy xD Julka socjolożka z bogatego domu pewnie myślała przed kampanią, że kobiety na nią masowo zagłosują i część liberalnych mężczyzn i zawalczy o 3 miejsce, a skończyła za Braunem i Zandbergiem xD
Trzaskowski motał się w przekazie, raz na prawo, raz na lewo, ale w sumie bardziej na lewo i być może przejebał wybory.
Mentzen palnął o aborcji i nie było odpalonego protokołu, bo jeśli stracił, to raczej na rzecz Brauna.
Po prostu ludzie mają już dość pierdolenia w kółko o tym samym, jeśli za tym nie idą żadne konkretne działania. Nawet PRÓBY DZIAŁAŃ. Prawie 2 lata rządów i palenie frana, że coś tam się dzieje, a w rzeczywistości wzajemne przepychanki o stołki i kontynuowanie propagandy w mediach publicznych po PiSowskich poprzednikach xD
Naród wystawił rachunek za niezrealizowane obietnice, bo każde zaufanie ma limit. PiS to gównopartia, ale (niestety!) realizował obietnice wyborcze. A to , że były ch⁎⁎⁎we, to inna sprawa. Ale nie zawiódł ludzi, co na nich głosowali. Były 13tki, 14tki, 500->800 plus, była polityka narodowych czempionów i żołnierzy wyklętych, swoich zagłaskali, w resztę wbili c⁎⁎ja, ale problem w tym, że PO nawet w swoich wbiło c⁎⁎ja xD
#polityka #wybory
niewazne że PiS kradł na lewo i prawo,ale najważniejsze że coś dał.h⁎j że kosztem zadłużenia państwa ale dał
@Kapitanzbikpomozeci
No bo tak jest - i nie ma co zaklinać rzeczywistości. W sytuacji gdzie część ludzi ma coraz większe problemy finansowe, pójście w "nie mamy prezydenta i nic nie możemy zrobić, no chyba że dać deweloperom" (bo wtedy jakoś da się cisnąć nie patrząc na to czy weto będzie czy nie) jest tak zajebistym planem jak plan Demokratów w USA przed ostatnimi wyborami. Bo co tym biednym ludziom da że wsadzą złodziei z PiS jak jednocześnie wsadzą im buta w dupsko?
Te wyniki to przegrana PO a nie wygrana PiSu. Przegrana na którą mocniej pracowali niż nad swoimi obietnicami wyborczymi xD
Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory Gmina Cisna, walczy dalej

Zaloguj się aby komentować
Wyniki wyborów wskazują, że iści się najgorszy scenariusz #tusk i #trzaskowski tzn trzeba coś robić. pic rel
PS. Jak jeszcze wyskoczą z rozliczaniem pisu to jebnę xD
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Bardzo ciekawe wyniki głosowania na morzu. W tym roku było 5 komisji, 4 na platformach PKN Orlen i jedna na statku szkolnym Fryderyk Chopin.
Pomijając "efekt Memzena", wyniki świetnie pokazują, gdzie ciężko pracujący i w miarę inteligentni ludzie mają idola patusiarni i wszelkiej maści cwaniaczków.
#hydepark #ciekawostki #wybory #morze

Zaloguj się aby komentować