Komentarze (12)

Gagger

@SuperSzturmowiec Ogólnie gra jest po Polsku.

Ale ten trailer chcę dodać na steam a tam głównie ENG jest, tak samo chcę udostępnić na innych zagranicznych forach


Po Polsku nagram w innym czasie

Gagger

@SuperSzturmowiec Ciężko powiedzieć, sam robię i jakoś mniej więcej za 3-5 miesięcy

No chyba, że mi się poszczęści i nie będzie problemów, to za 2-3 miesiące

Spider

Moim skromnym zdaniem przy takich platformowkach trailery powinny być bardziej dynamiczne jakaś skoczna muzyka wpadająca w pamieć to ma przyciagac uwagę nie odpychac :] no , ale to takie polaka biadolenie bo sam nie umie w gry tworzenie ;].

Gagger

@Spider Ta gra nie jest w typie vampire survivor czy jak to się nazywa.

Bardziej w styl Mario Bros, Contra, Meat Boy.


To jest powolniejszy typ gry, ale z trybem hardcore, gdzie na 7 poziomie na liczniku masz już 85 śmierci (potwierdzone przez beta testera znajomego)

Gra skupia się bardziej na obserwacji i kombinowaniu niż szybkim nawalaniu w potwory.

xepo

@Gagger Trochę za głośne dźwięki skakania i zbierania gemów w stosunku do muzyki w tle

Gagger

@xepo Muzykę ściszyłem, może to dlatego, zapomniałem o niej bo mam ją na 40%

A UI nie ma slidera do ustawienia.


Jeszcze

na_marginesie

Niektóre napisy znikały za szybko, przez co nie można było doczytać do końca. Poza tym trochę monotonnie, mogłeś zaprezentować różne lokacje, żeby było przyjaźnie dla oka

hellgihad

@Gagger Słyszałeś o platformie https://itch.io/? Sporo indie gierek tam zaczynało przed wjazdem na Steama bo mają o wiele lepsze warunki do publikacji i nie koszą od razu prowizji - ostatnio mi to ktoś nawinął, może się przyda?

Gagger

@hellgihad Widziałem, problem jest w tym, że taką stronę kojarzą tylko starsi, sam ledwo kojarzyłem co to jest

Zaloguj się aby komentować