Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czemu, ale rozbawił mnie deszcz omijający Stolec
#pogoda


Zaloguj się aby komentować

Wrocław przygotowuje się do nadejścia wielkiej wody. Jak informuje tamtejszy urząd miasta, "po godz. 3:00 we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku rozpoczęły się intensywne opady deszczu". "Ekstremalnych opadów spodziewamy się w nocy z piątku na sobotę" - mówił w rozmowie Piotrem...
Wreszcie normalna pogoda. Deszcz, wiatr i przyjemny chłodek. Śłońcoluby to dziwne twory.
#pogoda
Zaloguj się aby komentować
Brzydkie słowa cisną mi się na usta kiedy próbuję zaplanować jakieś #bieganie
Google: non stop deszcze, ponad 3/4 szansy od południa
Onet: może coś pokapie między 16 a 17 (źródło: AccuWeather)
AccuW: susza
Kurtyna...
#zalesie #pogoda



Zaloguj się aby komentować
Dodatkową zabawą w najbliższe dni będzie temperatura w wiatr. Na Śnieżce białawo. Nie jest to nic nienormalnego w tej porze roku, zdarzyło mi się w lipcu zaliczyć tam śnieżycę. Ale wrzucam.
#pogoda #dolnoslaskie


Zaloguj się aby komentować
Pomocy bo utknąłem
Leje deszcz
Nie mam kurtki przeciwdeszczowej
Muszę iść po paczkę do paczkomatu
W paczce jest kurtka przeciwdeszczowa
Wyciągnijcie mnie z tej pętli!
#pogoda #heheszki
Zaloguj się aby komentować
@Ragnarokk Mnie to cieszy, Strabag jeszcze nie skończył robót przy mojej drodze. Głosiłem, prosiłem, opy do k⁎⁎wy nędzy jak wy nie udrożnicie tego rowu to mnie zaleje. Stwierdzili, że wszystko jest ok i wpuścili do zaniedbanego rowu wodę z 3 km odcinka drogi, przy okazji zasypując rów przed moim domem
Zaloguj się aby komentować
2 dni temu dodałem prognozę sumy opadów na weekend i bardzo się ta prognoza (niestety) nie zmieniła.
Tak wygląda nowa prognoza na kolejne 5 dni.
Dodaję to tylko w ramach ciekawostki, bo sam jestem ciekaw na ile się sprawdzi.
#pogoda #polska #windy

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry w czwartek
Jest tak za⁎⁎⁎⁎scie gęsta mgła, że moznaby łyżeczka jesc ją
Miejcie oczy dookoła głowy jadąc do pracki bo c⁎⁎ja widać
[Tu wobrazcie sobie muzyczkę z radia zet i panią jak mówi jeeeeeest mgliście]
#dziendobry #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Nad Dolny Śląsk, Górny zresztą też, nadciąga pogodowy armageddon. Wstepne szacunki mówią o olbrzymich ulewach trwających bez przerwy przez cztery dni i ogólnie jest bardzo mocny '97 vibe. Jakoś dziwnie cicho o tym na hejto, a to naprawdę wyglada na potencjalnie nadciągającą największą katastrofę naturalną w Polsce w XXI wieku.
Same miasta są lepiej przygotowane niż te 30 lat temu (zbiorniki na Nysie Kłodzkiej pod Bystrzycą Kłodzką i Odrze pod Raciborzem stoją puste), sztaby chyba też z większym wyprzedzeniem zareagowały. Ale przy mniejszych lokalnych rzekach w Sudetach będzie rzeź. Jeśli planowaliście wycieczkę w góry, zaplanujcie coś innego
#pogoda #klimat #dolnoslaskie #slask #sudety

Obserwuje zazwyczaj wykres na meteo.pl który się najczęściej sprawdza. Nie wiem skąd jest taka ogromna rozbieżność w tym co mówią w mediach a tym co jest na wykresie w meteo.pl. Wykres nie przekracza praktycznie 2mm na godzinę i we Wrocławiu faktycznie póki co zgodnie z wykresem na meteo pada cały czas delikatnie od nocy/rana. Wg meteo jutro już ma prawie nie padać a w sobotę w ogóle no zobaczymy co się sprawdzi czy to co mówią w mediach czy wykres na meteo.
Zaloguj się aby komentować
W Chinach mieliśmy do czynienia z tajfunem najsilniejszym od dziesiątek lat.
Oo
#huragan #pogoda #ciakawostki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Było gorąco i sucho, ale spokojnie. Przez weekend (jeżeli prognoza się sprawdzi) dostaniemy trochę wody i ochłody
Zapytałem chatagpt jaka powinna być średnia suma opadów na cały wrzesień:
Średnia suma opadów we wrześniu w Polsce wynosi około 40-70 mm w zależności od regionu.
W regionach północno-zachodnich, takich jak Pomorze czy Wielkopolska, opady mogą być nieco niższe, wynosząc około 40-50 mm.
W regionach górskich i południowych, jak Karpaty czy Sudety, suma opadów może sięgać nawet 60-80 mm.
We wrześniu w Polsce zaczyna się jesień, więc opady często są rozłożone na wiele dni w postaci przelotnych deszczów. Często jest to także okres przejściowy, gdzie pogoda może być bardzo zmienna.
#pogoda #polska #windy

Zaloguj się aby komentować
JEZU NARESZCIE
#pogoda #latowypierdalaj #zimonapierdalaj

Zaloguj się aby komentować
Wreszcie jakaś prognoza normalna! Deszczyk mógłby padać 24/7, a dzięki temperaturze nie będzie parówy
#pogoda #deszcz

Zaloguj się aby komentować
ojejku :3
#pogoda #jesien #latowypierdalaj

Zaloguj się aby komentować
#pogoda #upaly można już wyjść na pole czy klara jeszcze daje?
Zaloguj się aby komentować
Jako, że dziś prawdopodobnie koniec upalnej pogody, mam do was pytanie.
Czy uważacie, że gdyby w Polsce był klimat taki jak we Włoszech lub Hiszpanii czyli temperatury 20+ od marca do października, to czy miałoby to pozytywny wpływ na charaktery i codzienne samopoczucie Polaków? Pozytywny czyli mniej narzekania, więcej uśmiechów na twarzach, mniej pośpiechu, chamstwa itp.
#ankieta #pytanie #pogoda

Zaloguj się aby komentować

Na wyspie Qeqertarsuag u zachodnich wybrzeży Grenlandii powstała baza dla naukowców z Uniwersytetu Kopenhaskiego, którzy prowadzą tam badania nad zmianami klimatycznymi. Obiekt zaprojektowała firma Ariston we współpracy z LEAPFACTORY S.R.L. zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Przypominamy...