Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Złe zagraniczne supermarkety i galerie handlowe chcą doić klientów dlatego wprowadzają strefy płatnego parkowania.
Meanwhile: wieśniak z zadupia pod Kielcami publicznie namawia do zajmowania godzinami darmowych miejsc klientom Aldi, bo un za parking płacił nie będzie. Za chwilę będzie szok, że i tam płatną strefę wprowadzili xD
Właśnie przez takie wieśniactwo m.in. galerie Echo oraz Korona wprowadziły płatne strefy parkowania, bo stawali swoimi rydwanami na cały dzień idąc do kołchozu, a klienci i pracownicy galerii musieli szukać miejsc. Przynajmniej w komentarzach ludzie wyjaśnili typa.
#gownowpis #bekazpodludzi #parkowanie #kielce #hydepark

Zaloguj się aby komentować
#bekazlewactwa #hydepark
śmiać się czy płakać

Zaloguj się aby komentować
Śmiać mi się chce z tych wszystkich chłopaczków z portali typu #wykop (chociaż nie tylko, bo znam też takich w realnym świecieo), którzy całymi dniami potrafią użalać się jaki to świat jest zły. Jak oni nie mają szansy na znalezienie kobiety, bo wszystkie chcą tylko bogaczy albo chadów. Jak to oni w ogóle nie mają znajomych, bo wszyscy gardzą nimi ze względu na wzrost albo brak pieniędzy czy krzywą twarz XD
Po czym jak już masz okazję pogadać z takim typem okazuje się, że w 95 % to zwolennik Konfederacji lub innej skrajnie prawicowej formacji, uważający kobiety za głupsze od siebie, które powinny siedzieć w kuchni oraz rodzić dzieci. Do tego niechęć do wszystkiego czego nie zna lub nie rozumie. A nie rozumie większości rzeczy, bo całe życie siedzi w swoim Pcimiu przed komputerem na jakiś gówno stronkach i najdalej gdzie był to na Zielonej Szkole. Przeszkadzają mu nawet psy i koty, bo jak dobrze traktujesz zwierzęta i je lubisz to jesteś "lewagggg" albo bambinista. Dzieci to najchętniej wychowywałby pasem jak sam został wychowany przez starego. Na szczęście nikłe szanse, że samemu się rozmnoży. Pracuje zwykle w jakiejś gówno-robocie Januszexie albo jeździ wykonywać proste prace fizyczne do Niemiec lub Holandii. Często też nie pracuje wcale. Bez żadnej chęci do jakiejkolwiek zmiany oraz samorozwoju. O niedbałości w wyglądzue zewnętrznym i częstych problemach z używkami już nie wspominam.
No kur.a szok i niedowierzanie, że typek będący odzwierciedleniem mentalnym pańszczyźnianego chłopa z XIX-wieku nie ma tłumów fanek ani przyjaciół. Przecież każdy marzy o związku/przyjaźni z jebniętym toksykiem, który nienawidzi połowy świata i wszędzie w koło widzi winnych, tylko on zawsze krystaliczny. Oczywiście wśród kobiet też trafiają się powalone oraz sfiksowane jednostki od których należy się jak najszybciej odciąć. Jednak mimo wszystko wśród kobiet znacznie, znacznie rzadziej spotyka się reakcje "ha ha", bo ktoś z telewizji czy Internetu kogo nie lubię umarł albo popełnił samobójstwo. Nie spotkałem się, żeby w komentarzach na FB kobiety pisały, że będą jarać się w Sylwestra tym, że na złość innym wystraszą petardami oraz fajerwerkami jak najwięcej zwierząt i będą napierdzielać nimi tydzień przed. Nie spotkałem się, żeby laski tak często wyśmiewały depresję czy choroby psychiczne jak robią to Mariuszki. Spotkałem się za to z egozimem wśród kobiet, ale mimo wszystko wyśmiewanie chorób psychicznych czy radocha, bo doprowadzę jakieś zwierzę do ataku paniki albo ktoś nielubiany przeze mnie umarł, to w mojej opinii znacznie większe spierdolenie niż egoizm.
Tak więc nie wiem czemu Mariuszki i Sebastiany dziwią się, że nikt ich nie lubi, nie mają szans na kobietę oraz są w szoku, że cywilizowane jednostki uważają ich za prymitywów od których należy trzymać się z daleka. To nie czasy ich starych czy dziadków, że chlaniem wódy co drugi dzień i przemocą wobec słabszych pokazywało się swoją "męskość".
#gownowpis #przemyslenia #bekazprawakow #hydepark #incele #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Jak ja leję z takich przygłupów. Pójdą na jakieś gówno kierunek, żeby mama mogła się pochwalić w miasteczku, że syn/córcia uczony i " we Warszawie studiuje". Studia na zasadzie wybłagać 3 i w miarę przetrzeźwieć na wykład za 2 dni, bo środa często wolna. A potem w wieku 25-26 lat przychodzi brutalne zderzenie z rzeczywistością, bo na rynku pracy większe zapotrzebowanie jest na panią kasjerkę do Biedronki czy Lidla, niż na Pana magistra gówno-kierunku.
#gownowpis #hydepark #bekazwykopu

Here we go again...
To nie lata 90. gdzie majac jakiegokolwiek magistra, znajac jakotako angielski i pracujac po 10-12h awans na dyrektora w zagranicznej firmie trwal rok, a z jednej pensji mozna bylo kupic malucha i pol mieszkania.
Teraz papier nadal jest wazny, ale jezeli nie znasz jezykow, niczego nie umiesz i na niczym sie nie znasz, nie masz zawodu- nawet dyplom z harvardu z wyroznieniem gowno da.
Zaloguj się aby komentować

W 1969 roku Richard Nixon, w ścisłej tajemnicy przed Kongresem i obywatelami Stanów Zjednoczonych, rozpoczął Operację „Menu”, w ramach której amerykańskie lotnictwo zrzuciło na neutralną Kambodżę więcej bomb niż w czasie II wojny światowej. Swoją decyzję tłumaczył tym, że „bombardował dla pokoju”....
Cały Kanał Sportowy miał z gościa bekę, ale prawda jest taka, że mimo bycia memem sportu, marketingowo to on nakręcił ten projekt. Właśnie dzięki temu, że był sportowym memem. Teraz po odejściu Stanowskiego jak spadły wyświetlenia to "Potężny Bór" próbuje ratować wyświetlenia. Jak trwoga to do cesarza XD
https://www.youtube.com/watch?v=gEmsniJSsnk&ab_channel=Kana%C5%82Sportowy
#gownowpis #hydepark #sport #kanalsportowy
Zaloguj się aby komentować
Takie reklamy bez podtekstów to ja rozumiem
#bekazlewactwa #hydepark #lidl
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#debata #hydepark #polityka
Pytanie otwarte:
Jak zachowa się Polsat w tej nowej sytuacji w mediach. Będzie TVP PIS LITE czy jednak właściciel Polsatu wróci do mainstreamu?
#kiciochpyta
Solorz nie ma kręgosłupa i nie wyznaje żadnej ideologii. Dogadywał się z pisem bo chciał elektrownię stawiać ale teraz zmieniła się władza. Jeżeli chce się załapać na budowę to będzie uśmiechał się do Tuska.
Wątpię żeby Polsat był naciskany w tej kwestii. Jest TVN, teraz TVP, jakby jeszcze polsat był sterowany to ja dziękuję.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przeżywam podobne rozterki xd
Trochę mnie martwi polaryzacja społeczeństwa, ale z drugiej strony nie wiem czy ona nie istnieła zawsze a ja po prostu zaczynam ją dostrzegac razem z postępującym wiekiem.
Tymczasem z ciekawości rzuciłem okiem na profil i chłop jest albo mocno zaangażowany w politykę albo w jakiejś internetowej bojówce bo kręci się tylko przy polityce ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Straszne typ typiara i dziecko robią zakupy.
Może to jest jego dziecko z poprzedniego związku.
Może to jest jej dziecko z poprzedniego związku.
Może to po prostu znajomi poszli razem na zakupy.
Widzę że coraz więcej gagatków się tu pojawia
P.S dzięki szarpanki z życiem że stworzyłeś nam armię odklejonych młodych fanatyków
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#hydepark
Typo rzuca trzy granaty na spotkaniu. Jest szansa że przebije zgaszenie świeczek.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować