XD
#polskiedrogi #cotusieodpierdala #puławy

XD
#polskiedrogi #cotusieodpierdala #puławy

No nie, no po prostu k⁎⁎wa no nie. Dlaczego nadal jeżdżą po drogach emeryci którzy by mieli problem żeby prowadzić taczkę? Najwyżej by komuś za⁎⁎⁎⁎la drzwiami bo mózg już kompletnie wyłączony ze starości, 15 punktów i niech sobie babcia dalej jeździ. Następnym razem może kogoś rozjedzie to jej może prawko zabiorą a do poerdla i tak nie pójdzie bo za stara. Kuuurrrrwaaaa.
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego warto mieć w samochodzie wideorejestrator? Ano właśnie dlatego.
#motoryzacja #samochody #polskiedrogi #policja
Zaloguj się aby komentować

Kierowca sportowego renault megane 24-letni Patryk P. był pijany - wynika z ustaleń śledczych, do których dotarły media. Jak czytamy, zawartość alkoholu we krwi Patryka P. miała wynieść 2,3 promila. Do tragicznego wypadku, w którym zginęło czterech mężczyzn, doszło w Krakowie 15 lipca.
Czytaj...
Matka - celebrytka - typka, który zginął w wypadku w Krakowie wyjaśnia skąd wzięło się u niego zamiłowanie do szybkiej jazdy (° ͜ʖ °)
https://video.twimg.com/ext_tw_video/1680179281027112961/pu/vid/1280x720/jOJy1YVWmAhU0C1I.mp4?tag=12
Mam wrażenie, że większość kierowców w tym kraju prezentuje podobną mentalność
#samochody #polskiedrogi #polska #patologia
@senpai im biedniejszy kraj, tym gorsze, patologiczne zachowania ludzi na drogach. W Skandynawii nie wypada nie ustąpić pieszemu pierwszeństwa - zostaniesz uznany za wariata, gbura, chama. U nas to przedłużenie kuśki dla faceta - nie jestem bogaty, nie jestem zaradny, nie umiem się bić, nie umiem sobie radzić społecznie, nie umiem się uczyć i pracować ciężko, to jak się mogę pokazać? Pozapierdalam swoim pierdzącym autkiem - dla uciechy podobnych bezmózgów.
Zaloguj się aby komentować

Przypadkowa kamera monitoringu, umieszczona przy drodze krajowej nr 62 w Wyszkowie, uwieczniła naprawdę skrajną przestrogę przed przemęczeniem za kierownicą. Widać tam rozpędzoną solówkę, która przejechała dosłownie prosto przez rondo, wyskakując przy tym w górę, a następnie przewracając się na...
Jeżdżę sobie trochę na taksówce i powiem wam, że takich oskarków popierdalających po mieście jak ci z #krakow jest od uja. Policja w nocy totalnie nic nie robi, jeżdże we #wroclaw i powiem tak to co się dzieje w nocy to jest głowa mała, piesi przechodzą na czerwonym wchodząc pod auto, sebki z gazem w podłodze robią sobie tor wyścigowy na Podwalu, Piłsudskiego, Kazimierza Wielkiego i innych ulicach centrum, przejeżdżają na czerwonym bo hehe pusta droga to nie będę stał, Ubery i złotówy zajmują prawy pas jazdni i ścieżkę rowerową na Ruskiej żeby złapać kogoś z Niepolda. Przy KFC na Świdnickiej Ubery stają na prawym pasie i odbierają ludzi stwarzając zagrożenie bo tam nie można się zatrzymywać. Gdzie nie spojrzysz to ktoś albo popierdala samochodem albo na⁎⁎⁎⁎ny na hulajnodze jedzie środkiem drogi albo robi jakieś po⁎⁎⁎⁎ne manewry.
Generalnie jedna wielka patologia, nie da się przejść 500m żeby nie zobaczyć jakichś patologicznych zachowań a patroli policyjnych zero. Ktoś kiedyś kogoś zabije, wpadnie w poślizg, wjedzie w tłum i napierdolą progi zwalniające co 50m i znowu ogół kierowców będzie odpowiadać za to, że część debili robi sobie tor wyścigowy z ulic miasta i policja na to całkowicie ma wywalone. O ile w dzień widać, że jeszcze czasami gdzieś się pojawią i ogarniają patologię tak w nocy wolna amerykanka.
#polskiedrogi #samochody

@ElektrolizatorDwuczlonowy Po co mają łapać bandytów, jak mogą sobie w poniedziałek rano zatamować ruch na i tak już zakorkowanej drodze, żeby ukarać kilku januszy jadących powolutku do pracy na lekkim kacu?
Tak jest od zawsze. To nie jest policja, tylko milicja. Oni nie są od pilnowania porządku, tylko od prześladowania zwykłych ludzi i ściągania haraczu za byle gówno.
Zaloguj się aby komentować
#polskiedrogi Wariat w służbowej Skodzie.
@Kubilaj_Khan @atos @size @Legitymacja-Szkolna
Heh, jeżdżę bardzo dużo we wszystkie strony kraju.
Są kierujący którzy zapieprzają.
Tak jest na każdej drodze, czy to obszar zabudowany, czy droga krajowa, eska czy autostrada.
Uważam cholernie na nich!
Puszczam i dalej jadę najbezpieczniej jak się da.
Dlatego nie powoduję żadnych sytuacji na drodze i podróż nie zmienia się w piekło zdenerwowania i stresu.
Zwalniam gdy dogania mnie kolumna "zapierdalaczy" i jadę prawym aż znikną.
I tak nie mogę nic z tym zrobić,
ci kierowcy, ci ludzie co lubią zapierniczać, będą zapierniczać.
Jedynym sposobem na nich to złapać ich na gorącym przez psiarnie.
Ja jadę i chcę dojechać cały, a zapierdalacze zawsze będą i mają mnie w d⁎⁎ie, a jeszcze chętnie by mi najebali albo zajechali drogę hamując tuż przed jak im się szczególnie nie spodobasz.
Także luz, moje bezpieczeństwo to moja kultura jazdy, nie ich.
Bo takie drogowe k⁎⁎wy są na tyle aroganckie i tak mają wyjebane na ciebie że i tak jesteś frajerem i tak.
Co byś nie powiedział czy zrobił jak dojdzie do jakiegoś konfliktu na drodze.
No i wożę że sobą paralizator bo raz sytuacją wymknęła się typowi z pod kontroli.
Zaloguj się aby komentować

Minęło raptem kilkadziesiąt godzin od otwarcia tunelu pod Świną, a monitoring zarejestrował już wiele nieodpowiedzialnych zachowań kierowców. Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz skarży się, że prowadzący pojazdy masowo łamią tam przepisy. Włodarz miasta umieścił w sieci wstrząsające wideo....
Powiedzcie mi, czy jadąc teraz A4 Kato - Wro, są w końcu te opłaty za autostradę czy nie?
#polskiedrogi #pytanie #autostradypolska
Zaloguj się aby komentować

Minister Andrzej Adamczyk wpadł! Jak ujawnia Rzeczpospolita, minister kupił za publiczne pieniądze antyradar, urządzenie Yanosik, ostrzegające przed policją i radarami. Jest to skandal! Adamczyk, który od ośmiu lat rządzi polskimi drogami, wprowadził na nie szereg fotoradarów. Odpowiada też za...
#polskiedrogi
#zalesie
#polskamotoryzacja
Zrobiłem na luzie fajną godzinną trasę z rodziną, bez spiny. Ale pod koniec, próbuje w czasie jazdy na zamek zmienić pas z lewego kończącego się na prawy i już mam to zrobić (migacz i te sprawy,
przepisowa predkosc) ale nagle pojawia się w tyle on: spasiony wąsaty knur w swojej starej Kia Sportage i gnojek coraz bardziej przyspiesza. Mogłem dodać gazu ale wiem, że za chwile będą przejścia dla pieszych wiec noga z gazu, hamulec i schowałem się na knurem. Żebyście widzieli wyraz jego ryja. Ani chybi emerytowany górnik lub policjant.
Gardzę.
Zaloguj się aby komentować
#polityka #polska #bekazpisu #polskiedrogi
Tak się suwerena w uja robi.
A najbardziej się cieszą ci co autostrady w życiu nie widzieli
https://bithub.pl/gospodarka/od-1-lipca-autostrady-w-polsce-sa-bezplatne-jest-jeden-haczyk/

@raul7788 Bo jedynie te państwowe odcinki były płatne. Odcinek a4 z Rzeszowa do Krk był od zawsze darmowy, większość innych szybkich dróg to drogi ekspresowe więc jedyna płatna szybka droga w Polsce to będzie a2 z którą niekorzystną umowę nie do ruszenia zawarły poprzednie rządy. Nie widzę tu żadnego robienia w c⁎⁎ja bo było mało państwowych, płatnych odcinków a teraz nie ma ich wcale.
Zaloguj się aby komentować
@Quake W sensie że co? Że nagle ktoś tego będzie przestrzegał? Bez całego systemu kamer właściwie nic się nie zmieni. Na A4 za Krakowem już teraz były zakazy wyprzedzania i mieli to głęboko gdzieś.
"chyba że pojazd ten porusza się z prędkością znacznie mniejszą od dopuszczalnej" - ciekaw jestem ile to jest "znacznie mniejsza"
@Quake te całe 'wyścigi słoni' to kolejny przerysowany w internecie trend, bo w rzeczywistości na coś naprawdę uciążliwego (tzn wyprzedzanie trwające więcej niż 1 minutę) trafiłem może 2 razy w życiu. A tak to zwykle ten wyprzedzany zwalnia odrobinę zeby to szybciej poszło i nic strasznego się nie działo.
Następny wielki problem zrobiony z niczego przez internetowych napinaczy.
@Quake Nic się nie zmieni bo można wyprzedzać pojazd jadący ze "znacznie niższą prędkością". Nawet gdyby ustalono ile wynosi ta znacznie niższa prędkość np. 15 km/h różnicy to wtedy do ukarania musieliby udowodnić prędkość wyprzedzanego i wyprzedzającego i już widzę jak się bawią w takie rzeczy. Zwykły bubel prawny bez mocy prawnej.
Zaloguj się aby komentować

W latach 2018-2022 doszło do 201 kolizji z udziałem samochodów Służby Ochrony Państwa (SOP). Takie informacje przekazał Maciej Wąsik, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, w odpowiedzi na interpelację poselską. Wiceszef MSWiA podał też koszty poniesione przez SOP na eksploatację...

W niedzielę w pobliżu miejscowości Czajki (woj. podlaskie) auto osobowe - jak informowała policja - wjechało w radiowóz zamykający, poruszającą się drogą wojewódzką, kolumnę rządową. Poseł PO Krzysztof Truskolaski złożył w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez...
#polska #policja #polskiedrogi #polityka
yhymm czyli przejechała przez całą kolumnę i w ostatni samochód uderzyła.....

Zaloguj się aby komentować
#polityka #polska #polskiedrogi
Wszyscy z drogi bo bambik jedzie.
Lans środkiem drogi.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować