Nader elegancki, chwilami zbyt pretensjonalny, ale przede wszystkim bardzo skuteczny - Hercule Poirot (David Suchet)!
Dobry wieczór!
#seriale #aktor #herculespoirot #agathachristie


Nader elegancki, chwilami zbyt pretensjonalny, ale przede wszystkim bardzo skuteczny - Hercule Poirot (David Suchet)!
Dobry wieczór!
#seriale #aktor #herculespoirot #agathachristie


Zaloguj się aby komentować
Powtarzam sobie grę o tron, ale jakoś wystartowałem pod koniec drugiego sezonu i doszedłem do bitwy z Nornym Królem. Kompletnie nie logiczne. Już sam atak Dotraków z d⁎⁎y - powinni poczekać i zaatakować z flanki. Ustawienie maszyn oblężniczych na samym przodzie, podobnie jak dowódców też bez sensu. Smoki też latają zamiast osłaniać swoich z jednego punku tworząc zaporę z ognia. W ogóle wszystko tam powinno płonąć, skoro upiory są czułe na ogień, a ci wykopali rów na 2m i nasypali tam patyków.
Ehh, k⁎⁎wa sam bym tę armię roz⁎⁎⁎⁎⁎olił jakbym miał czas się przygotować
Chciałbym powiedzieć, że przynajmniej widowiskowe, ale przez większość czasu gówno widać, bo oświetleniowcy chyba strajkowali.
I liczenie strat w następnym odcinku - pokazane jakby mało kto przeżył a tymczasem połowa jednak dychała.
#seriale #got

Zaloguj się aby komentować

Obecnie pakiet Standard kosztuje 34,99 zł miesięcznie lub 349,90 zł rocznie (do tej pory 29,99 zł lub 299,90 zł). Paczka pozwala na oglądanie treści w maksymalnej jakości Full HD z dźwiękiem 5.1, na 2 urządzeniach jednocześnie. Pakiet nie obejmuje reklam. Aby oglądać treści w jakości 4K UHD, HDR...
ma ktoś może #peakyblinders z polskim głosem? #seriale
Zaloguj się aby komentować
#1670 sezon 2 skończon. Jednak gorszy od 1, mniej śmieszny ale zakończenie ciekawe. Teraz pewnie z 2 lata czekania na 3 sezon #seriale
Zaloguj się aby komentować
Gordon Heisenberg
#halflife #breakingbad #gry #seriale #heheszki #zajebanezreddita

Zaloguj się aby komentować
nie spodziewaliście się Wałęsy w serialu MacGyver ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#seriale #heheszki #macgyver

Zaloguj się aby komentować
R.I.P
Uwielbiam serial "Co ludzie powiedzą".
#seriale #komedia

Zaloguj się aby komentować
Dziwen właśnie ukończył pierwszy sezon
I to było zdrowo porąbane, ale w dobry sposób. xD
Historia dzieje się w obecnym uniwersum seriali od DC, a opowiada o grupie przestępców, którzy zostają zmuszeni do powstrzymania Circe, czyli jakiejś tam czarownicy z Temiskery (wyspa Wonder Woman). Jeżeli kojarzy się to wam z Suicide Squad, to dobrze, bo Creature Commandos w zasadzie są tym samym, ale składają się z "nieludzi", by nie łamać praw człowieka.
Ten animowany serial to w zasadzie dla mnie była karuzela emocjonalna, która co chwila taplała się we krwi i latających wnętrznościach, bo całość nie dość, że potrafi chwycić za gardło, to dodatkowo mówiąc kategoriami filmowymi, mamy tu do czynienia z kategorią R, ale pisaną fontem Impact z pogrubieniem. W przeciwieństwie do takiego The Boys tu mam wrażenie, że każda krwawa scena nie miała szokować tym, że hur dur mamy krew i flaki, tylko podkreślać pewne rzeczy, albo pokazać, że czasem śmierć nie czeka na bohatera z monologiem na pół odcinka.
To co dodatkowo bardzo mi się spodobało to fakt, że tak naprawdę przez dłuższy czas nie wiadomo co myśleć o czymkolwiek i kimkolwiek. Podświadomie tworzysz wizję psychopatów, potem to się zmienia i zaczynasz widzieć ich tragedie, by autor znowu zachwiał tą wizją i pokazał, że to mimo wszystko potwory i tak co chwilę. Dziwny humor przeplata się z tragedią na 2 planie.
Zakończenie też jest pozytywem. Nie było oczywiste i sam fakt, że ..... sprawia, że czekam na więcej i nawet narobiło mi ochoty do rozpoczęcia Peacemakera, bo sporo postaci z tego co widziałem przeplata się w tych serialach.
Zostawiam wam intro, które trochę nakreśla klimat tej animacji, choć ten bywa też dużo mroczniejszy. A no i Alan Tudyk okazał się mega zaskoczeniem. Jego postaci często mają taki dziwny, głupkowaty humor, a tu był on bardzo wyważony.
A no i warto wspomnieć, że jak jest się redneckiem, to ten serial może miejscami obrażać.
Całość to 7 odcinków po 23min każdy.
#seriale #serialeanimowane #dccomics #creaturecommandos #dziwenoglada

Zaloguj się aby komentować
#seriale nie żyje Hiacynta. Lubiłem ten serial

Zaloguj się aby komentować
#ankieta #heheszki #bajki #animacja #seriale #serial #familyguy Baja dla dorosłych.
Jestem dopiero na 6 sezonie #familyguy i tak też pokazuje ten odcinek więc uwaga spoiler! I nie spojlerujcie wyżej proszę.
https://jumpshare.com/s/Yq10i25St8eVptpy6NnI

Zaloguj się aby komentować
#wiedzmin #trylogiahusycka #seriale
Na reddicie było AMA z Andrzejem Sapkowskim w którym z pan Andrzej z przyrodzonym wdziękiem i życzliwością odpowiadał na pytania. Można by to streścić do "tak napisałem bo tak wymyśliłem, a tego czego nie napisałem to nie ma" xD
Ale został poruszony jeden ciekawy wątek:
Hi Mr. Sapkowski!
Would you like to see a TV adaptation of the Hussite trilogy?
Of course. And it's not out of the question that such an adaptation might be made. However, I can't share any details at the moment.
Może uda się lepiej niż z Wiedźminem
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy wpis kolegi @ostrynacienkim o serialu Kulawe Konie przypomniał mi że jest promocja na Apple TV.
Miesiąc za darmo (to uczciwa cena) ale zostały juz tylko 2 dni żeby się załapać więc jak ktoś chciałby sobie pooglądać to zapraszam. Tylko pamietajcie żeby anulować subskrypcję bo potem zacznie naliczać
#seriale #filmy #appletv #okazje
Zaloguj się aby komentować
Zacząłem oglądać nowy (dla mnie) serial - Slow Horses. Jestem na 2 sezonie i no musze przyznać jest moc.
Gardy Staryczłowiek wymiata, polecam jak ktoś lubi szpiegiulstwo i nieźle ułożoną fabułę.
#seriale #filmy
Zaloguj się aby komentować
Serial PROFILERKA (2024-)
Producent: TVP
FILM POLSKI DB: https://filmpolski.pl/fp/index.php?film=1264543
Stream: https://vod.tvp.pl/seriale,18/profilerka-odcinki,1542691/odcinek-1,S01E01,1542693
Wiktoria Gorodecka vel Gorodeckaja - Julia Wigier
Michał Czernecki - komisarz Karol Nadzieja
Aleksandra Pisula - prokurator Monika Pawluk
Mirosław Baka - Stefan Barski, ojciec Julii
Fabuła: 10/10
Scenariusz: 10/10
Gra aktorska: 8/10
Doczepiam się do tego, że co scenę aktorzy jarają szlugi. Nie wiem, jaki debil wpadł na pomysł wymuszenia dymka co dialog, ale w 2025 roku to jest k⁎⁎wa dramat!!!
Sceny nagości/intymne symboliczne, totalny soft art.
Przemoc jak w dobrym Dexterze (z pierwszego sezonu), dbałość o detale. Za to szacun dla ekipy rekwizytorskiej.
Jutro ogarniam drugi sezon.
#seriale #tvp #stream

Zaloguj się aby komentować
Dziennik kapitana,
Data gwiezdna 2137
Wraz z załogą statku Enterprise dotarłem do końca pierwszego sezonu. Pomimo, że znam trochę całą serię, o czym pisałem w poprzednim wpisie, tak pierwszych 10 odcinków było ciężkich. Aktorzy do końca nie wiedzieli, co robią, natomiast po 10 odcinku (tak, seriale kiedyś miały więcej na sezon) następuje niewielka zmiana w dobrą stronę, do tego pojawiają się uśmieszki i żarciki, jest lepiej. Natomiast po 20 odcinku (kurła, kiedyś to było!) pojawiają się muzyka lepiej podkreślająca sytuację, czasem jakiś ciekawy kadr, czy inna praca kamery. Niektóre CGI zyskały delikatnie lepszą jakość.
Załoga robi się zgrana, choć czasem z nieznanych powodów scenarzyści robią z kapitana strasznego buca, lub z załogi totalnych kretynów, by 5 minut później wszystko już było ok. Pomysły, poruszana tematyka na odcinkach czasem zaskakuję, tak jak epizod w którym ginie jeden z członków załogi. Podsumowując, robi się ciekawiej.
Swoją drogą pomimo moich #hejto40plus Jean-Luc Picard jest wciąż starszy odemnie. Patrick Stewart, grał go w wieku 47lat!
Teraz ruszam w dalszą drogę.
Komputer zakończ dziennik.
Panie La Forge, proszę mnie zabrać w drugi sezon.
...
Engage!
#startrek #seriale #dziennikpokladowy

Zaloguj się aby komentować
Nie ma to jak oglądać piraty, mimo ze ma się subskrypcję na steraming HBO Max. Po prostu streaming nie pozwala na wybór jakości i często spada do 360p, podczas gdy pirat ciągnie równo 1080p (moje łącze mimo że skromne obsługuję i 4k bez pierdnięcia). I weź tu k⁎⁎wa znajdź usprawiedliwienie, żeby za to gówno płacić.
#oswiadczenie #seriale #piractwo
@PanNiepoprawny ja miałem kiedyś subskrypcję i dlatego wywaliłem, stream się przełączał sam z siebie na jakość porównywalną w 240p na youtube, oczywiście znikąd pomocy (na stronie żadnego info, support nie istnieje), na forach jacyś pie⁎⁎⁎⁎⁎ięci ludzie którzy twierdzą że to wszystko moja wina bo na pewno mam słaby internet, a komp gamingowy się nie nadaje do oglądania filmów w 1080p. Skoro nie jestem traktowany jak poważny klient to będę piracił, subskrypcja ma być wygodnym rozwiązaniem, a latanie po forach i odprawianie cyfrowego ekwiwalentu tańca deszczu w nadziei że poleci stream w dobrej jakości się do tego nie zalicza.
Zaloguj się aby komentować
#humor #seriale #komedia #documentarynow!
Documentary Now!
Może stare i zapomniane (2015) ale przypominam.
Dawka humoru w stylu #montypython #melbrooks i #snl .
Ogólnie parodia dokumentu, paradokumentu, mockdokumentu i innego ...dokumentu.
Szkoda że nie można znaleźć polskich tłumaczeń ale ze względu na treści wcale się nie dziwię.
Polecam.
Dostępny na YT
Np.
Ja nie znałem. Poruszający obraz. Pasjonujący i do głębi prawdziwy portret życia niepozornego dziadka o ogromnym sercu i jego codziennej ciężkiej pracy u podstaw. Pracy którą pokochał i której poświęcił każdy dzień życia, dążąc do doskonałości dał z siebie dosłownie wszystko co miał najlepszego. Jest tu Pasja Honor Ambicja Walka Siła Słabość Smak Żal Wszystko
Pod koniec łzy same cisnęły mi się do oczu
Zaloguj się aby komentować
Nadrabiam ostatnio wieloletnie zaległości serialowe i padło na Deadwood - o kurła jaki to jest sztos - gdzie Doc, hotelowa łajza, za⁎⁎⁎⁎sty "Swegin" i wielu innych kręcą dobrą dramę...i kiedy już myślisz że nie ma bardziej wkurwiajacej postaci od babochłopa Jane, zaczyna się drugi sezon i wjeżdża ona, cała na biało...Skyler XD. Pojawiła się właśnie jedyna wada Breaking Bad, a właściwie wadą jest że obejrzałem to przed Deadwood. A gdyby po akcji z kastrowaniem konia jej młody chodził o kulach, to bym chyba wyłączył ;p. Niemniej lecę dalej bo się nie mogę oderwać i polecam serial o przeklinaniu, jeśli jeszcze ktoś nie widział.
#seriale

Zaloguj się aby komentować
Obejrzalem z dziewczyna odcinek House w ktorym pacjenci dostali ospe. Jak kladlismy sie spac to na ciele dziewczyny pojawila sie wysypka. To jest prawdziwe kino 5D.
#gownowpis #seriale
Zaloguj się aby komentować