Pytanie do Tomków. Jeśli się golicie, to czym?
#pytanie #meskiesprawy i #modameska dla zasiegu

Pytanie do Tomków. Jeśli się golicie, to czym?
#pytanie #meskiesprawy i #modameska dla zasiegu

Kiedyś maszynka na żyletki, potem z lenistwa Gillette 3.
Ale jak po Gillette mi wrósł włos na szyi, to znowu maszynka na żyletki.
Przymierzam się kupić brzytwę, bo z niektórymi firmami żyletek pozacinam się jak gdybym się pierwszy raz golił.
Mam już zamówione wiosełko do polerowania noży. Powinno się też nadać do brzytwy. Podobno brzytwa tak nie zacina. Na pewno łatwiej kąt utrzymać, bo raz, że się samemu ostrzy, a dwa, że widać dobrze ostrze.
Na zdjęciu po goleniu z włosem, a potem pod włos. Za to było gładko.

Zaloguj się aby komentować
Trzymajcie się panowie #zdrowiepsychiczne #czerwiec #meskiesprawy
Zaloguj się aby komentować
Trzymajcie się panowie :) #zdrowiepsychiczne #czerwiec #meskiesprawy

Zaloguj się aby komentować
Zali żekł ktoś, jakoby dziś dzień pacholęcia obchodzon był?
Zdalnie sterowany Tygrys w skali 1:72
Nie sądziłem że kiedyś takie będą.
Kupiłem... Dla dziecka kupiłem, oczywiście.
Tak właśnie.
#zabawki #meskiesprawy #dziendziecka #modelarstwo #czolgi

Zaloguj się aby komentować
Jestem lekko wstawiony (i ku⁎⁎⁎⁎ko obolały, będę jutro kręcił małysza w LuxMedzie bo coś mi tu srogo nie pasuje), ale pomyślałem sobie, że śmiesznie by wyglądało coś podobnego na #hejtopiwo odstawić.
https://www.youtube.com/watch?v=AxSWVkPfVc8
Kobiety, oczywiście, miały by zakaz wstępu, chyba że miały by brody .
#hejtopiwo #oporniktojednakjestpojebany #taniec #broda #meskiesprawy #bol

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #koreapoludniowa #wlosy #meskiezdrowie #meskiesprawy

Zaloguj się aby komentować
Tych endokrynologów pojebało już do końca.
Kumpel idzie do lekarza prywatnie, bo testosteron z 500-600 naturalnie kilka lat temu spadł mu na 300 ng/dl w wieku 35 lat, do tego tragiczne samopoczucie, zero chęci do czegokolwiek, a ta głupia pinda mówi mu "że dobre ma wyniki, żeby wszyscy takie mieli".
Dbałość i wiedza o zdrowie mężczyzn w tym kraju to nieśmieszny żart. Najlepiej to by konowały leczyły chłopa na depresję albo inne bzdury (w kontekście hormonów piszę, nie przypierdalać się).
Wszystkie inne wyniki, kortyzol, prolaktyna itd. w normie.
Poleciłem mu j⁎⁎ać tych lekarzy i leczyć się samemu, kontrolować, robić badania.
Jakby kogoś interesowało to są kliniki, które się tym zajmują. Miesięczna opieka wychodzi coś koło 700 zł lekko plus badania.
Nie dziwię się, że podziemie w temacie jest tak rozwinięte. Jedyny plus.
#zdrowie #meskiesprawy #testosteron #trt
@AdelbertVonBimberstein we wtorek sprawdzę austriacka służbę zdrowia. Jak proprosilem o badania ogólne to się popatrzeli na mnie jak na debila. Ale jak powiedziałem że w Polsce robi się tak prewencyjnie to nagle 3 fiolki krwi, kau, mocz.
We wtorek kontrola ogólna i wypisy do specjalistów - alergolog, okulista, EKG i urolog od ręki.
Opisz proszę o co prosić do endokrynologa. Kiedyś zrobiłeś wpis ale nie zapisałem
Z gór dzięki
Zaloguj się aby komentować
Mam i ja, ale chyba coś nie zadziałało, albo źle użyłem. Po 10 minutach prawie nic nie wydepilowało. Rozpuściło kilka włosów
#pdk #meskiesprawy

Zaloguj się aby komentować
Jesteś mężczyzną, albo mamą chłopca i nie wiesz na kogo zagłosować aby tobie, lub twojemu synowi w przyszłości było lżej?
Żaden problem, Stowarzyszenie Na Rzecz Chłopców i Mężczyzn przeanalizowało wypowiedzi kandydatek i kandydatów na urząd prezydenta pod kątem ich przychylności w sprawach (według ich badań) najważniejszych dla mężczyzn w Polsce.
Infografika pokazuje stosunek danej osoby do sprawy:
zielony - przychylny/a potrzebom mężczyzn
czarny - brak danych
żółty - częściowo przychylny/a
czerwony - nieprzychylny/a potrzebom mężczyzn
A jakie to potrzeby szczegółowo możecie przeczytać tu .
#mezyczyzni #meskiesprawy #polityka #wyboryprezydenckie2025

@Maciek
Magdalena Biejat i Adrian Zandberg proponują zrównanie wieku emerytalnego przez obniżenie go dla mężczyzn do 60 lat. Pozostali kandydaci są przeciwni zmianom.
iks de. Lewica proponuje zmiany oderwane od rzeczywistości (chociaż może to jest podejście takie, że jeśli emerytury tak czy siak będą śmieciowe, to chociaż obniżmy wiek emerytalny i emeryt albo umrze z głodu albo pójdzie do roboty) a pozostali mają w 4 literach los mężczyzn. Nie ma na kogo głosować.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Stary wujek poszedł sobie kupić buty.
Chciał takie jak wcześniej, ale nie było, więc kupił tak bardzo podobne jak tylko się dało
To tak w nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu: https://www.hejto.pl/wpis/meskiesprawy-zakupy-heheszki-faceci
Teraz stare spadają w hierarchi przydatności, na poziom butów do zadań specjalnych, w których można się bardziej ujebać, albo porobić coś przy mieszkaniu czy aucie
#hejto30plus #meskiesprawy #faceci #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Mam tak z tymi butami. Już 4 parę lecę:) najlepsze!
https://www.decathlon.pl/p/buty-turystyczne-meskie-arpenaz-500-revival/_/R-p-342892
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować