Widok z Kasprowego Wierchu na Liptowskie Kopy
#gory #tatry #fotografia #mojezdjecie

Widok z Kasprowego Wierchu na Liptowskie Kopy
#gory #tatry #fotografia #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Hejko,
Wybieram się w weekend w góry, Tatry polskie. Macie jakieś lajtowe traski do trekkingu bez wspinaczki i specjalnych trudności?
Coś w stylu Kasprowego Wierchu byłoby miłe - tzn. żeby na luzie się dało tam wejść w rakach/ raczkach i żeby jednak jakiś szczyt zdobyć.
Kopa Kondracka byłaby ok? Od Kalatówek się da na luzie przejść? Ornak może?
Na dolinę 5 stawów się na luzaku wchodzi?
Najwyżej zimą byłem właśnie na Kasprowym i Beskidzie. Nie mam czekana ani lawinowego abc - jedynie raki.
Prognozy mówią, że być może Murowańcem się będę musiał zadowolić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gory #tatry
@Mik Jakbyś poczytał moje posty na wykopie to byś wiedział, że jestem ostatni w zawracaniu ludzi z gór i tez obśmiewam napinaczy co by zakładali 3 obozy w drodze na Giewont. Ale chyba nie myślisz, że ktoś w lawinowej czwórce będzie ci polecał jakąkolwiek trasę w Tatrach - gdzie jak sam wspominasz nie masz za dużego doświadczenia.
Ja w tamten weekend tatry odpuściłem wpadł za to Turbacz i Barania Góra. Fajnie, że ci się udało.
Zaloguj się aby komentować
Obiecałem sobie, że co jakiś czas wrzucę tutaj jakieś moje zdjęcie.༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
Tatry, Dolina Roztoki. I komu taka pogoda przeszkadzała!?(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)
#fotografia #gory #tatry #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Rohacz Ostry - słowackie Tatry Zachodnie - 2086m n.p.m
Jak wejść?
Od strony polskiej: https://mapa-turystyczna.pl/route/3ytk5
Od strony słowackiej: https://mapa-turystyczna.pl/route/3ytkk
Hiress:
https://i.imgur.com/CUcvUJP.jpg
#gory #tatry #podroze

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj takie widoki w Tatrach nad ranem a potem cały dzień mgła :(.
#gory #tatry #podrozowanie #fotografia





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Codzienny widok z okna #7
Dziś znów się tekstury nie wczytały
widoczność max 50 metrów (zdjęcie dolne) temperatura 0,5 na plusie, śnieg z dachu już powoli leci. Dla porównania górne zdjęcie też z 24 stycznia ale 2020 roku
większe zdjęcie: https://photos.app.goo.gl/Wt1emCmzFnrppEPm6
#widokzokna #fotografia #krajobraz #tatry

Zaloguj się aby komentować
A co tam, też coś wrzucę.
Rzadko robię foty na szlaku/szczycie, ale czasami trzeba, żeby móc odkopać wspomnienia.
Widok ze Świnicy 2022.
#gory #tatry

Zaloguj się aby komentować
Słynna drabinka strachu na szlaku Orlej Perci, 14.09.2022
#tatry #gory

Zaloguj się aby komentować
Widok z okna #5
Prognoza pogody na najbliższe dni nie zapowiada się zbyt "widokowo". Dziś ledwo było widać sąsiada 70 metrów obok
A... tak patrzę że hejto niestety mocno obcina jakość zdjęć, jakby ktoś chciał to większe zdjęcie: https://photos.app.goo.gl/ZMuJaPX9bJ1yHnMU9
#widokzokna #fotografia #earthporn #tatry

@Zielczan Szczebel, tu masz opisy szczytów: https://photos.app.goo.gl/MwYJsEoj2EWxL2Td8

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ofendido PRE ze Stajni Sabała podczas pleneru organizowanego przez Annę Sychowicz
Nikon D750+Nikkor 70-200 2.8 LR+PS
#fotografiakoni #tatry #nikon #purarasaespanola

Zaloguj się aby komentować
A jeszcze jedno dodam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gory #tatry

Zaloguj się aby komentować
Pewnie są tu miłośnicy gór, góry są dla mnie czymś wyjątkowym
Orla Perć 2022
#gory #tatry #zakopane


Zaloguj się aby komentować
Widzialem, że ktoś wstawił zdjęcie z taterek to też się swoim sprzed 2 lat pochwalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#góry #tatry

Zaloguj się aby komentować
Moje ulubione, własnorobione zdjęcie z Tatr, chcę z niego zrobić puzzle albo plakat.
#gory #tatry #fotografia #fotografiaamatorska #wycieczki


@wojtek-x Rzeczywiście sam szczyt prosty, ale ja mam krótkie nóżki i ten fragment co się idzie po tych kamieniach, to dla mnie jak osobne minigórki. Tak to z kondycją nie mam problemu (3x w tygodniu na siłowni) ale przez wiele lat intensywnego biegania mam rozwalone kolana, a na ornaku mocno ucierpiały
Zaloguj się aby komentować
wieczór na hejto, pora na jakąś fotkę z #gory #tatry
dzisiaj klasycznie - widok z Morskiego Oka na masywne i potężne Mieguszowieckie Szczyty. Po prawej ostro zakończony szczyt to samotny Mnich, a pomiędzy tymi dwoma (tj. Mnichem i Szczytami) widać Cubrynę.
Przejrzystość powietrza w dniu, w którym doszliśmy do oka (na własnych nogach, żadnych koni i powozów) była fenomenalna. Widać było dosłownie wszystko i wszędzie, do tego ciepła jesienna pogoda i ach.. jak człowiek sobie przypomni to już by buty pakował do plecaka...
#podroze

Zaloguj się aby komentować
Mój ulubiony szczyt
#gory #fotografia #fotografiaamatorska #natura #tatry


@Zielczan https://i.imgur.com/dm9YijT.jpg Warunki na medal! Pozdro
@Zielczan Też polowałem na wrzesień... Przesunąłem i skończyło się złotem/miodem
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj 2 stopnie na minusie, śniegu jakieś 20 cm leży, widoczność na 150-200 metrów. Szarówka, próbnik w PS pokazuje #6a6e7a
#widokzokna #fotografia #earthporn #tatry #beskidwyspowy

Zaloguj się aby komentować