Warsztat bez kota to nie warsztat
#koty #pracbaza




Warsztat bez kota to nie warsztat
#koty #pracbaza




Zaloguj się aby komentować
#heheszki #praca #pracbaza #budownictwo #elektryka
Nie wiem kto by musiał być desperatem by się zatrudniać na UOP by remontować łazienki xD

Zaloguj się aby komentować
#pracbaza #zwiazkizawodowe
Podpisałem dziś deklarację wstąpienia do związku zawodowego :)


Zaloguj się aby komentować
@WujekAlien Jakieś 10 lat temu pracowałem w angielskiej sieci sklepów (Morrisons) jako team leader i odpowiadałem między innymi za rozłożenie wszelkich materiałów promocyjnych w odpowiednich miejscach naszej placówki. Nasza firma zaczynała właśnie promocję w ponad 100 swoich oddziałach, coś w stylu: "Kanapka z bekonem plus kawa w niższej cenie". Każdy sklep dostał dwa banery: jeden do rozwieszenia przy kanapkach, jeden przy ekspresie do kawy. No i rozwieszam ten pierwszy, gdzie wyraźnie wydrukowano "Cena w promocji £3.20", a potem ten drugi, gdzie widnieje: "Cena w promocji £3.50". Podrapałem się w głowę, o co tu chodzi i nijak mi się to nie składało. Wysłałem szybko maila do centrali: "Ludzie, jaka jest cena tej promocji, bo na każdym banerze jest inna?" (oficjalnym językiem oczywiście:) i co się okazało? Nikt, absolutnie nikt w całej firmie się nie skapnął, że wydrukowano różną ceną na banerach, z ponad 100 sklepów musiano je wycofywać i wysyłać nowe. Zastanawiające jest to, że przecież to musiało przejść przez przynajmniej kilka par rąk, ktoś to musiał zaakceptować, poszło na to sporo kasy (oprócz ceny baner zawierał też elementy graficzne) na logistykę, produkcję itp. Dowiedziałem się potem od mojej managerki, że ktoś bardzo wysoko postawiony w firmie stracił pracę jako osoba odpowiedzialna za tę promocję. Takich akcji było w tej firmie wiele i między innymi przez to Morrisons sprzedał swoje małe sklepy (później nowi właściciele i tak je zamknęli), ale to już opowieść na innego posta
Zaloguj się aby komentować
Google przypomniał mi, jak byłem na konferencji i miałem bardzo ciekawe widoki podczas obiadu. Xd
#gownowpis #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Znacie te rolke o pokoleniu Z, gdzie są różne sytuacje zawodowe (humorystyczne)
Pakowanie paczek:
"Czesc, skonczylasj uz moze pakowac?"
-Laska z Gen Z wypierdala wszystkie paczki i obraza sie i idzie do domu
Obsługa klienta
"Czesc, ogarnelas juz sprawe temu i temu klientowi?:
Laska wstaje od biurka i wychodzi do domu obrażona
No to witamy w mojej pracy xD Mam 2 osoby w pracy, które ze mną rozmawiją na priv i jak czegoś nie zrozumieją, to idą do szefa się naskarżyć, że czegoś nie będą robić zamiast doprecyzować nieporozumienie, lub piszą otwarcie na forum jakiś żal. Jak już się sprawa wyjaśni, to i tak jest kwas, bo odbierają dyskuisję jako atak.
A jak się przypomnę o jakiś deadline na zassadzie "siemka, co z tym? damy radę to ogarnąć na czas?" to "ale o co ci chodzi, robię co mogę, co znowu robię źle?" albo pisza do szefa czy zostaną zwolnione i że im przykro (a nigdy ich nikt nie krytykuje, bo się boimy, że się obrażą)
Raz klient powiedział coś krytycznego do jednej osoby od nas (za pracę, kasujemy hajs za usługi ekhm), to ja dostałem opierdol jako opiekun klienta i osoba odpowiedzialna za sprzedaż, że klient źle potraktował Julkę i jest jej teraz bardzo przykro i nie odpisuje na wiadomości xD
No jestme ciekaw jak tam się rynek pracy zmieni przez najbliższe 10 lat xD
#pracbaza
Odpowiem przekornie: problemem nie są pracownicy z pokolenie Z, czy Y, czy co tam chcesz. Problemem jest twoje szefostwo.
A wiązanie opisanych cech z konkretnym jakimś pokoleniem mnie śmieszy. Pamiętam, jak 25 lat temu pomagałem sprzedażowcom robić wstępną selekcję CV, bo przyszła ich masa. Sytuacje i postawy, które opisujecie jako Z-tki, czy cośtam, to wtedy też była normalka i masa tych cech była widoczna już na papierze. Tylko nikt normalny nie myślał wtedy o zatrudnianiu ich.
Zaloguj się aby komentować
Jakiś c(h)uj przyszedł do biura z grypą żołądkową. I teraz pół zespołu to ma, włącznie ze mną. Nikomu nie życzę, zwłaszcza bólu flaków.
Obiecałem sobie, że jak mi jeszcze raz jakiś imbecyl do roboty chory przyjdzie, to wy⁎⁎⁎⁎dolę na zbity pysk dyscyplinarnie.
#hydepark #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
A bylo sie uczyc
#barteknamorzu #marynarz #statki #pracbaza


Zaloguj się aby komentować
#pracbaza #gownowpis
Mmmmm....poniedziałek. wiedziałem ze będzie ciekawy. W piatek zamawiałem próbki materiałów do nast. Grupy konsolidacyjnej. Patrzę na listę i widzę, ze dwie probki, majeranek i lisc laurowy są z włoskiego oddziału firmy. Baba, ktora zajmuje sie tam ogarnianiem tego jest k⁎⁎wa prawdziwym wrzodem na d⁎⁎ie i chyba sprawia jej przyjemność utrudnianie życia innym. Wchodzę dziś w system, widze ze request odrzucony. Powód? Przeterminowany materiał. Sprawdzam w SAP i oba materiały mają termin ważności do maja 2026. I tak jest k⁎⁎wa za każdym je⁎⁎⁎ym razem jak coś stamtąd potrzebuje. Zawsze znajdzie jakis powod zeby ofrzucic zamowienie. Teraz muszę do niej dzwoni i ja prosić zeby łaskawie to wysłała.
Niech sie udławi nitką spaghetti. Ewentualnie wyślę jej hawajską w ramach podziękowań.
@SignumTemporis Nie rozumiem, czemu nie zalatwisz to przez jej kierownika albo przynajmniej nie wyslesz jej zapytania czemu odrzucila z jej kierownikiem w CC?
Nie rozumiem podejscia przepychania sie z wrednymi Grazynami, jakby byly corkami prezesa i pod nikogo nie podlegaly. Jezeli ktos Ci robi pod gore to sie go temperuje na poczet przyszlej wspolpracy. Z tego co rozumiem nie jest to chyba pierwszy jej taki wybryk wiec pytanie do Ciebie - ile jeszcze takich wybrykow bedziesz tolerowac? Biernosc to godzenie sie na takie wybryki a akceptacja zabiera Ci prawo do narzekania
Zaloguj się aby komentować
Jest coś mistycznego w laniu dużej ilości betonu. Około 2000 m3 (~300 betoniarek) betonowej płyty będzie podtrzymywać zbiornik o wysokości 5 pięter mieszczący około 25 mln litrów substancji różnych, np. wysokooktanowej benzyny. Jest to objętość odpowiadająca 10 basenom olimpijskim albo umożliwiająca czterokrotne pokonanie drogi na Marsa w tę i z powrotem.
#hydepark #fotografia #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Moje biuro w #pracbaza zostało dzisiaj zaatakowane przez elfy z księgowości, więc #corazblizejswieta . W sumie, to ogólnie nie mam za wielu przyjaciół w firmie, może to wiek, może to kwestia stanowiska, ale akurat księgowość od dwóch lat mamy super, naprawdę kompetentna i jak widać z bardzo dobrym poczuciem humoru. Aż się w sumie człowiekowi miło zrobiło, że chciało im się odwalić taką akcję, i to za zgodą zarządu



Zaloguj się aby komentować
Aktualizacja z wpisu https://www.hejto.pl/wpis/oho-nowy-szef-wy⁎⁎⁎al-caly-dzial-rozwoju-moj-dzial-ale-za-to-dostalem-obnizke-0-
Otóż po półrocznej przerwie dostałem propozycje: 1. Zostać na tym samym stanowisku , zmiana z systemu 1 zmianowego na 4 zmiany, -900€ od wypłaty 2. Awans na głównego technologa za ten sam hajs xD
Trudne wylosowali
#pracbaza
@Bjordhallen Zakładam, że nie jest to mała firma jak miała dział rozwoju i teraz pytanie o ile gorzej będą pracowali ludzie, którzy dostali właśnie obniżki wynagrodzenia. Myślałem, że w cywilizowanym świecie nie robi się nic takiego bo nie powinno się to opłacać, a pracownicy po obniżce będą pracowali znacznie gorzej.
Zaloguj się aby komentować
Powrót do #pracbaza po dwóch tygodniach siedzenia w domu z dziećmi. Ścieżki rowerowe ok, drogi ok, gorzej z chodnikami. Może być


Zaloguj się aby komentować
Jak karmią w Norwegii za pieniądze @Stashqo ? Nieźle muszę powiedzieć.
#norwegia #pracbaza



Zaloguj się aby komentować
Wczoraj Audi 80, dzisiaj BMW e36 xDDD chlopaki se polatali bokiem 2 slupy w 2 dni 🫡 #pracbaza #gorzkiezale #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Moze i ptaszki nakarmione, widoki za oknem piękne ale to dalej białe gówno. Zważywszy że dziś nocka w robocie
#zimowypierdalaj #pracbaza #ogrodnictwo #zalesie #gownowpis #ptaki #100twarzykolejarzy #kolej


Zaloguj się aby komentować

Polityk Platformy Obywatelskiej Szczęsny Filipiak dostał doskonałą fuchę w spółce miejskiej u Olka Miszalskiego. I sam się przyznał, że nie uczestniczył w konkursie, nie złożył CV i nie ma wykształcenia, którego normalnie wymaga się od ludzi na takich stanowiskach. Wyjątkowa...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zawsze w slup musza trafic, zawsze 🤬 #gownowpis #gorzkiezale #pracbaza

Zaloguj się aby komentować