Jakby co to ja już się wymyłem i idę pod kocyk
#oswiadczenie

Jakby co to ja już się wymyłem i idę pod kocyk
#oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Ja już chlapusiam się w wannie i zaraz idę pod kocyk.
#oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
zaraz batman przyjdzie
#koleda
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz i pójdziesz dalej powiedział Rocky Balboa w filmie Rocky Balboa.
W styczniu tego roku wziąłem się za siebie i wyznaczyłem pewne cele:
https://www.hejto.pl/wpis/czuje-dobrze-czlowiek-w-nawiazaniu-do-tego-wpisu
Wyszło naprawdę nieźle:
-siłka dwa razy w tygodniu
-bieganie raz-trzy razy w tygodniu
-start w siedmiu zawodach biegowych
-start w półmaratonie
Nawet pojawił się efekt uboczny w postaci kilku kg mięśni i 40cm w łapie (zaczynałem od 35).
Do zrealizowania pozostało mi tylko pobić rekord na płaskiej sprzed kilkunastu lat. Niestety 121kg mnie pokonało - lewa ręka dociągnęła a prawa już nie. Wszystkie okoliczności były sprzyjające, po prostu nie dałem rady.
Szkoda, ale po nowym roku wrócę silniejszy i jeszcze bardziej zmotywowany.
#silownia #bieganie #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Ech, za tydzień wchodzę w wiek chrystusowy, to robię podsumowanie roku:
- rozpadł się wieloletni związek
- mam prawdopodobnie dystymię
- nie mam siły na nic
- nie mam ochoty żyć
- wykonuję dużo czynności, by nie myśleć o problemach
Plusy:
- jestem zdrowy
- w robocie mam spokój
- dużo jeździłem na rowerze
- wróciłem do gry na gitarze
- mam 1000 dni cug w duolingo
- robię pompki
Ogólnie najgorszy rok życia jak dotąd.
#oswiadczenie
trzymaj się, po cięzkich złych nocach w koncu przyjdzie poranek gdy zaswieci słońce. Wiem, że to banalne, ale to naprawdę się dzieje - z czasem jest lepiej i można też nauczyć się cieszenia z prostych rzeczy. Mogą dawać radość. Może też warto coś zmienić, zrobić coś trochę szalonego, tak żeby nie popaść w marazm?
Zaloguj się aby komentować
Choinka ubrana, krasnal siedzi, a teraz idę pograć w Marvel Rivals.
#oswiadczenie #chwalesie #swieta #choinka


Zaloguj się aby komentować
#oswiadczenie
Krótko i zwięźle:
Na razie nic nie jebło w Stanach więc tradycyjnie możecie sobie powiedzieć,że "nie miałem racji"
Niestety osobiście uważam,że niestety co się odwlecze to pewnie nie uciecze - ale co ja tam wiem,prawda ?
Póki się zaś nic nie stanie to jednak będę siedział cicho - konta nie usuwam jak na razie, zapomnijcie @entropy_ i @bojowonastawionaowca
Wesołych Świąt wszystkim życzę- no i żeby były one wesołe...
Zaloguj się aby komentować
Uwaga, ważne oświadczenie!
Ponieważ hejto nie posiada możliwości dodawania notatek o użytkownikach, a lista zablokowanych osób rozrosła się na tyle, że nie pamiętam już, kto za co na nią trafił, ogłaszam nadzwyczajną amnestię.
Zastrzegam sobie prawo do uwolnienia tylko wybranych Barabaszów, a każdy przypadek zostanie rozpatrzony indywidualnie.
Osoby zainteresowane sprawdzeniem, czy nie figurują na czarnej liście, mogą to zrobić piorunując ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie #hejto #gownowpis #czarnolisto
Zaloguj się aby komentować
Nawet nie pamiętam smaków majonezów i jak kupuje jakiś to biorę pierwszy lepszy, który nie jest śmieciem. Co za tym idzie wojny na majonezy też nie rozumiem xD
#oswiadczenie #niepopularnaopinia

Zaloguj się aby komentować
#aliexpress #oswiadczenie
Aliexpress to najbardziej pokurwiona platforma jaką widziałem. Nie dość, że non stop zmienia mi język z angielskiego na polski, który jest chujowo tłumaczony, to na dodatek ciągle wylogowuje. Wyskakuje non stop jakieś gówno, mimo że adblocker czuwa. Na telefonie nie można praktycznie użyć w przeglądarce bo non stop chce instalować apkę. A crème de la crème jest, że złożyłem jedno zamówienie u jednego sprzedawcy, a rozbiło to z d⁎⁎y na cztery różne. Dodali jakieś jebane choice i nawet się oferty przez to nie otwieraj. Jest to integralne zamówienie, więc jak się okaże że pan chińczyk część wyśle a część stwierdzi że nie ma to się serio wkurwię. Już pomijam koszmarną wyszukiwarkę, sortownie wyników sortowanie po c⁎⁎j wie czym, czy milion tych samych przedmiotów u tego samego sprzedawcy w różnych cenach. No taki j⁎⁎⁎ny burdel na kółkach, że tylko nasrać do kompletu.
Z plusów - jest tanio.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Niby autorytet, a jednak gruba ryba, to mnie zaszczyt kopsnął. No i fakt, przybyło mi w ostatnim czasie 2 kilo fatu, z czego nie jestem dumny...
#oswiadczenie #hejto #grubaryba #bekazgrubasow

Zaloguj się aby komentować
Ja jestem prostym człowiekiem: widzę, że #konfederosja jest czemuś przeciwna -> ja jestem za tym
#oswiadczenie #polityka
Zaloguj się aby komentować
Właśnie dostałem maila z DPD że jadą do mnie z Wiedźminem. Wiem, że cienka książka, wiem że okładka z mokrego kartonu, wiem że Sapkowski mógł wziąć kasę z góry i napisać guano - byleby się już od niego odpierdolili, bo uśmiercił Wiedźmina, ale nie mogę się doczekać
Módlcie się, by bus dojechał, a nie utonął jak inny bus DPD. A ryzyko jest bo mieszkam obok zbiornika
#ksiazki #oswiadczenie
@sireplama nie żebym spoiłowal ale pod koniec oryginalnego siedmioksiegu Geralt umiera w rękach Yen. ( poza alternatywnym zakończeniem zawartym w Coś się kończy coś się zaczyna), Sezon Burz był tak chujowy ze nawet nie pamiętam w którym miejscu timelinu miało sie to dziać. Nie wiem czy chce to sobie robić i czytać najnowszy tom, bo jak znowu ma być na poziomie fanfiction to wole chyba odpuścić.
Zaloguj się aby komentować
Czytam Co ludzie piszą, w sumie już nie pamiętam co dałem do opisu #hejtopaka , ale na pewno mało. Ktokolwiek mnie wylosowal, lubię komiksy DC, Anime oglądam, gotuję zawodowo, mam dwa psy i dwa koty w domu, jak coś nie mam żadnej konsoli ani kompa, żeby grać w gry ( czyli gierki odpadają )
No i najważniejsze o czym na bank zapomniałem napisać, jestem wielkim fanem Świata Według Kiepskich….serio! Cokolwiek mi sprezentujesz drogi nieznajomy, będę się cieszył ! A tak to pozdrawiam wszystkich, dla mojego wylosowanego Tomeczka już wszystko mam zamówione, dogadałem się, że bimber też będzie
p.s. jakbyśmy miał/miała jakieś pytania czy wątpliwości pisz śmiało
#hejto #oswiadczenie #swieta #hejtopaka #alkohol
Zaloguj się aby komentować
Niestety wyjazd rocznicowy dobiega końca…zdjęcie z wczorajszego poranka. Powróciłem z moją kobietą do Gdańska bo uwielbiamy to miasto i jego klimat … no i byliśmy tu na jednych z pierwszych wspólnych wakacjach

Zaloguj się aby komentować
#blackfriday #oswiadczenie
Nawet nie wiecie, ile pieniędzy zaoszczędziłem już teraz na Black Friday po stwierdzeniu, że w sumie póki co nie potrzebuje niczego kupować, bo sam nie wiem ile zaoszczędziłem, ale na pewno sporo.
Zaloguj się aby komentować
Szanowni Państwo,
jest środa.
Pozdrawiam serdecznie.
#oswiadczenie #heheszki #gownowpis
Zaloguj się aby komentować