
Zapomniane SLUMSY Seulu - Wioska numer 104
W Korei, po wojnie, nadeszły drastyczne zmiany Ubodzy mieszkańcy, centrum Seulu, często uchodźcy z północy byli masowo wysiedlani Tworzyli tak zwane "księżycowe wioski" na obrzeżach miasta, gdzie żyli nie do końca legalnie. Większość z takich miejsc zniknęła już z mapy stolicy Korei,...















![Nowy bar w Mysłowicach: Na os. Bończyka Pod Topolami serwują "gorzołkę" za 4 zł [ZDJĘCIA]](https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/59/05/55472456b1e71_o_original.jpg)




























