Chłop se kupił zegarek Garmina i teraz każde wyjście po bułki ma policzone jak ważny trening chodzenia po bułki.
#heheszki #garmin #pdk i w sumie #gownowpis
Chłop se kupił zegarek Garmina i teraz każde wyjście po bułki ma policzone jak ważny trening chodzenia po bułki.
#heheszki #garmin #pdk i w sumie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Dla ciebie jaja a dla Hiszpana śmieszne.
#pdk #jezyki #hiszpanski #jezykhiszpanski #suchar

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #sztukanowoczesna #aiart #pdk

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciekawostka na dziś. Słowo "sam" ma więcej niż jedno znaczenie. Naprawdę. Nie regulujcie odbiorników. Sam jestem aż tak zdziwiony, że zakończę zdanie wielokropkiem...
Źródło tych sensacji: https://sjp.pwn.pl/szukaj/sam.html
#pdk


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@myoniwy po wynalezieniu garbarni.
#heheszki #pdk #memy



Zaloguj się aby komentować
Znalazłem dzisiaj na otodom prawdziwą perełkę w ogłoszeniach.Idealna dla mnie i różowej, dużo przestrzeni, świeże powietrze,żadnego smogu ani korków w mieście.Mialem zadzwonić,ale ktoś chyba zapomniał podać nr telefonu.Sprobuje jutro,może coś się zmieniło.
#las #pdk

Zaloguj się aby komentować
Wynajme mikroapartanent, obrzeza miasta, dobry dojazd, idealny dla mlodej pary.
#pdk #las


Zaloguj się aby komentować
to w sumie jak Sikorskiemu, Tusk zrobił KO #pdk to co został za wybór?
Gubernator Warszawy, Hołownia, Plastelina z PiSu i ewentualny głos nieważny
za⁎⁎⁎⁎sta ta demokracja xD
#wyboryprezydenckie2025 #polityka
@Rudolf Wolę unikać wspierania polaryzacji społeczeństwa pomiędzy KO i PiS. Sam jestem na tyle zadowolony z naszego marszałka sejmu, że mam nadzieję, że jego wybór coś mógłby w tej materii zmienić.
Od swojej nieudanej koalicji POPiS zyskali ogromne poparcie przez nakręcanie jednych przeciwko drugim. Chciałbym żeby to się skończyło.
Zaloguj się aby komentować
Wakacje, wakacje, w sezonie nie ma kiedy to trzeba w zimie jeździć.
Pomyślałem, spędzę z rodziną 2 tyg w Niemczech i na tydzień skoczymy pod koniec lutego do Polski na narty.
Kierunek?-Szczyrk.
Jakie było moje zdziwienie gdy na Air BnB za byle domek zawołano mi ponad 5000PLN (4 dorosłych, 2 bobasy i kot)
Pomyślałem sobie, kurde trochę drogo, a co mi, zobaczę po ile są domki w Niemchcech.
Kurna, Schwarzwald, czy jak to się tam pisze, Alpy.
Dom, 3 sypialnie, kuchnia, sauna, 2 łazienki, basen… ile? 4500PLN za tydzień!
Ja wiem, że w Polsce feri zimowe, to należy kroić turystów ile się da ale 5000pln za Szczyrk?
Trudno, po raz kolejny Polak musi dać pracę Niemcowi #pdk #2137
Mam tylko nadzieję, że śnieg będzie.
Aaaa no i jeszcze jedno, piwo w Niemczech jest lepsze.
#zima #polska #niemcy
Ze szczyrku już tylko rzut okiem do czechów, do słowaków tak dziebko mniej przychylnym.
Odkąd spędziłem tam 1 weekend nie jeżdżę już w polskim wygrajdowie.
Ilość chamówy polaków, a wokół zakopca ruskich, odbiera wszelką frajdę.
A u czechów? Pełna kulturka, polskie chamstwo się wręcz wyprasza ze stoku
Natomiast nie ma nawet co porównywać lodowca do polskich lipawarunków i kosmicznej drożyzny.
Zaloguj się aby komentować
Słuchajcie jaka akcja. Siedzę sobie dziś w pracy i nagle jakiś typ prawie rzyga w kuchni. W tym samym czasie słyszę jak z drugiego końca Ołpenspejsa inny typ się chichra, cały czerwony żeby nie wybuchnąć śmiechem. Okazało się, wlał mu octu do czajnika i ten wypił z tym herbatę. Czajnik i ocet nie mogły uwierzyć co się odwala.
Chyba pora zmienić robotę, bo to jakiś dom wariatów.
#pdk #gownowpis @cebulaZrosolu @korfos @Rozpierpapierduchacz @Giban
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #pdk
Siedzę sobie spokojnie w czajniku i wpierdalam kamień, nagle jakiś debil zalał mną herbatę. Prawie się zerzygał jak mnie upił
BTW. Jestem octem
Zaloguj się aby komentować
Ja piedolę, stoję sobie spokojnie w kuchni, oczyszczam się octem, a jakiś debil podchodzi i zalewa sobie ze mnie herbatę. Prawie się zrzygał od tego octu.
Jestem czajnikiem BTW
#gownowpis #pdk drugiego stopnia XD

@Rozpierpapierduchacz ja jebe, skumajcie akcje, zagotowalem sobie czajnik octu na herbatkie, wyszedlem tylko na szybkie siku, wracam, octu ni mo, a jakis franklin zgiety w pol, charczy jak zarzynane prosie i probuje powstrzymac belta xD trzymajta sie tam w tych kolchozach, a podpierdalaczom c⁎⁎j w zeby. Co nastepne? Zapierdoli mi zakwas na barszczyk z lodowki?
Zaloguj się aby komentować
Wkurwia mnie jeden typ w robocie, więc postanowiłem mu zrobić psikusa, nalałem octu do czajnika a ten grzbiet sobie zrobił z tym herbatę xD
Prawie się rzygał
#pdk #gownowpis @korfos
Zaloguj się aby komentować
Stos gałęzi świerkowych.
Ja myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! #pdk
Pierwszy raz w życiu odbieram gałęzie świerkowe, że też się komuś chciało...
#lesnapracbaza #las #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
@Quassar z pozdrowieniami dla jadącego piętra. #pdk (remix DJ's@Work)
https://youtu.be/dZXdsw8h7aM?t=129
#muzykaelektroniczna #trance #elektroniczna2000
Zaloguj się aby komentować