Zdobyłem artefakt z dawnych* lat. Pamiętacie czitosy piłki?
#nostalgia #lata00
*No, dawnych dla mnie. Wiem że mamy tu sporo dziadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zdobyłem artefakt z dawnych* lat. Pamiętacie czitosy piłki?
#nostalgia #lata00
*No, dawnych dla mnie. Wiem że mamy tu sporo dziadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wycieczka do piwnicy i kolejne artefakty.
Mój pierwszy numer CD-Action.
12/99
#cdaction #grykomputerowe #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Deska do oceny
#diy #nostalgia #kreskowki #heheszki #lata90

Zaloguj się aby komentować
Ale złoto odnajduje w starej chacie
#maxispam #nostalgia #muzyka

Zaloguj się aby komentować
Ale znalazłem wehikuł czasu
#maxispam #nostalgia #gry

Zaloguj się aby komentować
Będzie dobre do drinka?
#heheszki #nostalgia #filmy #wladcapierscieni

Zaloguj się aby komentować
#nostalgia
Ehh.. ale to był fajny odtwarzacz MP3, spisywał się bardzo fajnie do umilania czasu spędzonego w busie na dojazdach do szkoły, na studia. Działa u mnie do tej pory ale już obudowa sparciała i aku można by było wymienić na świeży. 15 lat temu oferował:
-8 GB pamięci na muzyczkę + możliwość dołożenia 16 GB w slot micro SD
-działał oczywiście jako pendrive (w gimnazjum-liceum to był za⁎⁎⁎⁎sty bajer, tylko mus było kabelek ze sobą mieć)
-70 godzin muzyczki na jednym ładowaniu (ale to pewnie przy świeżym aku na 50% głośności)
-prosty, kontrastowy wyświetlacz OLED
-Radio FM
-Dyktafon
-TRANSMITER FM - bardzo ciekawy bajer, do starszego radia / auta bez AUX czy innego blutut - można było muzyczkę swoją puszczać po FM
-Czytnik TXT xD
-oczywiście equalizery, SRSy, true bassy, playlisty, albumy i inne mumbo-jumbo
-nawet tekst piosenki mógł wyświetlać - tylko formaty plików do tekstów były raczej rzadko używane i kończyło się na tym, że samemu trzeba było taki pliczek przygotować.
Jak komuś się wala po szufladzie PENTAGRAM VANQUISH VOLT wersja 8 GB - niech da znać, z chęcią odkupię bo jak ten co mam mi padnie to wtedy smutek tylko pozostanie..

@Dalmierz_Ploza przypomniałeś mi mój telefon Sony Ericsson, który miał bardzo dobry, rozbudowany odtwarzacz muzyki, z equalizerem, miał kompozytor muzyki, (skomponowany kawałek można było użyć np. jako dzwonek), kartę pamięci dostępną jednym prostym ruchem w obudowie (można było wyjąć, włożyć do gniazda w kompie, kopiuj-wklej empetruchy z chomikuj.pl i z powrotem do telefonu - i od razu słuchać. Jakie to proste było.). Karta jak to karta, można było zapisać na niej wszystko jak na pendrive, albo przez czytnik kart, albo bezpośrednio z kompa. Wszystkie pliki widoczne, wszystko proste, użyteczne, niepotrzebujące dodatkowych aplikacji, poszukiwań, nieobciążające pamięci i baterii...i komu to przeszkadzało....
Zaloguj się aby komentować
Po kilku latach wyjąłem z szuflady swój stary smartfon Xiaomi. Model MI5 nie sprzedawany jeszcze w Polsce i tani (tani, bo więcej % wyrobu szło do sklepów internetowych, a nie na wystawy i na elektrośmieci następnie). Oprogramowanie jeszcze z czasów kiedy Xiaomi się starało, a społeczność testowała i zgłaszała uwagi #nostalgia #smartfony #xiaomi

Zaloguj się aby komentować
Chyba przeleżał 30 lat pod regałem i znaleźli go przy sprzątaniu
#nostalgia #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sprzątam na dyskach i znalazłem #starszezwoje
Czyli kilka fot z czasów jak byłem w Armii. Trochę nostalgłem, bo w żadnym wypadku nie uważam, żeby to był stracony czas. Miałem nawet plan zostać w tym syfie, ale jak byłem już prawie jako termit, to wydarzył się "11.09" i mi się odechciało mieć zryty beret, albo nie wrócić w ogóle. A od razu było wiadomo, że WP pojedzie za USA na kontyngent. Mimo wszystko dobrze wspominam. Wpis dla tych co pamiętają "Kawaleria Powietrzna" (° ͜ʖ °)
Na fotach, w kolejności:
Przerwa na palarni
Trening na "Małpim Gaju"
"Co masz k⁎⁎wa w ręce? Wiadro?" #pdk
Na poligonie w Biedrusku na ćwiczeniach OTAN, przy Humvee (wtedy napaleni, bo my jeździliśmy Honkerami xD)
Zwykła służba na warcie jako "Rozprowadzający".
Nie pamiętam jakim to było robione aparatem (pewnie jakąś małpą) ani nie pamiętam jaki tam był wsadzony film. Skany chamskim skanerem z papierowych odbitek.
#ciekawostki #fotografiaanalogowa #nostalgia





Zaloguj się aby komentować
Cholernie zacięta walka o 3 miejsce. Zostały jeszcze 3 konkursy. Nadal są skocznie, z którymi kompletnie sobie nie radzę, często też kompletnie nie trafiam w próg, przez co już się nawet nie staram w drugiej serii. Mimo wszystko to chyba mój najlepszy puchar świata póki co. Wcześniej zwykle plasowałem się w okolicach 6-8 miejsca, więc gdzieś tam #czujedobrzeczlowiek, z drugiej strony jednak wiem, że może być lepiej… wiele lepiej.
#dsj2 #nostalgia #gry

Zaloguj się aby komentować
Ludzie: nie można się śmiać widząc drzwi
Tymczasem drzwi:
#heheszki #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Ale mnie naszly feelsy
#pokemon #feels #feelsy #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
BCM Real Foto!
#pdk #allegro #nostalgia #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Za dzieciaka przez dłuższy czas chodziłem rano na zakupy. Na zmianę: po sąsiedzku do Społem (z opryskiliwą starą babą za ladą) oraz trochę dalej, gdzie sprzedawał ojciec kumpla.
Zawsze kupowałem to samo: chleb i cztery bułki. Pewnego razu ojciec kolegi mi mówi:
- Nie musisz mówić, że chcesz chleb i cztery bułki. Wystarczy, że powiesz "poproszę to co zwykle".
Wziąłem radę znajomego do serca. Następnego dnia poszedłem do Społem i na pewniaka mówię do Starej Baby:
-Dzień dobry, poproszę to co zwykle.
A baba prawie się drąc:
-A skąd ja mam niby wiedzieć co to jest "to co zwykle"?!
#nostalgia #heheszki #spolem

@CoryTrevor w podstawowce mialem nauczyciela od angielskiego, ktoremu jak mowilem, ze zapomnialem zadania domowego, to mowil "nie, nie zapomniales, nie chcialo ci sie i tyle". na jednej lekcji spytal, dlaczego nie mam zadania, wiec odpowiedzialem, ze mi sie nie chcialo, zeby uniknac jego pierdolenia. dostalem 2 szmaty, uwage i telefon do starych za bycie bezczelnym
Zaloguj się aby komentować
Ehh... to byli czasy... ta świnia to pierwsze chinskie gówno, które kupiłem. Urocza była.
#feels #nostalgia #historia

Zaloguj się aby komentować
Siedzę sobie na bashu i czytam wpisy sprzed 20 lat xD trochę śmieszy, bardziej cringe.
#nostalgia wątpliwe #heheszki
<kreks> ale jestem brzydki
<wojt> a ja jestem za gruby
<noisy> nobody is perfect...
<nobody> thx

Zaloguj się aby komentować