#takaprawda #swieta #polska #niemcy #imigranci #zamachy #terroryzm #jbzd

#takaprawda #swieta #polska #niemcy #imigranci #zamachy #terroryzm #jbzd

Zaloguj się aby komentować
Moja żona robi ładne ozdoby na święta, więc się pochwalę.
#święta #rękodzieło




Zaloguj się aby komentować
Nie rozumiem tej nowej mody na narzekanie na święta. Kiedyś człowiek jak się zbliżały święta to czuł taką atmosferę no nie wiem świąt. A teraz tylko narzekają. Narzekają że nie odpoczną że nie mają czasu że wigilia to dużo przygotowań. No ale te przygotowani to element świąt. Sprzątanie gotowanie wyprawa po choinkę i prezenty. To wszystko element świąt.
A poza tym kto i broni odpoczywać jeśli chcą?
#swieta #wigilia #odpoczynek #weekend

@SiostraNieZdradziDziewczynaTak ja z 2 lata temu z matką właśnie miałem podobnie.
Matka podatna na różne manipulacje ale zawsze święta lubiliśmy, aż ciotka zaczęła jej wtykać do głowy że nie lubi świąt i tak z 2 lata temu zaczęła to powtarzać.
Spytałem czemu tak mówi to brak argumentów, a dodatkowo do kościoła chodziła często więc trąciło mi to lekką hipokryzją.
Ja do kościoła nie chodzę ale klimat świąt lubię nie twierdzę, że jestem ateistą czy coś, po prostu nie praktykuję, w swojej głowie układam swoją wiarę, a nie kładąc kasę na tacę.
A całe te narzekanie wszystkich na wszystko to masakra, odcinam się od takich ludzi i zauważam same pozytywy, są różne dni lepsze gorsze ale generalnie nie ma co narzekać tylko brać i doceniać co jest bo najczęściej narzekają ci co im się żadna poważniejsza krzywda nie dzieje tylko pi⁎⁎⁎⁎lą kocopoły
Zaloguj się aby komentować
Słodko i świątecznie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#heheszki #czarnyhumor #swieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś to były święta. Teraz już nie ma świąt.
#heheszki #memy #humorobrazkowy #czarnyhumor #swieta #gruparatowaniapoziomu #filmy #benc
Zaloguj się aby komentować
To ostatnia szansa, by dołączyć do naszej świątecznej wymiany prezentów na Hejto. O północy zamykamy zapisy! A jutro odbędzie się losowanie par i rozpocznie się poszukiwanie idealnych prezentów
Dołączcie do HejtoPaki już teraz!
Niech te święta będą pełne magii i uśmiechów!
Pozdrawiamy,
Hejto
#hejtopaka #hejto #swieta #prezenty #mikolaj


Zaloguj się aby komentować
#swieta
U kogoś też co roku maluje się bombki choinkowe? U nas dobre kilka lat temu dziadkowie wprowadzili tę tradycję i niezła kolekcja się uzbierała. Zaraz będzie trzeba dwie choinki ubierać. Minus taki, że jak taka sklepowa się stłucze, to nic straconego, ale taka osobiście namalowana... lipa, tym bardziej taka namalowana przez nieżyjącego już członka rodziny.
Zaloguj się aby komentować
Czas wprowadzić jeszcze trochę świątecznego klimatu do domu za pomocą muzyki.
Najważniejsze i najbardziej klimatyczne są płyty Eleni i Krawczyka z drugiej połowy lat 80 więc od nich zaczynam. Kolędy Ireny Santor od tygodnia siedzą na poczcie i listonoszowi się chyba nie chce przynieść, może do wigilii się wyrobi
#winyle #muzyka #swieta



Zaloguj się aby komentować
* Disclaimer: To nie jest reklama.
Nie masz pomysłu na prezenty dla bogobojnych członków rodziny?
Nudzą cie święta pełne spokoju?
Chcesz odwrócić uwagę od polityki i skierować całą nienawiść na siebie?
Nic prostszego....
Osobiście planuję przekazać wszystkim z tych osób:
kubki szkalujące papieża - grafiki ze wstawkami z lgbt i tęczowymi flagami (najlepiej te które ukazują grafikę po rozgrzaniu, to dopiero będzie zaskoczenie!)
koszulki z nadrukiem - parodia Jezusa / memy o księżach
krzyż na ścianę - Jezus skaczący na bungee - to dla babci (sama nie da rady go zdemontować xD)
ELO! Trzymajcie się tam cieplutko
#heheszki #swieta #religia #prezenty #2137

Zaloguj się aby komentować
Chag Chanuka Sameach!
Żołnierze IDF zapalili pierwszą świecę na placu „Palestyny” w Gazie, gdzie Hamas przekazywał część uprowadzonych, gdy zostali wypuszczeni w ręce Czerwonego Krzyża.
Hamas musi być dumny doprowadzając do tego i widząc takie widoki przez kolejne dni...¯\_(ツ)_/¯
#zydzi #izrael #palestyna #bliskiwschod #swieta #religia #palestynskiterroryzm
Hamas musi być dumny doprowadzając do tego i widząc takie widoki przez kolejne dni...
Dla Hamasu to nie ma wielkiego znaczenia, bo bez względu na sytuację w Gazie osiągnęli więcej niż zakładali. Zadali większe straty, nastawili region przeciwko IL i USA, obnażyli światu izraelskie zbrodnie.
Sprawa Palestyny jest na topie, o rozwiązaniu dwupanstwowym mówi się w UE i administracji Bidena (choć w tej ostatniej pewnie nieszczerze i instrumentalnie).
Swoją drogą, skąd Izrael miał zakładników na wymianę, skoro nikt po atakach z października nie został objęty wymianą? Czyżby naprawdę w IL więzieniach masowo byli przetrzymywani Palestyńczycy bez wyroków czy nawet zarzutów, jak się o tym od dawna mówi?
@HollyMolly Siedzi ich skazanych od pyty.
Co do "sukcesów" Hamasu. To tylko z ostatniej chwili.
AF zabiły dowódcę brygady pn Gazy Ahmeda Andura, zatepcece dowódcy brygady Vaala Rajaba, wyższych urzędników, dowódcę batalionu pomocy brygady, szefa formacji wojskowej oraz szefa obserwacji Gazy.(fot.1)
DF wyznaczył listę celów, albo się poddacie albo zginiecie. Dwóch z ich wyższych hamasowców zostało wyeliminowanych. Pozostali w zasadzie już są martwi, jeśli się nie poddadzą. Wiadomo, że wszyscy są w Gazie, a nawet mniej więcej wiadomo gdzie. Kwesia czasu. (fot.2)
Co bym złego o Bibim nie myślał i mówił, to jednego jestem pewien, on już się z tego nie wycofa, on wie, że po zaniechaniach przed i w 7/11 politycznie się nie utrzyma. Jedynie co może zrobić, to wyeliminować Hamas i jego infrastrukturę sektor po sektorze.
Wygląda na to, że Hamas miał zawsze łeb do interesów...Nawet rozpętując i ściągając na siebie Armagedon. (fot.3)¯\_(ツ)_/¯



@rebe-szunis Mogą ginąć, oni walczą by umrzeć. 1,5k lekkiej piechoty nie poszło podbijać Izraela, tylko stanąć do walki z okupantem i zginąć z honorem.
A kierownictwo Hamasu siedzi w Katarze, a nie jak twierdzą Żydzi w północnej Gazie. Znaczy pod szpitalem. Nie, czekaj, jednak w południowej Gazie.
Siedzi ich skazanych od pyty
To znaczy, że IL wypuścił z więzień skazanych przestępców?
Nawet pełen militarny sukces może nie pomóc Izraelowi. Marginalizacja/destabilizacja (może wojna w regionie, choć osobiście wątpię) to może być uczciwa cena za realizację chorej wizji faszystowskiego rządu.
Ben Gvir przypadkiem się w nim nie znalazł, jest odzwierciedleniem chorej mentalności swoich wyborców.
Zaloguj się aby komentować
coraz bliżej
już Wy wiecie co
#swieta #again

@radek-piotr-krasny
@Nuszek https://youtu.be/vuuqKfz\_SeU
Od dziecka jedna z moich ulubionych scen komediowych. nawet dzisiaj opowiadałem o niej dzieciakom na sankach.
Zaloguj się aby komentować
zapewne chodzi o ten utwór: https://www.youtube.com/watch?v=drK9RyKmc1A
Zaloguj się aby komentować
Panie, Panowie co planujecie kupić swoim mama pod choinkę?
#pytanie#prezenty#swieta
Zaloguj się aby komentować
Szukam prezentu na #swieta dla osób 50+. Grywają w Carcassone, Osadników z Catanu (z dodatkami), Wsiądź do pociągu, czasem Eksplodujące kotki.
Z gier które im nie podeszły - Splendor, Neuroshima, Scrabble, Monopoly.
Polecacie coś?
#gryplanszowe #prezenty

@ciszej gdzieś mi wcięło tę edycję, muszę poruszyć niebo i ziemię, żeby to odzyskać 😬
https://boardgamegeek.com/boardgame/147170/el-grande-decennial-edition
Zaloguj się aby komentować
Cześć!
Mija już 48 godzin od startu naszej świątecznej wymiany prezentów w ramach HejtoPaki. Wpłyneło już ponad 50 zgłoszeń z chęcią udziału w zabawie, aby razem tworzyć magiczną atmosferę świąt na Hejto.
Wasze zgłoszenia są naprawdę różne od rozbudowanych opisów po zwykły efekt zaskoczenia
Jeśli jeszcze się nie zgłosiliście, to zostały tylko 3 dni do zamknięcia zapisów do HejtoPaki. Dołączcie do wspólnej zabawy i sprawmy, że te święta będą niezapomniane!
Formularz zgłoszeniowy
Poprzedni post o HejtoPace
Wesołych,
Hejto
#hejto #hejtopaka #swieta #prezent


@Skinnerbox możesz, tylko napisz na maila [email protected]
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z okazji Mikołajek proponuję zabawę w najgorsze prezenty świąteczne jakie otrzymaliście Wy lub Wasi znajomi.
Jest do dobra okazja do pozdrowienia kolegi, który od swoich rodziców dostał umorzenie pięćdziesięciu złotych ze stuzłotowego długu.
#swieta #prezenty

Zaloguj się aby komentować
Szykuje się skandal międzynarodowy
#heheszki #swieta #dania #finlandia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować