Erwinkowe papu na #nocnazmiana.
#gownowpis #tagowanietomojapasja


Erwinkowe papu na #nocnazmiana.
#gownowpis #tagowanietomojapasja


Zaloguj się aby komentować
Jprd zostawili goracej czekolady dla #nocnazmiana ale fajnie!
#gownowpis #pracbaza


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ehh dobra to trzeba sobie samemu radzic.
#nocnazmiana #listaobecnosci

Zaloguj się aby komentować
Robota na dzisejszą zmianę skończona i od godziny siedzę przy herbatce i słucham materiałów na YT o kryptydach. Ogólnie dzisiejsza noc to full foliarz mode. Chyba szykuje sie maraton z archiwum X na wolnym.
#nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
siedze tu sam z @ErwinoRommelo on czeka na koniec szychty a ja czekam aż będzie dzień boży bo chce już do paczkomatu iść kurcze mać
#gownowpis #nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Nocna zmiana to są debeściaki. Ranne ptaszki za to - podejrzane typy. Czego to wstaje o nieludzkiej godzinie i jeszcze zadowolone? Gęsi zasługują na zmiłowanie, no bo czemu winne? #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Nocka się przedłużyła. Bywa. Za chwilę dobranoc.
#nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana taka najprawdziwsza jest w sobotnią noc, szczególnie w pracy na nocnej wachcie.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Władysław Broniewski – „Noc” [1935]
Za oknem odwilż liczy krople:
50, 100. W pokoju ciemno.
Posadzka skrzypi. To okropne
tak głupio cierpień na bezsenność.
Przy łóżku siadła noc-rajfurka
natrętne myśli nudnie stręczyć:
„No weź do ręki klucz od biurka…
No spróbuj… Po co się tak męczyć?”…
Rzędami książki: Szekspir, Dickens.
Turecki szal, przez mole zżarty.
I nagle – wszystko dziwne, dzikie!
W fotelu duch. I gram z nim w karty.
Znajomy figlarz, ten z Dickensa,
dyskretnie brzęczy mi łańcuchem.
Rozdaję. Ręce mi się trzęsą.
I gram. I wiem, że przegram z duchem.
Nie pokój, ale pusty przedział
zajmują damy, króle, asy.
Do świtu będę z nimi siedział,
pasażer nocny trzeciej klasy.
#poezja #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
23:53 #nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować