Zaloguj się aby komentować
23:53 #nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zrobilem hotdogi ( ͡o ͜ʖ ͡o)
#nocnazmiana po jednym na glowe.
Sosiwo oczywiscie nutka keczupowa i syyytttoo kieleckim.
#gotujzhejto



Zaloguj się aby komentować
Utknąłem w psychiatryku.
Siedzę i nie mogę spać.
Czytam sobie Balzaca.
Jeszcze 3 godziny...
#psychiatryk #nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
3:55 #nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
*woosh* Mam na łbie miecz świetlny!
#pracbaza #nocnazmiana


Zaloguj się aby komentować
Nie jest dobrze... Młoda lvl 1 (15mcy) ma od rana 39,6 stC i po ibuprofemie albo paracetamolu schodzi na 2-3 godziny, po czym wraca. Musieliśmy połączyć ibuprofen co 6h z paracetamolem co 4h aby przetrwać dzień.
Jak zwykle z bobasem... Noc będzie przejebana 😕...
O 18:40 wleciał ibum i teraz o 22:30 paracetamol bo znowu wyjebało skalę z termometru. Zaczynam się trochę niepokoić, bo w karierze rodzica (starsza ma 3 lata) to pierwszy tak ekstremalny przypadek... Zawsze do 39 StC było max.
Miał ktoś z was taką akcję ostatnio? Wczoraj wymiotowała dwa razy więc z żoną obstawiamy wirusa ale może komuś ostatnio przeżywał taką samą akcje i mnie wesprze na duchu? Stresik lekko wszedł na tapet...
Jak żyć...
#rodzicielstwo #chorowanie #goraczka #nocnazmiana #cholernysmutek
Ja jestem jakiś dziwny, bo czytając że roczniak ma 39.5+ to bym już się na sor pakował bez głębszych rozkmin czy na pewno warto czy cos...
Mój w podobnym wieku i temperaturze kiedyś po "profilaktycznym" sorze został na tydzień na oddziale bo okazało się że to obustronne zapalenia ucha i miał zabieg przebijania bębenków bo było ryzyko utraty słuchu (paracenteza).
@Seraph musiałeś mieć spoko sor, bo na moim w Polsce Powiatowej (jebana umieralnia) jak idziesz na sor, nawet z dzieckiem, to musisz być gotowy na 6-8 godzin czekania nawet na lekarza, badań nie licząc... Więc nawet przy 39,7 ale odpowiedniej reakcji na leki wolimy poczekać do wizyty u lekarza za 8 godzin w przychodni, gdzie mamy spoko personel, który znamy i któremu zależy. Jakby było grubo i reakcji na leki brak, to brałbym bobasa do auta i z prędkością światła zapierdalał do Gdańska "na polanki" 😕
Edit: no i poza gorączką trzeba też brać pod uwagę jak się dziecko zachowuje, tak jak wcześniej pisałem zachowanie małej określiłem z żoną jako "ok". Gdyby na nogach ustać nie mogła albo w locie by odpływała, czy też płakała przez godzinę bez przerwy to też na pewno bym poleciał na sor!
Zaloguj się aby komentować
Czym się różni kura od użytkownika Hejto?
.
.
.
.
.
.
.
.
Kura znosi jajka, a użytkownik Hejto musi znosić wszystko.
#heheszki #nocnazmiana #dowcipy #hejto
Zaloguj się aby komentować
Dobra już czas, #nocnazmiana zgłasza się na nocnej wachcie.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #bezsennosc
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana ktoś musi pilnować by #hejto nie zajebali.
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy nie za wcześnie na #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cześć #nocnazmiana
Nie chcę tu być ale jakiś j⁎⁎⁎ny wirus się przypałętał i nie mogę spać bo:
Łeb napieprza
Ciężko się oddycha
Drgawki od gorączki.
Rano będe musiał ogarnąć swoje pierwsze w życiu L4. Serio, nigdy nie potrzebowałem.
@KUROT płaska łyżeczka sody oczyszczonej na szklankę wody. Płukanka nawet na 1-2 łyki, po 2-3 razy dziennie. Po pierwszym płukaniu zaraz jest lepiej, następnego dnia ból powinien być w mocnym odwrocie.
Piguły "na ból gardła" zawierają głównie lidokainę albo inny środek znieczulający. Niby działa, ale pozornie.
Zaloguj się aby komentować
Cotam #nocnazmiana, zyjeta? Ale jestem dzisiaj wyjebany a jeszcze 7 godzin trzeba siedziec eh.
#gownowpis #tagowanietomojapasja

Zaloguj się aby komentować
Zepsuli pstryczek. P̶o̶ ̶o̶d̶ś̶w̶i̶e̶ż̶e̶n̶i̶u̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶r̶e̶s̶e̶t̶u̶j̶e̶ ̶d̶o̶ ̶s̶y̶s̶t̶e̶m̶o̶w̶e̶g̶o̶.̶ Robi nocny.
#psujo #hejto #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować