Tak sobie teraz przeliczyłem, to faktycznie 5k netto miesięcznie; no może średnio 5,5k to dosyć mało jak na warszawę. Muszę zweryfikować swoje możliwości dot. samodzielnego mieszkania, bo cały h⁎j mi zostanie potem. Ledwo z 6-7k bym rocznie oszczędził (po odliczeniu opłat dot. samochodu itp.)
#zalesie #gownowpis #warszawa #mieszkanie #nieruchomosci

















