Kurcze wszyscy miłośnicy KO i płaczliwego Szymka chyba mieli rację, że pieniądze na trolowanie się niedługo skończą. #hydepark

Kurcze wszyscy miłośnicy KO i płaczliwego Szymka chyba mieli rację, że pieniądze na trolowanie się niedługo skończą. #hydepark

Zaloguj się aby komentować
Nie ogarniam czemu wpis o karze sprzed 15 lat dla siemensa w stanach spadł z rowerka. Temat niewygodny ale żeby taką chamską cenzurę uprawiać. #hydepark

Zaloguj się aby komentować
Mema zrobiłem
Internet jednek wypacza człowieka 🙃
#memy #internet #hydepark

Zaloguj się aby komentować
#ciekawostki #motoryzacja #tworczoscwlasna #toyota #hydepark
Mocno spóźnione, ale relacja z Wrak Race Silesia musi być.
Wystartowaliśmy z d⁎⁎y. Auto za 700zł. Toyota Paseo. Całkowicie bez modyfikacji. Tak jak stała, atak wystartowała.
Stare wygi, w modowanych autach, mieli podniesione chłodnice, A/T opony i podwyższone amory.
Ale my uparliśmy się, że seryjna Toyota da radę.
W pierwszym biegu byliśmy trzeci. liczyła się nie tylko pozycja, ale i stan samochodu po okrążeniach. Jak na razie nasza Paseo sprawiała się bardzo dobrze.
Generalnie, konkurencja była spora. Mocone Fordy Ka, BMW, wszyscy mieli doświadczenie we Wrak Race'ie i...
Trochę się śmieję z tych statystyk. Nawet nie są zgodne z oficjalnym raportem zleconym przez rząd. Więc nie wiem skąd te dane.
https://static.im-g.pl/im/5/26198/m26198755,WYNIKI-BADANIA.pdf
Ironicznie bo w sobotę oglądałem dokument z dziewczyną na netflix o gwałcicielu z Wrocka, który gwałcił przez ponad 15 lat zanim go złapali.
Koleś miał wielostronicową listę ofiar, które zgwałcił. No jak się przyznał to z listy wynikło, że 1 na 10 tylko zgłosiła sprawę
policji (powody podała), a wiele z tych co zgłosiło mówiło, że była wywalana z kwitkiem. Gdzie jednej powiedzieli tekst "No ale przecież panią nie zabił" i olała sprawę.
Jak nie przyjmiesz zgłoszenia to w statystyce się nie pojawi. Za komuny tak robiono.
Zaloguj się aby komentować
Czy #hejto ma jakiś bazarek czy inne marketplace? Mam trochę elektroniki na sprzedaż, ale wizja użeraniea się z januszerią na jakichś oeliksach napawa mnie mieszaniną wstrętu i wściekłości.
#hydepark #kiciochpyta
@slawek-borowy
Tu na pewno będzie lepiej. Przecież to elitarny portal...
@Alky
Elektroniki?? Daję 50 i będę za godzinę (ze szwagrem)
Nic mi nie wiadomo o tym, żeby coś takiego tu funkcjonowało i mam mieszane uczucia na myśl, że mogłoby.
Myślę, że więcej jest potencjalnych negatywów takiego pomysłu niż pozytywów.
Z tego co widzę jest tag #sprzedam i nawet jedna osoba obserwuje. Zawsze możesz napisać pod tym tagiem, co tam chcesz sprzedać. Chyba nikt Cię stąd za to nie wyrzuci. Natomiast pomysł, żeby istotną częścią hejto stał się jakiś marketplace? Nie jestem przekonany.
Zaloguj się aby komentować
Szparagi można przynajmniej wrzucić czy hejto cenzura też wytnie bo się ktoś oburzy? #hydepark

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Fausto na, tylko się nie porzygaj bo pudelek https://www.pudelek.pl/anna-wendzikowska-wspomina-zdradzanie-swoich-partnerow-to-wazny-element-w-procesie-pokochania-siebie-6962318298647232a
Jak będziesz miał/miała kiedyś córkę to nazwij ją 'Manipulacja'.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hydepark
A mówią, że kurierów brakuje. Ekspresowe dostarczanie paczek
Zaloguj się aby komentować
#bekaztvn #hydepark
Ameby tvn na 'egzaminie'. To pewnie ci niewykształceni co głosowali na ...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#hydepark #kanalsportowy
imba kanał sportowy i stanowski w skrócie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#polityka #wiadomoscipolska #hydepark
Ciekawe jak tam nowa ekipa pociagnie ten wózek.

Zaloguj się aby komentować
#konstytucja #wiadomoscipolska #hydepark #polityka

Zaloguj się aby komentować
@LordWader a jakieś wiarygodne dane? Wszystkie polskie lotniska w zeszłym roku obsłużyły 41mln, a w rekordowym 2019 - 49 mln. Pierwsza faza ma ruszyć za 4 lata (good luck with that), wynik na poziomie 81 mln pasażerów wymaga przyrostu 18,5% rocznie. Taką dynamikę wykrecaliśmy świeżo po wejsciu do UE, teraz 10%, może 12% nawet byłoby osiągalne, ale to da może 65mln - skąd brakujące 16mln? No chyba że CPK ma kanibalizować inne lotniska...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować